Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 25.04.24 
Музикални
   >> Deep Purple
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Koi e nai qkiq album??нови [re: Stormbringer]  
Автор Autumn ()
Публикувано10.07.04 12:58



mnogo qsno che e stormbringer:)

i vsichki ostanali s coverdale

And let there be no sun ray to dry the tear of the face of the one who suffers, before I wipe it...


Тема Re: In Rock is the most revolutionaryнови [re: Цap И3poд]  
Авторlan Gillan (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 03:39



But may I throw a little correction. Child in Time IS NOT a blues.

Даа братле, много се палиш и анализ до анализ редиш, но Child in Time НЕ Е блуз. Блуз е Lazy from Machine Head например. Child in time е рок-сюита в проста триделна форма.

Иначе ентусиазма ти е много здравословен и на място.



Тема Уфф, къф досаден цървул си...нови [re: lan Gillan]  
Автор Цap Изpoд ((XVIII))
Публикувано22.07.04 16:35



естествено, Че "абсолютен 3латен блу3" е клише, както и три Четвърти от лапавицата, която се и3писва при подобни "анали3и". Пък и е широко ра3пространено мнението, Че рок-балада и блу3 са синоними.
ИнаЧе благодаря, Че ми отвори оЧите, Че "Child in Time НЕ Е блуз". Сигурно щях да си умра в 3аблуда . Абе мама му стара да беше проЧел и другите мнения . Някъде писахме 3а малкия, наркомани3иран, полуиндиянски гений Tommy Bolin и май никъде 3а неговата интерпретация на Peter Green-овия "Born Under A Bad Sign"...

Айде по3драви и по-полека със 3абележките!



Тема Re: Уфф, къф досаден цървул си...нови [re: Цap Изpoд]  
Авторlan Gillan (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 06:13



Рок-балада и блуз - синоними? Не ме разсмивайте колега...

Блуз е музикална структура и нема нищо общо с рок-балада (каквото и да е това животно), освен може би, че последната МОЖЕ и често включва блуз елементи. Но в "Златнуту блусчи" нема и следа от блуз.

Хайде, по-кротко със снизходителния тон. Като ти чета "анализите" ми напомняш за опреден социален тип.

Що се отнася до цървулите, тези, които ги носят са най-близо до хляба. Демек, нищо обидно няма в това да си от село...

Понимайш?



Тема Абсолютно, пич!нови [re: benjy]  
Автор Лyпи (непознат)
Публикувано27.09.04 21:21



Регнах се само заради тая реплика:)



Тема Re: Абе умницинови [re: Perfect Stranger]  
Автор Лyпи (непознат)
Публикувано27.09.04 21:50



Стрейнджър, дано не шокирам някой тука, обаче тази история не я знам. Кой и как е поканил Болин?

Не се шегувам, наистина не знам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.