Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 28.09.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема мрън...нови  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано19.11.03 21:54



..преди малко ми беше тъжно....после изведнъж - за секунди и като лавина - ме връхлетя веселото настроение......ухилих се чак до големите си УШИ, пуснах силно музика, попях си.............................сега пак ми е тъжно.....дамусеневиди!!! :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

..аз ли съм крива или света около мен???????

мрън...

...I follow you...


Тема Re: мрън...нови [re: Яcминa]  
Автор sister_of_night (захарносиня)
Публикувано20.11.03 00:45



и на мен ми едно тихо, без впечатления, стерилни гладки дни и ако ми стане весело, преболедувам го ..и пак така.........

май е същата болест(?)

нещо странно затихна в клуба.....ммммм...


....let me show you the world in my eyes...


Тема Re: мрън...нови [re: sister_of_night]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано20.11.03 00:54



уффф, на мен ми е бурно, не тихо...ама пак така....преболедувам го хубавото за един миг и после пак....мрън...

..а клуба...той си живее свой си живот...в момента май си похърква сладко...за да набере после пак сили...;)

...I follow you...


Тема обратната срана на нещата...нови [re: Яcминa]  
Автор Mussy (непознат)
Публикувано20.11.03 13:31



... будилник, кафета, задръствания... компютър, срокове, амбиции и пак кафета... fast food, страхове, липса на лично време... ако това е живота, започваш отчаяна да се нуждаеш от чист въздух, хармоня, чаша червено вино и любими хора наоколо... понякога, когато си на прага на отчаянието и сетивата ти просто блокират, се намира някой да те изстърже оттам... цитирам разбира се....
... в живота просто се случва така, че идва моментът, когато се обръщаш към себе си и с особено внимание започваш да разглеждаш какво има вътре. Такива самоанализи показват, че не всичко си е струвало... че може и по-спокойто...
... е не всички сме толкова умни, но поне можем да четем и да чуваме...

Don`t speak unless you can improve on the silence!


Тема Re: мрън...нови [re: sister_of_night]  
Автор VlOLATORМодератор (I rush for you)
Публикувано20.11.03 18:01



..........нищо му няма на клуба.....ОК си е!!!!.....такива затишия са повече от нормални.......Ти ако видиш какви жалки ДМфоруми има,....ще ти се доплаче......., по два поста на седмица.....и то сухи и безсмислени........, 3-4-ма човека на кръст......и то постоянно каращи се и доказващи си нещо един на друг......
.....тук е повече от уютно, сестро, .....повярвай ми.......

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: мрън...нови [re: VlOLATOR]  
Автор sister_of_night (захарносиня)
Публикувано20.11.03 18:46



"Добре дошли , под шарената сянка, добре дошли у наааааааааааааааас"..

вярвам бе, вярвам


....let me show you the world in my eyes...


Тема Re: обратната срана на нещата...нови [re: Mussy]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано20.11.03 19:44



кажи ми - коя ти е любимата песен на Депеш?

...стана ми интересно - за пръв път влизаш тук - слушаш ли ги или просто ми отговаряш на мнението?

..а иначе - всичко си струва, щом на момента си преценил, че е така...когато отмине време и нещата се променят, и забравиш...и се обърнеш назад...тогава просто вече си започнал да мислиш по друг начин...може да ти стане тъжно, мило или смешно......да си кажеш..."хех, колко съм бил глупав"....но това е просто друг филм, друга ситуация, друг живот...

....нещата са такива, каквито са - единстено в момента, в който ги изживяваме...

...I follow you...


Тема Re: обратната срана на нещата...нови [re: Яcминa]  
Автор dawn4e (непознат)
Публикувано20.11.03 22:24



Грешките са само в очите на другите. Хареса ми последното ти изречение. Напомни ми за нещо позитивно и за хармония със самия себе си.



Тема Re: обратната срананови [re: Яcминa]  
Автор Mussy (непознат)
Публикувано21.11.03 12:55



eстествено, че ги слушам... вярно... от време на време... и само в специално настроение иначе харесвам по-популярните им парчета ... "I Feel you" ... "Engoy the Silence" ...
... но пък и клубът ви си го бива

Don`t speak unless you can improve on the silence!


Тема усмивка [re: Яcминa]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано22.11.03 09:31



за всички днес, в този слънчев и топъл пролетен ден!!

пак се излюпих рано - мислех да спя поне до обяд, обаче както става винаги и единствено в събота и неделя сутрин - станах наспана до уши още в седем и петнайсет - не е истина просто!!

айде, сега отивам да си правя кафета-мафета и да ям филии-милии, поръсени с кашкавал-машкавал....и да си отворя широко прозореца и да погледам от балкона как се събужда цялото това слънчевосвежо пространство, дето се е ширнало под мен чак до Витоша....и да си мисля..."какво ли вълнуващо нещо ще ми се случи днес?"....

...I follow you...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.