Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:27 23.04.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Смеете ли се саминови  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано25.02.16 18:44



Случвало ли Ви се е да се смеете сами? Обикновено се счита, че който се смее сам не е добре с акъла си. На Вас случвало ли Ви се е обаче ей така, както си седите да се сетите за нещо и да почнете да се смеете сами?



Тема Re: Смеете ли се саминови [re: filmfest]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано25.02.16 18:46



Да и не мисля че съм луд поради тази причина. По други причини съм луд но това ми поведение да се смея изведнъж като се сетя за някоя смешна случка не го тълкува като лудост.



Тема Re: Смеете ли се саминови [re: FlLERO99]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано25.02.16 19:01



Аз пък, като се сетя нещо смешно и винаги гледам да не ми проличи по усмивката, че започвам да се смея именно, защото се счита, че който се смее сам не е добре с акъла си.



Тема Re: Смеете ли се саминови [re: filmfest]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано25.02.16 19:11



Същата работа и при мен, явно си приличаме по това - щом ми мине през акълът че само лудите се смеят без видима причина и започвам да се хиля на глас пред изумените погледи на околните.

Навремето през втората половина на 80те в началното училище аз и един Боян от Своге се смеехме едва ли не за нищо. Даже ни бяха направили една рисунка на двамата на училищното табло.



Тема Re: Смеете ли се саминови [re: FlLERO99]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано25.02.16 19:26



А сега можеш ли да се сетиш за някой случай заради който си се пръскал от смях сам само, като се сетиш за него?



Тема Re: Смеете ли се саминови [re: filmfest]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано25.02.16 19:37



Да, мога да се сетя за такъв случай. Това беше една брутална обида срещу мен от един супер-колоритен бивш клубар от дира с ник Zzloba който я написа някъде в края на 2007ма година. Тогава помня че като я прочетох се бях смял поне 30-40 минути без да се спра и чак мускулна треска ме хвана на коремните мускули. Преди няколко години пак се сетих за този обиден постинг и пак се смях макар и не толкова. Даже го имам записан в стария си архив на дисковете, мисля че и го имах някъде преписан на лист хартия за да го използвам срещу други потребители защото беше писан с невероятна злоба!





Тема Re: Смеете ли се саминови [re: filmfest]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.02.16 03:19



О, случва ми се редовно. Най-лошото е като ме споходи някой от тези безумни смехове, които не могат да се спрат лесно. На обществено място. И то като трябва да се изявявам пред хора. Ужасно е понякога направо.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Смеете ли се саминови [re: saksun]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано26.02.16 22:21



И всички около теб с които си най-вероятно започват да си мислят, че си намерила нещо комично в тяхната ситуация докато ти го караш на спомени. Получава се разминаване между теб твоето настроение и очакванията на околните и е трудно за обяснение, нали?



Тема Re: Смеете ли се саминови [re: filmfest]  
Автор bat.goiko (непознат )
Публикувано31.03.16 22:38



Сещам се за онзи стар тъп виц, дето един се хилел в трамвая, и по едно време се разсмял силно. Човека стоящ до него го попитал, на какво толкова се смее, и онзи отговорил:
- Разказвам си вицове на ум, но последния не го бях чувал





Тема Re: Смеете ли се саминови [re: filmfest]  
Автор blood2 ()
Публикувано01.04.16 14:54



Като не се срещам с жени и не се смеем заедно, се смея сам.

Редактирано от blood2 на 01.04.16 14:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.