Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 05.07.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема КЛАСнови  
Автор VlOLATORМодератор (I rush for you)
Публикувано29.09.04 09:27



...заспах и се събудих с “Отново”..., та реших, че не е лошо да си поговорим за КЛАС!...отдавна не сме го правили, а те определено го заслужават! За мен те са един от най-достойните и качествени еквиваленти на Depeche Mode в България. Едно от нещата, които най-много харесвам в тях е, че наред с тъжността и меланхолията на чистия new wave, те разчитат сериозно и на инструменталното, и музикантско начало в музиката....акустичните китари, пиана и духови инструменти са поставени много на място и помагат много за по-доброто възприемане на внушителните и нееднообразни музикални идеи и силните текстове!...Аз редовно настръхвам като дойде момента на онова ”..не, не е за нееея, този нов объркан свят...” в “Госпожа Емилия”..., а песента “Отново” ме хвърля яко в дарк-а...и страшно ми напомня като усещане и текст за “Dressed in black” …
Вие как ги чувствате!?..., а чая пиете ли си го редовно!?




Тема Re: КЛАС [re: VlOLATOR]  
Автор dawn4e (минаващ)
Публикувано29.09.04 12:06



Бистрааа вода
Бистра вода в съня ми тече
буйна и пенлива надолу ме влече ...



Finally I've found that I belong here...


Тема стоя и гълтам дим...нови [re: VlOLATOR]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано30.09.04 00:10



чай не пия ....но пък и "не пуша вече" - отговарям гордо.....:))).....какво от туй...сутринта...ляляля....

всъщност - няма нищо весело - всичко в песните на КЛАС е носталгия....преплетена с копнеж....и усещане за дълбочина...

...диви коне препускат в мен....а в стъклата блъска луд дъжда....и носиш се във див водовъртеж.....в последен танц....на улица Луна........вятърът носи дъх на цветя....

...видях един ден Госпожа Емилия да гледа през прозореца към тоя луд побъркан свят....радостно ми стана от това, че я познах....и господин Мастилков го познавам лично...;)...той прозореца поглежда, в миг завива му се свят, пред очите в кръг танцуват рой мастилени петна....

..и все пак...
вуйчо пуска своите червени хвърчила,
малките щастливи лягат в малките легла....

лека нощ

...I follow you...


Тема Re: КЛАСнови [re: VlOLATOR]  
АвторMO. (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 00:51



......studen neon.......oh i tezi mokri bulebardi........otdavna ne sum pil 4ay......6te go storya otnovo.........s nyakoya gospoja ili gospodin moje da e.......no klas sa si klasni.....nyama da zabravya kak protarkvah parvata mi tyahna plo4a....slu6ah li slu6ah...a sega boyko pravi 4alga za da se prepitava v mazeto na edna detska gradina....kato byah tam i si govorehme ne usetih da e ostanala mnogo ot......tozi klas za koyto si vazdi6ame tuk.....no tova e bg shit lifeto!



Тема Re: КЛАСнови [re: VlOLATOR]  
Автор 6O1 ()
Публикувано30.09.04 15:34



Клас са единствените,заедно с Нова генерация и Стенли, при които можем да говорим за new wave в BG.Жалко,че Бойко Петков сега се занимава с естрада(а си спомням,че имаше едни хубави wave-шапчици).

...студен неон и в твоите очи...



Тема Re: КЛАСнови [re: MO.]  
Автор VlOLATORМодератор (I rush for you)
Публикувано30.09.04 17:46



...Бойко Петков е пич! Има невероятно въображение и чудесен глас! живее с музиката този човек...И е от хората, които като чуят думите Depeche Mode.., НАСТРЪХВАТ!...обичам такива хора!
..., а това че в момента е намерил начин да се препитава с музика, която не е КЛАСна...си е нещо съвсем друго...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.