Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 03.06.24 
Музикални
   >> Deep Purple
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема вярно ли е  
Автор virtualone ()
Публикувано08.06.04 19:53



че Лорд и Пейс са баджанаци ?



Тема Re: вярно ли енови [re: virtualone]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано17.10.10 14:35



Не само че са баджанаци, ами и балдъзите са БЛИЗНАЧКИ.





Тема готин синови [re: Koфтият]  
Автор virtualone ()
Публикувано11.01.11 19:30



Кофтият! 6,5 години чаках този отговор.



Тема Re: готин синови [re: virtualone]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано13.01.11 05:04



Аз пък ще си загина от мъка, че няма с кого да си говоря за Блакмор и DP. И като гледам, че нищо не се случва в този форум, реших да погледна темите отзад напред. Тогава попаднах на тази тема, останала без отговор. Та чак жално ми стана. И за питащия и за DP. Това ли са заслужили те ?

За отговора - ти го знаеше и чакаше да видиш кой друг го знае или не го знашеше и сега го научаваш ?





Тема Re: готин синови [re: Koфтият]  
Автор spider4o™ (титулован)
Публикувано15.01.11 03:08



може пък да си поспорим кой е по-предпочитан между Блекмор и Морс, за здраве ей така :)



Тема Re: готин синови [re: spider4o™]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано15.01.11 13:48



Опппааа, тука ще е трудно. За мен специално. Не мога да скоча директно и да се озъбя срещу единия, в полза на другия. Нито Блакмор е случаен китарист, нито Морз.





Тема Re: готин синови [re: spider4o™]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано20.01.11 00:23



Tommy Bolin is дъ бест евър. Но за ДП Блякмор е най-значимият евстевствено.





Тема Re: готин синови [re: Цap Изpoд]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано20.01.11 03:27



Ти сериозно ли говориш ? Едната от съществените разлики между двамата е, че Томи е пипал наркотици, докато Ричи никога не е. Те, когато са взели Томи, Изобщо са си нямали понятие какъв китарист наемат. Единия ден свири, на другия ръката гипсирана. В Япония дори опират до иглотерапия по време на турне. Оказва се, че момчето смърка 'чертички', че пипа.



Тема Re: готин синови [re: Koфтият]  
Автор HeaндepтaлeцaДжo (фанат от гУрЪтЪ)
Публикувано26.01.11 11:58



В отговор на:

Нито Блакмор е случаен китарист, нито Морз.



Да, но на Блакмор до голяма степен се дължи това, което прави Пърпъл това, което са.



Тема Re: готин синови [re: HeaндepтaлeцaДжo]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано26.01.11 13:54



Знам, вярно е. Съвършено вярно е, и уважавам това положение. Исках да кажа, че технически са близки. Морз няма нищо общо с това, което е бил Болин. Морз има досие, има CV, има доста зад гърба си, има нещо в пазвата си. Болин е бил просто един от многото.....

Групата е обречена на слаб успех не заради Морз а заради Гилън. От тук натам ако ще да прибавим към нея Малмстийн, Петручи, Сатриани, Вай, Зак Уайлд, дори и Блакмор......гупата пак си е на 'изкуствено дишане'. И това е заради Гилън. Публична тайна.



Тема Re: готин синови [re: Koфтият]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано29.01.11 01:46



В отговор на:

Болин е бил просто един от многото



Ти определено не си у ред!





Tommy Bolin през седемдесетте играе една лига пред пърпъл. Наркотикът никому не прощава. RIP Tommy!



Тема Не си много готин.....нови [re: Цap Изpoд]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано29.01.11 04:14







Тема Re: готин синови [re: Цap Изpoд]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано30.01.11 05:57



Брачет....чакай , че малко съм объркал граматиката тука ! Вместо да кажа (Томи Болин) 'беше' аз съм казал 'е бил'. Не знам ти на каква възраст си и какво знаеш от първа ръка. Мога да ти кажа аз обаче какво знам, понеже ми припомняш годините. Когато Дийп Пърпъл направиха смяната на Гловър и Гилън с Хюз и Ковърдейл, ние нищо не знаехме в първия момент. Тогава беше така. Знаели са малцина на минутата. Ние, обикновените сиромаси, научихме след време. Излезнаха два албума, приехме ги, бяха добри, Ричи си беше на мястото и беше задобрял. Когато се махна Ричи, ние също не разбрахме нищо на минутата. Излезна Come taste the band......намерихме го, чухме го, песен по песен. Чакай, чакай да излезне riff от някъде, да излезне соло китара - нищо не излиза, брато. Веднага стана ясно, че има разлика от земята до небето между Блакмор и Болин. Ковърдейл си беше instant трепач, завоювал твърди позиции заедно с Хюз още от предните два албума и лайв изданията. Болин обаче беше слаб и не се хареса на публиката. Единственият що годе хард риф, който създадоха, беше You keep on movin' и там Болин е толкова анемичен, че днес децата в музикалните магазини са по-продуктивни. Тези, дето висят по цял ден и жулят сола на поразия. И магазините в Америка са пълни с такива таланти и Тубата също.



Тема Re: готин синови [re: Koфтият]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано11.02.11 01:54



Браво за подробния анализ! Няма лошо да смяташ, че свиренето на китара се свежда до "хард рифове".



Но дори и да се въртим около хард рифове, все пак казваш, че "Единственият що годе хард риф, който създадоха, беше You keep on movin'", докато в Stormbringer няма нито помен от хард риф! Нежели да се усеща, че Ричи е "задобрял".



Тема Re: готин синови [re: Цap Изpoд]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано11.02.11 04:32



Знам, но гледай да не закачиш сега Блакмор на бесилото заради Stormbringer ? Когато се решава какво да се сложи в един албум, глас има не само един човек. Хюз прекалено много се перчи на сцената, както и прекалено много мяучи. Блакмор харесва всякаква музика, но не харесва funky vocals. Затова албума звучи така и Блакмор приключва курса си с групата. Той има натрупан достатъчно материал, идеи и виждане, което става ясно на света в следващите години на кариерата му. Той е задобрял, не му бери дерта на него.

Между другото, какъв и е проблема на едноименната песен, кое не й е хард на нея ? Тhe riff, the beat, the lyrics, the lead guitar..... ?





Тема Re: готин синови [re: Цap Изpoд]  
Автор HeaндepтaлeцaДжo (фанат от гУрЪтЪ)
Публикувано13.02.11 00:40



Мммм между другото, точно Stormbringer (песента) има доста характерен риф





Тема Re: готин синови [re: HeaндepтaлeцaДжo]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано16.02.11 04:08



Toва си го чувал, предполагам ? Аз го купих веднага когато излезна. Забележи как Глен Хюз си е взел поука и пее почти като Дио, 'на пожар' ? Но малко късно......след като на Ричи вече не му е до Хюз. Водещите вокали в тази песен се изпълняват от Хюз.



Редактирано от Koфтият на 16.02.11 04:59.



Тема Re: готин синови [re: Koфтият]  
Автор HeaндepтaлeцaДжo (фанат от гУрЪтЪ)
Публикувано16.02.11 15:28



Мммм дааа...



Тема Re: вярно ли енови [re: virtualone]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано02.09.11 04:27



Лошата новина е, че Лорд е болен от рак. Новината е от около 20 тина дена.





Тема вярно ли енови [re: virtualone]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано20.01.21 09:57



подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.

Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от вак с вашите тъпи морални ценности.
У лево!

Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте написах видеата.
МАСЛИНКИ БЪРЗО ИЛИ ХАПОВЕ.. not for me.
Allah is very angry.
Той ме опази да не полудея когато гледах Червената линия - филма за Сирия.
Споделям много лично преживяване.

Видеотеката ИДИЛи4на.


Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.
Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от вак с вашите тъпи морални ценности.
У лево!
Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте ведеата.

Видеотеката идилична.
Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.