Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 07.07.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема КЛИПОВЕ!!!нови  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано18.06.03 12:20



DEPECHE MODE са група, която е имала шанса да филмира огромна част от хитовете си (а и не само хитовете).....Факта, че работят основно с А.Корбин(популярен холандски фотограф и режисьор), е помогнал повечето от видео-тата да придобият култов статус и да са с умопомрачителни идеи, качество и алтернативност! За времето си някой от тях изглеждаха дори нереално странни и интересни!....Сигурен съм, че ако се направи някаква равносметка за групи с най-много клипове, нашите хора ще бъдат на челните места!
Та кои са ви любимите и защо?.....има ли някой,който сте пропуснали, а много ви се иска да видите? Има ли някой, който бихте гледали (сте гледали) милиони пъти без да ви омръзне? Клиповете с художествена идея ли харесвате или тези с повече концертни кадри ?....къде Дейв, Мартин, Андрю и Алан ви харесват най-много, в кой период, с коя прическа,в кой кадър?????На коя песен, която няма видео, би ви се искало да има? Ей такива нещица
.........

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!

Редактирано от VlOLATOR на 06.01.04 18:19.



Тема малеее,нови [re: VlOLATOR]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано18.06.03 14:40



колко много въпроси!
чакай да помисля

...I follow you...


Тема Първото нещо....нови [re: VlOLATOR]  
Автор TиCиПи (скромен)
Публикувано18.06.03 15:27



...за което се сещам е последните кадри на "Never let me down"........жестоко - МАртин с фенера и........"See the stars they're shining bright
Everything's alright tonight"......





Тема Re: малеее,нови [re: Яcминa]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано18.06.03 15:30



е не е задължително да отговаряш на всички наведнъж.......лекинко-полекинко.....,знаеш.....
.....написах тези въпроси просто за да дам някаква насока на разсъжденията...,ама като си помисля,когато постовете са по-хаотични и разчупени толкова и чарът на клуба е по-голям,свободата се надушва във пространството......така че призовавам всеки да си пише квото си иска и да не обръща внимание на "примерните ми въпроси"..хуху....може даже и на темата внимание да не обръщате(както и редовно се получава;).....важното е общуването,свободата,контакта между феновете,.....важното е тоя клуб да диша и живее!....

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема колата...нови [re: TиCиПи]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано18.06.03 15:36



ама нищо не казваш за автомобила в "Never let me...."..."страшна" машина,батка...сещаш ли се?.....почти като Алфа-та

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема BARREL OF A GUNнови [re: VlOLATOR]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано18.06.03 16:20



...за мен един от най-стойностните клипове на ДМ!......марачен,тежък,тягостен,някакси...."мазно-влажен".....като самото парче...!
По моему един клип може да се нарече "добър",когато пресъздава визуално емоциите,които изпитвам когато слушам самото парче......,когато ми представи същите картини(поне в нюанси),които изникват в болния ми мозък докато попивам песента!....ееее,при "Barrel of a gun" нещата стоят по този начин!
Харесва ми оскъдицата от цветност във видеото!Създава мистериозност!......Харесва ми визията на Дейв.....доста готик вид има там.....гримиран е перфектно!Момента в който му се сменят прическите е много готин!....Идеята с палтото на лампички също:)...начина по който се върти разперил ръце когато е облечен с него....огромните изкувствени невиждащи очи с които е по едно време........:))))
.....любим момент ми е и когато Марто припява :"...Whatever,Whatever...."

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Хахахахаха......нови [re: VlOLATOR]  
Автор TиCиПи (скромен)
Публикувано18.06.03 17:59



...само дето е с 2 метра по-къса:-))))



Тема Re: Клипове!!!нови [re: VlOLATOR]  
Автор sister_of_night (ULTRA)
Публикувано18.06.03 22:33



jestoka estetika.vsichki ot"songs of faith..."
za enjoy the silence niama da govoria -niama po iasen nachin da izobrazish poslanie.
policy of truth mi e mnogo skup susto:)
malko sum razo4aovana ot good night lovers no tva e kapka v moreto.

koia versia na "in your room "vi haresva povece- tazi ot singles ili tazi v albuma?(ima edna ideia razlika samo ,no... )

Let me show you the world in my eyes...



Тема Re: Хахахахаха......нови [re: TиCиПи]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано19.06.03 09:21



....и с метър по тясна

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема IN YOUR ROOM!!!нови [re: sister_of_night]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано19.06.03 15:50



мен ако питаш разликата изобщо не е "една идея"......Аз съм от най-твърдите привърженици на албумната версия!Не че не ми допада тази от "сингълс"....ама за мен това като че ли е друго парче!...Това е песен-емблема за всички почитатели на тъмната музика по света......аз лично не познавам фен на ДМ,за когото "In your room" да не е сред най-скъпите песни....
Албумната версия според мен е много по внушителна и тежка......в другата нещо като че ли се е изгубило......,но като се замисля май точно в това е най-ценното в сингълс версията....че ни представя същата песен ,но от друг ъгъл!...това само идва да покаже колко велики са ДМ в това отношение.....да успееш да смениш "аромата" на дадена песен като промениш няколко елемента!
Иначе клипа е УБИЕЦ.......Дейв на люлеещия се стол....този кадър е абсолютна класика!..когато косата му е покрила лицето и си дърпа ръцете по облегалките
.....много зле ми влияе тази песен на психиката.....когато я слушам винаги се натъжавам ужасно...и се сещам за онези години.....когато всичко беше истинско...

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.