Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 02.07.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Има едно парче, в което пее Dave ...нови  
АвторGahan (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 17:07



... no neznam niscto pove4e za nego. Zvu4i kato da e ot 80-te, no koi znae ... Pee se "... why do you have to leave me every time you don't believe me ...". Ako niakoi znae nescto pove4e scte e interesno da go spodeli!

Редактирано от VlOLATOR на 27.12.04 14:09.



Тема Re: Ima edno par4e, v koeto pee Dave ...нови [re: Gahan]  
АвторDave (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 00:56



par4eto se kazva About You, About Me i e na Joy Machine ... niama ni6to ob6to s Depeche Mode ili Dave Gahan. Qvno ne moje6 da razpoznae6 glasa na Dave, no tova e druga tema.



Тема Re: Ima edno par4e, v koeto pee Dave ...нови [re: Dave]  
Авторmoon_child (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 12:56



4esto se slu4va tova:)i camouflage i de/vision kopirat dm tolkova uspe6no,4e trudno moze 6 da gi otli4i6 i zabluzdavat mnogo hora



Тема Трудно е.....нови [re: moon_child]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано27.12.04 13:25



....за тези, които не познават творчеството на една група.

Ако знаеш всяка една издадена песен не би се объркал....

A blessing in disguise...


Тема .`.нови [re: TCP/lP]  
Автор VlOLATORМодератор (SecondHandHero)
Публикувано27.12.04 13:48



...и не само това!
Има някой неща, които се усещат, дори и да не си запознат в детайли с "всяка издадена песен"! При Depeche Mode, за разлика от другите уейв групи, дори и в най-електроннитие им "периоди" има много РОК...Усеща се влиянието, мирисът, класическата неподправеност на триакордието и приоритетите на акустичния и на инструменталния саунд...
От представителите на чистите уейв и дарк уейв течения, това се забелязва единствено и при The Cure /като изрично казвам, че А-ha, U2 и Duran не ги смятам изобщо за уейв/...Точно за това, и според мен, единствено Depeche Mode и The Cure към днешна дата се увенчаха с определения от типа на "класики" или "култови банди"...Защото не пренебрегнаха съвсем рок-ското начало, а просто дообогатиха красотата му!

Редактирано от VlOLATOR на 27.12.04 13:51.



Тема Re: Ima edno par4e, v koeto pee Dave ...нови [re: moon_child]  
АвторDave (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 15:25



Camouflage i De/Vision sa dosta izvestni bandi, te ne mogat da zabludqt nikoi.
Problemite idvat ot Red Flag, Mesh, Joy Machine, Color Theory, poneje nikoi ne gi znae i mnogo 4esto pesnite im se poqvqvat kato (unreleased demo), (exciter b-side) i podobni gluposti.



Тема Re: Трудно е.....нови [re: TCP/lP]  
АвторDave (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 15:28



Radvam se, 4e ti dadoh vuzmojnost da se iztukne6. Maybe Me govori li ti ne6to ?



Тема Re: Ima edno par4e, v koeto pee Dave ...нови [re: Dave]  
АвторGahan (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 17:20



Аз също мислех, че парчето е на Joy Machine, но в последствие не намерих никаква информация за съществуването на такава група. Пък и признайте, че гласът адски много прилича на този на Dave. Ето защо попитах, не ми се искаше да си обясняваме кой разпознава гласа на Dave и кой не. А аз лично съм фен на Mesh и не намирам дразнеща прилика с Depeche Mode, дори ги смятам за доста оригинална група. Надявам се да се видим на 30-ти в 3 уши и да се накефим на истинските Depeche!



Тема Re: Ima edno par4e, v koeto pee Dave ...нови [re: Gahan]  
АвторPadan Fein (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 19:55



Vav vremenata kogato Napster sashtestvuvashe za free download 4 pesni sa bili dobaveni kato "bonusi" kum Exciter.Samo che tezi 4 pesni na 4 razlichni grupi niamat nishto obshto s dM...Kakto otbeliaza niakoi po-gore grupata izpalniavashta Maybe Me e Joy Machine...v edin drug forum gi imashe imenata na grupite no sega ne mi se tarsi...
inache v eBAY se prodavat bootlegs na dM s demota i neizdavani pesni na grupata...samo che te ne sashtestvuvat...t.e. otnovo niakoi sa se predstavili pod dM...

Ako niakoi sreshtne tezi pesni:

Violence (From CTA Session)
I Feel No Guild (From CTA Session)
Until You Saw The Sea (?)
All By Themselves (From CTA Session)
Transcanadian Track (From 1982 Session)
Return To Oberkon (From 1982 Session)
Mother Me (From PUK Studio Session)
When Will The New Baby Grow (French Look Demo)
Dirty Alright Now (From 1982 Session)
Take a Look At Me Now (From 1982 Session)
For Joane (Demo from ?)

....da znae che te niamat nishto obshto s Depeche Mode...



Тема Re: Ima edno par4e, v koeto pee Dave ... [re: Gahan]  
АвторDave (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 22:46



Gahan, az si misleh, 4e par4eto e na Lili Ivanova, ama ne znam za6to napisah Joy Machine.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.