Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 10.06.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема и днеснови [re: Яcминa]  
Автор Яcминa (Д.)
Публикувано17.04.07 22:08



не намерих желание да разваля елхата.

Редактирано от Яcминa на 17.04.07 22:14.



Тема Аре стира мари...нови [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано17.04.07 22:10



... още ли имаш елха

... посмете ли поне разпръсната украса или я остави за по-голяма автентичност... моето дете през месец се сеща да ме пита къде е елхата

...Follow all along you,
till you recognize the choice...

Редактирано от nenepyga на 17.04.07 22:11.



Тема ми да...нови [re: nenepyga]  
Автор Яcминa (Д.)
Публикувано17.04.07 22:19



стои си още тук, до мен



е, малко играчки покапаха презрели по пода и един клон се откърши щото някой седна връз него, но като цяло автентичността й е запазена. мисля си - елхите много време издържат при мен винаги. един ден ще направя резерват за техния защитен от празници вид ;)

Моята любов е моята лавина.

Тема а тинови [re: nenepyga]  
Автор Яcминa (Д.)
Публикувано17.04.07 22:32



какво отговаряш на този въпрос на детето, мила?

Моята любов е моята лавина.


Тема Миии,нови [re: Яcминa]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано18.04.07 09:39



малко скучен отговор имам, но казвам, че Коледа мина... догодина пак... и освен това елхата събира много прах... за съжаление нямам никакво въображение по този въпрос



...Follow all along you,
till you recognize the choice...


Тема Re: Миии,нови [re: nenepyga]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано20.04.07 07:40



аз имам готов отговор бе мацкоо:-) казваш че е при как ти Ясмина на резерват до догодина и така

пък и на елхата най-малкия и недостатък е че събира прах:) игличките които се сипят е доста по-голям трън в дупето според мен затова съм на изкуствена красавица ве4е втора година...пък така и се грижа за благоденствието на живите елхички. Отгоре й боцваш един ароматизатор, тип "Борче", всяка вечер я пръскаш с ароматизатор а-ла "Елате в гората: и си имаш достоен заместител на оригинала:)



Тема Re: Миии,нови [re: nenepyga]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано20.04.07 07:41



btw моята елхица седя до началото на март, станах за смях и на гаргите. добре че майка ми реши че трябва да посети скромния ми дом и само при мисълта за евентуалната й реакция, клонинга ми посети кашона да си почива до сезон №3





Тема хахахахахах,нови [re: veslanina]  
Автор Яcминa (Д.)
Публикувано20.04.07 10:33



отговорът си го бива



иначе по въпроса за живите елхи и коледата - надявам да дойде ден, в който хората дори няма да помнят, че са кичили умиращи дръвчета единствено за своя перверзен егоистичен кеф.

Моята любов е моята лавина.

Тема хммм,нови [re: veslanina]  
Автор Яcминa (Д.)
Публикувано20.04.07 10:42



аз имах един случай, когато свалих играчките чак на 23-ти декември, за да ги накича отново веднага на следващия ден

....да видим сегашната елхица докога ще издържи....;))))

Моята любов е моята лавина.

Тема aaaaaaa?нови [re: Яcминa]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано20.04.07 13:58



в смисъл цяла година си седя така ли????
Е те тва си е УМОПОМРАЧИТЕЛНО:)
фен съм ти отвсякъде

...цяла година с елха, евала мацко, таквоз нещо не ми е хрумвало даже
и сега си мисля, ами че то не е лошо бре, за 8-ми март, за ала-бала, подаръците казвам, под елхата да се слагат




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.