Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 05.07.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема www.depechemodeforum.comнови  
АвторVlOLATOR_B (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 12:16



zapoviadaite!



Тема Re: www.depechemodeforum.comнови [re: VlOLATOR_B]  
Автор Яcминa (дъхаво цвете)
Публикувано04.03.03 17:49



ми - записах се



Тема Re: www.depechemodeforum.comнови [re: Яcминa]  
АвторVlOLATOR_B (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 10:26



radvam se!!4akam post-ovete ti tam;)))))))))))))))



Тема Re: www.depechemodeforum.comнови [re: VlOLATOR_B]  
Автор Яcминa (дъхаво цвете)
Публикувано05.03.03 10:38



всъщност, не съм много сигурна, че ще пиша там - мен тук си ме кефи, плюс това си пиша и в други клубове на дира, ама благодаря все пак



Тема Re: www.depechemodeforum.comнови [re: Яcминa]  
АвторVlOLATOR_B (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 10:43



...tam e po-razli4no-povErvai mi.....:)



Тема Re: www.depechemodeforum.comнови [re: VlOLATOR_B]  
Автор Яcминa (дъхаво цвете)
Публикувано05.03.03 11:30



значи:

- тук - в дира - всичко ми изглежда много по-ясно, по-цветно, всеки има някаква индивидуалност, ако изхождаш от цвят на ник дори. Във всеки един момент можеш да провериш кой е онлайн, да му пуснеш бележка, да си говориш едновременно в няколко клуба по различни теми и с много хора, да провериш, ако те заинтригува някой - къде пише, какво е писал и така...

- там се говори само за ДМ - тук, в клуб "Рок" например, говорим за всичко, което ни хрумне - ние сме хора, събрани от общия интерес - музика - но не само тя ни вълнува и точно това е интересното и забавното в общуването помежду ни - освен за музика, пишем и за книги, за пролетта, за лятото, за зимата, за коледа, за снега, за морето, за любовта, пишем си стихове, събираме се и си правим снимки, разказваме си всякакви простотии, даже доста често посред нощ го обръщаме и на прост чат, където темата става дълга стотина мнения и вече толкова сме се замаяли, че не знаем на кого и какво сме отговорили последно...

- тук имам приятели...

- тук пиша за всяка глупост, която ми хрумне, а аз съм цар на тия неща, и не дразня никого и никой не ми се кара...

кажи сега за твоя форум?



Тема Re: www.depechemodeforum.comнови [re: Яcминa]  
Автор reader (dead)
Публикувано05.03.03 11:53





"Love and peace flash through my mind, pain and hate is all I find."


Тема Re: www.depechemodeforum.com [re: reader]  
Автор Яcминa (дъхаво цвете)
Публикувано05.03.03 12:06





поздрави и на теб!



Тема Re: www.depechemodeforum.comнови [re: Яcминa]  
АвторVlOLATOR_B (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 12:28



Zna4i:Purvo-ne e "moi"foruma!Toi e 4ast ot mejdunarosnia!
Vtoro:-tam ti garantiram,4e individualnostta e mnoooogo po-goliama!-imash si sobstven profil,sus vazmojnost za saobshtenia,dori i individualna DM snimka(kato tema)kum vseki post!......samata vizia na saita e sto puti po-dobra i sus sto puto po-DM-style vizualizacia!
TRETO:tam sushto se govori za razli4ni neshta (ne e zaduljitelno da sa svurzani nepremenno s DM)
4ETVURTO:4e koi te kara da spirash da si pishesh v dir.bg-to????????govorish taka siakash te karam da go ostavish..??-nishto ne ti pre4i(pri dobro jelanie estestveno) da si post-vash i na dvete mesta!!!!!-az pone taka ptravia!-kolkoto pove4e se prikazva za DM -tokova po-dobre...ima si smisal v tova!(vse neshto novo moje da se nau4i...ili puk na niakoi da mu doide akula v glavata;)
PETO:eee,viarno e 4e tam "gluposti"niama,zashtoto si ima hora,koito kontrolirat podobni neshta......no suglasi se 4e tova moje da se pogledne i ot polojitelnata mu strana!-toest niama niakakvi slu4aini idiotski izkazvania,koito da drazniat!
6TO-Priateli te ti tuk "mnogo li shte se razsurdiat" ako post-nesh dva-tri puti tam;))?...prosto da si kajesh mnenieto!?
SEDMO:Tam ime temi ,koito SI STRUVAT!.....Tam ima hora,koito naistina znaiat dosta nashta(vsi4ko) za DM i ot koito moje da se nau4i mnogo!!!...
ami tova e v obshti linii!!!!!!



Тема Re: www.depechemodeforum.comнови [re: VlOLATOR_B]  
Автор Яcминa (дъхаво цвете)
Публикувано05.03.03 21:20



хммм, тъкмо мислех да те поканя в "Рок"-а и видях, че вече си бил там днес. Дано ти е харесало, макар че точно тия дни малко натежаха темите за радио Тангра, ама какво да се прави, като това е актуално за момента и сума нерегистрирани се включват да изразят възмущение...

иначе...добре дошъл при нас...

а пък аз ще се помъча да пиша при вас, когато имам време...

поздрави!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.