Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 03.06.24 
Музикални
   >> Deep Purple
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: GLENN HUGHESнови [re: VlOLATOR]  
АвторMELOMAN (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 08:12



Aма той и сцената ли е палил?Лелеее, някои хора няма да порастнат. Това не е ли демоде?



Тема Re: GLENN HUGHESнови [re: VlOLATOR]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано11.07.05 12:47



"Глен Хюз за сетен път показа нагледно, че за музиката възраст няма!
Счупи микрофона с тези високи тонове и брилянтна техника..."
Абе Вай-лай, кажи накрай кои е НАЙ-гласа, че вече се объркавам. Ту Глен, ту ДИО, ту Ковърдейл ...... да не продължавам

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема ...нови [re: ArthurDent]  
Автор VlOLATOR (Eugene`s Axe)
Публикувано11.07.05 12:56



"Абе Вай-лай, кажи накрай кои е НАЙ-гласа, че вече се объркавам. Ту Глен, ту ДИО, ту Ковърдейл ...... да не продължавам "

де видя да споменавам думата "най" тука, бря Артьолий!?..Това е думичка, с която МНООООГО трябва да се внимава! И аз не мисля че злоупотребявам с нея

Макар че, споменатите --> Дио, Хюз, Ковърдейл....са толкова различни като бленда, диапазон, натюрел, ТЕХНИКА, концепция, стил, интереси..., че е напълно възможно и тримата да са ти НАЙ....в различни области на музикогледа! Комплексно изкуство, кво да го прайш
И тримата съм ги гледал наживо, и тримата ми отвяха тиквата! Даже с единия, скоро имах възможност да си поговоря съвсееееем приятелски и отблизо



Careful...

Редактирано от VlOLATOR на 11.07.05 14:28.



Тема Глен Хюз във Варнанови [re: VlOLATOR]  
Автор Lady Evil ()
Публикувано12.07.05 12:14



Невероятен концерт направи във Варна. От първата до последната минута, час и половина. Щях да му се зарадвам и ако беше изпълнил повечко от нещата си извън Purple. Явно си е съобразил програмата с публиката.
А нея все пак я имаше въпреки мижавата реклама.
Другият път като дойде пак
За подгряващата конкурентна група нямам думи. Голяма смешка.



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор gu6terica (zelena)
Публикувано12.07.05 14:22



"Даже с единия, скоро имах възможност да си поговоря съвсееееем приятелски и отблизо"
какво ще рече това, ако не е много нахално от моя страна, имаш ли нещо за разказване



Тема ...нови [re: gu6terica]  
Автор VlOLATOR (Eugene`s Axe)
Публикувано12.07.05 15:51



На тръгване за Каварна, в една бензиностанция ОМВ, точно на изхода на София...., имах късмета да се видя очи в очи и да разменя няколко приказки с мистър Глен Хюз
Абсолютно случайно, прибирайки рестото си от касата, се обръщам и го виждам пред мен

Цялата банда и екипът му бяха спрели да си пазаруват на път за Варна! След като се отърсих от първоначалното вцепенение..., с треперещи ръце му стиснах ръката и му казах какво мисля за него Е, не всичко, защото наистина бях много притеснен, но достатъчно, за да се усмихне и да ми благодари няколко пъти

После естествено, извиках и невярващите си спътници, които бяха не по-малко вцепенени от мен, защото само преди един ден, заедно с тях бяхме на концерта и имахме възможността да сбъднем мечтата си като го видим наживо
Пак влязохме и отново си поприказвахме...Казахме му, че отиваме да видим и Дио в Каварна. Той отвърна усмихнато "Ohh, it`s cool"
И така....
На излизане, един от неговите хора ни догони, свали от шията си пропуска за всички концерти....и ми го даде с думите "Накарах мистър Хюз да ви го разпише току що"
Приятелят ми се възползва от него в Събота вечер във Варна и ми съобщи, че Хюз отново го е отвял
Като се има предвид какво ми причини малко по-късно през деня Рони Дио...Това беше един от най-щастливите дни в живота ми!

Колко мнооооого неща ми изникнаха впоследствие, които можех да му кажа...и имах шанса да го попитам,....ама на! Наистина бях много замаян...и шастлив! Бели кахъри, ще кажеш!

Careful...


Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор gu6terica (zelena)
Публикувано12.07.05 17:55



Ей това се казва късмет, ама луд някакъв див направо късмет. Докато четях си мислех, че не е за вярване ... чак ме заболя сърцето от мъка.
Е, радвам се, че на теб ти се е случило. Ще ми се вече и аз да пътувам за морето... и ще спирам на всяка бензиностанция, ама няма да има файда, както казваше баба ми.



Тема ...нови [re: gu6terica]  
Автор VlOLATOR (Eugene`s Axe)
Публикувано12.07.05 18:11



"Ей това се казва късмет, ама луд някакъв див направо късмет. "

ами, да! Помисли си, кооолко други хора са засекли него и екипа му из България, по време на престоя му тук, по същия начин..., но за огромната част от тях, сигурен съм, името Глен Хюз не значи нищо...
Да се случи на хора, за които той си е чиста проба легенда...и които само преди един-два дена са му ходили на концерта..., си е адски късмет!

"Ще ми се вече и аз да пътувам за морето... и ще спирам на всяка бензиностанция, ама няма да има файда, както казваше баба ми."

мъдра жена ще да е баба ти, но...ако околко 21ви-22ри юли се позавъртиш около някоя каварненска бензиностанция, току-виж си се натъкнала на едни достолепни белокоси типове, които навремето промениха живота ми с музиката си
по някаква случайност, този клуб е кръстен на тях

Careful...


Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор gu6terica (zelena)
Публикувано13.07.05 09:54



по някаква случайност ще съм на море тогава и едни пичове от Крапец са ми обещали да ми осигурят преживяването тази нощ, щото по принцип ходенето ми по концерти е много сложно. Ама този няма да го изпусна. Иначе на вас разчитам да разкажете по нещо ... не, че е същото, ами без хич ..
А ти как така си дал пропуска с автографа на Хюз!? И не успяхте ли да направите някоя снимчица?



Тема ...нови [re: gu6terica]  
Автор VlOLATOR (Eugene`s Axe)
Публикувано13.07.05 10:30



"А ти как така си дал пропуска с автографа на Хюз!? И не успяхте ли да направите някоя снимчица?"

ами, що да не го дам!? Човекът ми е много добър приятел, а аз нямах възможност да остана във Варна до тогава /Събота-Неделя/...Най-нормалното нещо на света е някой да се възползва от пропуска! Особено пък въпросният човек, който определено усеща музиката по правилен и качествен начин!

а на снимките и автографите от /с/ изпълнители....не съм кой знае какъв привърженик, споменът ми е далеч по-ценен!

Careful...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.