Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 13.06.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема ...нови [re: Anita]  
Автор Яcминa (Тъмна земя)
Публикувано24.06.06 10:10



напоследък доста хора ни откриха тук, което изключително много ме радва!

добре дошла и на теб, дано се почувстваш уютно при нас



Tonight
Im in the hands of fate


Тема Re: ЕНЕРГИЯТА НА МИЛИАРДИ АТОМНИ ЯДРА...нови [re: VlOLATOR]  
Автор RizaaR (siddhartha)
Публикувано24.06.06 13:07



Здравейте:)

Чудесно място,чудесни хора:)Чудесно беше на 21,нали...;)

'let me take you on a trip,around the world and back...'


Тема Re: ...нови [re: Яcминa]  
АвторAnita (Нерегистриран)
Публикувано24.06.06 21:55



Благодаря! със сигурност ще се чувствам уютно сред такива истински фенове...няма друг начин





Тема :-)))нови [re: VlOLATOR]  
Автор Davidia (непознат )
Публикувано15.07.06 09:43



Казвам, че личната ми музикална вселена е квадратна рамка, на четирите стени на която са изписани имената на четирима велики за мен изпълнители. Казвам “рамка” не защото робувам на ограниченията, но в крайна сметка бутането на стени за мене винаги е значело просто разширяване на рамката, за да има още веднъж възможност за преодоляване.Та тази моя рамката е обширна и пътуването от единият до другия й край изисква понякога голямо търсене на парченцето пъзел, което ще пасне правилно на пътеката. Предполагам има и около рамково простраство хехе, но това е друга тема. Няма значение кои са другите трима, в момента ще говоря за онази стена на която е изписано Depeche Mode. Да съм била на 15 когато заслушах Depeche и в новопридобития ми уокмен се въртяха един след друг, денонощно /аз си заспивах със слушалките/ албумите от Speak & Spell до Violator. После нещо стана, все още строях /или опознавах/ рамката си, отпътувах на юг и се забравих там. Преди две години беше онази вечер, в която на локалния сървър попаднах на всички албуми на Depeche.... започнах да свалям - първо това, което познавах и от което ме обля топла носталгия, после нещата, които бяха преминавали край слуха ми и смътно загнездили се в подсъзнанието ми като мелодии от годините, когато не ги търсех и най-накрая онова, което бях пропуснала... а то беше много.... толкова много, че ми трябваше известно време да се пренастроя и проумея, че съм се променяла не само аз през годините. А промяната е хубаво нещо. Не точно промяна, по-скоро израстване, преразбиране и пренареждане на мъгляви и необясними преди емоции. Откарах си така до сутринта тогава, бях много щастлива, осъзнах, че тази музика винаги е вибрирала на честотата на моето сърце и душа. Омагьосва, успокоява, разплаква, замисля, пречиства. Имах нужда от свежеста на севера и затова поех на там, за да поочистя облачната кула от бръшляна на забвението и да погледна света от новопреоткритият познат ъгъл. И е различно, много по различно. Може би благодаря на онова 15 годишно момиче – запленено от мелодията, смътно долавяща текстовете, просто вманиачена по звука, но създало спомен, който сега помага за да взема няколко стъпала наведнъж и да наваксам тока, което съм пропуснала. И всеки ден преоткривам нещо малко и ново и така ще бъде и занапред. И да – говоря за музиката на Depeche, а тя си е цяла вселена...

Естествено, тъй като съм магаре /по принцип/, знам за форума от приятелка, която въодушевено ми е преразказвала случващи се неща в него, но аз така и не съм влизала, до... след концерта. И естествено се уверих че съм магаре, но какво да се прави пък... по добре късно дето се вика, а и на моста не беше чак толкова зле, както може да си мислите. Сега получавам традиционните за последовател неща – всичко наготово, но пък може и да участвам в създаването на нови.. кой знае /в момента това не си го вярвам особено/.






Тема Добре дошла......нови [re: Davidia]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано15.07.06 09:47



.....тук е пълно с кукувци......





Тема Re: Добре дошла......нови [re: TCP/lP]  
Автор Davidia (непознат )
Публикувано15.07.06 09:53



Значи ще настъпи тъй дългоочакваното от вечни времена "кукуво лято"





Тема Re: Добре дошла......нови [re: Davidia]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано15.07.06 10:56



Добре дошла и от мен!

Надявам се да станеш една от нас (кукувиците)... 'щот кукувците - нямат стигане....хихихихихихихихи....



Дано ти хареса при нас....

...So make up your mind for me... Walk the line for me...

Тема Re: Добре дошла......нови [re: nenepyga]  
Автор playing_angel (forgiver)
Публикувано11.08.06 18:23



Да:))) Ще й хареса, ако си пада по кукундели и хора, които разискават за любимите си измислени думички:)) Добре дошла и от мен, макар и с малко закъснение:)))

Lift up the reciever I'll make you a believer


Тема А това сме НИЕ:нови [re: VlOLATOR]  
Автор VlOLATORМодератор (sugar mice)
Публикувано27.08.06 11:06





-------------------------------------------------
Blame it on me!

Редактирано от VlOLATOR на 04.03.09 21:24.



Тема Re: А това сме НИЕ:нови [re: VlOLATOR]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано09.09.06 02:11



Пак съм пиян... все едно... просто исках да знаете, че ги обичам... искам да обичам, пак...

The grass was greener...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.