Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 18.04.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какво наричате....нови  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано23.02.16 17:49



Какво наричате "купон" ???



Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Какво наричате....нови [re: adekvaten]  
Автор FlLERO99 (Тъмна сила)
Публикувано23.02.16 21:10



120 човека в една сравнително тясна къща, половината металисти, другата половина скейтъри, не липсваха и мутри та и скинове. В средата на стаята пияни говеда надигат огромни водни чаши с водка, повръщат, бият се, хвърчат бутилки, в тоалетната ебане, по стълбищата прииждат цели компании от околните квартали, вънка през вратата на двора три паркирали коли и от тях мутри заплашват...

Ето това наричам купон. Моят 17ти рожден ден. Имам и снимки от следващите купони през следващите години и мога да ти ги покажа.





Тема Re: Какво наричате....нови [re: FlLERO99]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано24.02.16 11:03



Можеш ли да ПРЕСТАНЕШ да ме преследваш из клубовете и търсиш конфликти?

Не желая да общувам с тебе изобщо!





Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Какво наричате....нови [re: adekvaten]  
Автор FlLERO99 (Тъмна сила)
Публикувано24.02.16 11:06



Мога да престана да ти пиша в темите, просто ти обяснявам какво нещо бяха купоните навремето през 90те години, пиша ти истината.



Тема Re: Какво наричате....нови [re: adekvaten]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.02.16 14:25



Файла е дал мнение точно по поставената от теб тема. Не виждам желание за конфликт.

Какви изисквания имаш към общуването във форума и какво е твоето поведение тук?! Има огромно разминаване между тях.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Какво наричате....нови [re: saksun]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано24.02.16 17:25



"Файла е дал мнение точно по поставената от теб тема. Не виждам желание за конфликт."

1.Това, което е написал твоя Файлър е всичко друго освен "купон" !
2.Защо ТИ не написа мнение по темата а се юрна да ме съдиш отново???!!!




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Какво наричате....нови [re: adekvaten]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано24.02.16 18:18



И според мен негодованието ти е неоснователно. Потърси в тълковен речник значение на думата купон и ще видиш, че тя идва от английски език в разговорен смисъл за обозначаване на парти, събиране на хора, навалица. При което този род сбирки идва предполагам от Америка, където дават по филмите подобни мероприятия за забавление и разтуха. Посочи поне един източник (може и филм) според който купон означава именно това, което ти лично, специално имаш предвид.



Тема Re: Какво наричате....нови [re: adekvaten]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.02.16 02:10



Безсмислено е да се дават мнения в темите ти, защото ти не приемаш различните от твоето. Дори започваш да се караш, когато съответният клубар си защитава тезата и не отстъпва.

Все пак ще отговоря по същество - ,,купон" означава веселба, забавление.
Купон по случай рожден ден, взет изпит, среща на стари приятели и други поводи. А може и без конкретен повод.

В този смисъл примерът на Файла е уместен. Има хора, на които точно по този начин протичат събиранията. И аз съм присъствала на подобни. Друг е въпросът доколко са ми били по вкуса.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Какво наричате....нови [re: saksun]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано25.02.16 11:48



"Безсмислено е да се дават мнения в темите ти, защото ти не приемаш различните от твоето. Дори започваш да се караш, когато съответният клубар си защитава тезата и не отстъпва."

Елементарният здрав разум ще схване, че моят въпрос не касае понятието "купон" в живота.А "купон" тук във виртуала - в "Клуб за купонджии".
Неговото описание на "купони" в неговия живот от 90-те години е описание на една абсолютно идиотско сбирщина на психопати, алкохолици, наркомани и педераси и др.шизофреници и болни мозъци.

Твоите описания също не касаят виртуалния купон тука.




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Какво наричате....нови [re: filmfest]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано25.02.16 16:02



"И според мен негодованието ти е неоснователно. Потърси в тълковен речник значение на думата купон и ще видиш, че тя идва от английски език в разговорен смисъл за обозначаване на парти, събиране на хора, навалица."

Седни си - двойка!
Ако бях в прогимназията щях да търся в тълковен речник значението на "купон"
И все пак погледнах в моя тълковен речник и там пише: "увеселение, веселба"
Но не и написаното от тебе "събиране на хора, навалица" ?!?!!!

Ето и моето виждане на понятието "Купон" в клубовете-виртуално.

1.Означава развеселяване, майтап. И то не насаме а с повече хора.
а/ Да пуснеш някаква тема или клип, който те е развеселил
б/ Да искаш с това да развеселиш и другите.

Кой какво го развеселява може да се дискутира дълго.
Но тук ще обърна внимание на една аномалия из клубовете:
"Да се развеселяваш и кефиш като нападаш, обиждаш, ругаеш и отричаш някой юзър" това е една вирусна епидемия завладяла клубовете. От хора-комплексари и неудачници в живота, които по този начин си изливат злобата от житейски неудачи и проблеми в/у главите на напълно непознати хора-юзъри.
Това ги облекчава и го наричат "купон", защото за подобно поведение в живота ще получат юмрук или бой....




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Редактирано от adekvaten на 25.02.16 16:08.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.