Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 01.07.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: 1 june RECOIL's birthday SPSнови [re: мo.]  
Авторmo. (Нерегистриран)
Публикувано26.05.04 03:37



uf dano vtornika ne e taka dajdovno...dano e toplo i prohladno v gorata i da posre6nem izgreva zaedno na partyto v 4est na Alan Wilder.....if u want to come with me....pak na latinica sorry!



Тема Re: 1 june RECOIL's birthday SPSнови [re: mo.]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано26.05.04 09:12



Какво да ти кажа...дават го да се затопли, но и да вали.....



Let me show you ...

Тема Re: 1 june RECOIL's birthday SPSнови [re: TCP/lP]  
Авторmo. (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 02:22



ми ако вали ве4ерта и е хладно отиваме в spartacus както си пише и на флаерите и така за сяако парти.s.p.s. е летният spartacus и съм се договорил съ собствениците когато е кофти времето а има обяавено парти купона се премества на закрито в подлеза на университета така че парти ще има!...и така е схемата за си4ки следващи на 8 юли Andy Fletcher's birthday night + 22 юли Martin L. Gore's birthday night NEW WAVE Party's!



Тема Re: 1 june RECOIL's birthday SPSнови [re: mo.]  
Авторmo. (Нерегистриран)
Публикувано30.05.04 23:41



fenove ako vremeto na 1 june e lo6o i vali direktno v SPARTACUS zapo4vame v 22h!ako e topli4ko i prohladno sme v gorata v S.P.S,ta ako zavali sled 3h 6te go prejiveem!0889926719 za info v kraen slu4ay ako se dvoumite!S.P.S. se namira v Borisovata gradina do kolodruma,bivfiat maymunarnik!see u!



Тема Re: 1 june RECOIL's birthday SPSнови [re: mo.]  
Авторmo. (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 03:02



за утре времето се прогнозира да е ок макар и хладно през но6та ма вие си носете дре6ки 6тот в гората е ладноу!да сте в s.p.s. точно в 22ч че да има време до сутринта да се размажем от скачане...не забравяайте четки и паста за зъбки!...a forest night 'bout devoted....



Тема Re: 1 june RECOIL's birthday SPSнови [re: mo.]  
Авторmo. (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 04:50



bravi be nikoy ama nikoy ot foruma da ne doyde na rojden den na ex 4len on grupata ey tva ne go o4akvah!byahme v spartacus i makar i malko na broy se veselihme dostoyno imate po edna ogromna 4erna to4ka si4ki!dano za rojdenite dni na nady 8 july i martin 22-23 july v s.p.s. si donesete dtata....mnogo me obezkurajava tva 4e ne idvate zanapred...se pak takiva partyta po roda si ne se pravyat nikade i ot nikoy v bg.....tupo e da sme virtualno ob6testvo.....ma kakto i da e!mina partyto ima6e mnogo novi hora i redovni verni stari!ot men tolkova!



Тема Чакай малко......нови [re: mo.]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано02.06.04 14:05



....ТИ ДА ПОЛУЧИ СЛУЧАЙНО НЯКОЛКО СМС-А ОТ МЕН????? А СЛУЧАЙНО ДА МИ ОТГОВОРИ?????
ИЗВИНЯВАЙ, НО В КЛУБА ПИШЕШ ЧЕ ПАРТИТО Е ТВЪРДО В ГОРАТА, А НАКРАЯ НЕ......Е СОРИ....МОЖЕШЕ ДА НИ КАЖЕШ ПРОСТО!!!!

Let me show you ...


Тема Re: Чакай малко......нови [re: TCP/lP]  
Авторmo. (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 19:49



na mama detenceto....mi ya si predstavi 4e vsa6nost vale6e ve4erta!da ti zvanna specialno za da ti kaja pro4eti si flaera 4e pri lo6o vreme partyto e v spartacus?!kakto i da e no az kato organizator pribiram celiat negativizam ot si4ko i ne me pita6 kvo mi be6e v posledniya moment telefona zvani kato lud az ogovaryam premestvane na tehnika....zadvijvane na personal....kakto i da e!no nyamam vazmojnost da pusna sms na seki edin po otdelno v tazi napregnata situaciya,ima6e hora deto se obadiha popitaha i doydoha makar i ne mnogo na broy!znam samo 4e nyama noo depeche mode partyta i tezi deto gi ima i gi organiziram az ne si gi pravya za men!prosto iskam ponyakoga da sme zaedno tva e!koyto e zaintersovan da proyavi pove4e aktivnost koyto ne zdrave da e!higher love rules!...utre imam rojden den ma nyama da prava kuponi, vse pak priemam pozdravitelni smsi pone!



Тема ей, ама [re: mo.]  
Автор sister_of_night (захарносиня)
Публикувано03.06.04 00:29



нали не всички от дм са родени на един ден поводи още много и около тях рождени дни многооо....като например твоят. Честит и пълен със songs of faith and devotion!


.... the world in my eyes...


Тема Re: ей, ама [re: sister_of_night]  
Авторmo. (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 02:58



thanks!praznuvam si u nas s aktivia danone s p6eni4en zarodi6 i jatkam v neta ne mi se spi!i ba4kam i ne slu6am ni6to...enjoy the silence




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.