Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 28.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: coffeemate]  
Автор FllerO99 (ВЕЛИКА ГЕРМАНИЯ)
Публикувано02.01.16 20:26



Здравей и Честита Нова Година!

Искам да те питам Адекватен освен на клуб Сватбени Вълнения на кой още клуб е модератор?



Тема Re:нови [re: FllerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.01.16 20:43



Честита Нова Година, Файле!


е, вече не е, но нали беше и на приятели по едно време. а сега приятели е вип.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re:нови [re: coffeemate]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано03.01.16 15:59



"ми смей се бе, смей се- ама не е смешно, а е жалко, че ти дадоха власт да екзекутираш цели два клуба. ти си вица в картинката, само ти."

Ти живееш в една страна, където "Ред и Законност" са мръсни думи. Всеки си прави каквото му дойде на ум. И затова страната има най-нисък жизнен стандарт и народа бедства.
Аз живея в една страна, където царува Редът и Законите. И е от най-преуспяващите и богати в Европа. Поради спазването на Законите и Правилата.
"Без правила - няма игра" е казано много преди мен.
Когато реагирах на окупирането на клуб "Сватбени вълнения" от кучкарки и коткарки, които задръстваха клуба със снимки на кучета и котки и др. животни и им обясних, че не пасват за този клуб. Че има 10-15 клуба за домашни животни. Но те продължиха с екзекуцията на клуба и... се наложи да им слагам банове.
ТОВА И НИЩО ПОВЕЧЕ ОТ СПАЗВАНЕ НА "ПРАВИЛНИКА ЗА УЧАСТИЕ В КЛУБОВЕТЕ"но българистанския манталитет на тези нарушители на правилника не спря ???? И ето те и тебе сега - след толкова време продължаваш да хленчиш и се сополявиш ???!!!
С такива като тебе - САМО НАЙ-КРУТИ МЕРКИ иначе не вдяват.




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re:нови [re: adekvaten]  
Автор coffeemate ()
Публикувано03.01.16 18:24



Когато си в България, ще правиш както правят българите. Щом клубовете са останали с десет човека на кръст е мега малоумно да накараш тези хора да ходят от клуб на клуб тематично да си направят приказката. Те затова сега си пускаш вицовете САМ. Защото народът избяга тематично по други клубове. Редът е едно, нормалната логика е съвсем друго нещо. Ти доказа, че не можеш да мислиш



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re:нови [re: adekvaten]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано03.01.16 19:36



И накрая какво стана...банна себе си отвсякъде..само защото унесен в битките си за победа...изгуби всичко...но си Победител! Ти наказваш!
Кофти е когато човек се вземе насериозно...обикновено остава сам!



Тема Re:нови [re: ShokoLaDA]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано03.01.16 20:13



Светлината гони мрака. Но остава сама накрая. Сама и в Блаженство.

Философията:
"Прави това, което правят всички" ми е била чужда още от прогимназията.
Защото това е философията на стадото, на тълпата.
А аз съм Личност.



Нахрани ли кокошките и кравата? А котката и кучето?
Що не се заядаш с тях, а ме гониш из клубовете?




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re:нови [re: adekvaten]  
Автор coffeemate ()
Публикувано03.01.16 20:20



.....ти не си виновен, че си куку, но тоя дето те сложи да светиш Сам в Блаженство в клуб, не , в два клуба- е баш екзекутора ...

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re:нови [re: adekvaten]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано03.01.16 20:54



Излишни оправдания..виждам какъв си...овца в центъра на стадото, обааче понеже Киро ти даде дзвънче...и сега дрънчиш ли дрънчиш... Маааниии...това беше начин да те кротне и те кротна, направи те негов Слуга...а ти се имаш за личност! Смеееххх...
Оки...оправяй се!
А моите животинки са си супер...не ги мисли.. : ))



Тема Re:нови [re: adekvaten]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано03.01.16 20:56



Светлината гони мрака. Но остава сама накрая. Сама и в Блаженство.
-----------------------
а светлина без мрак не е светлина...а някаква крушка...която се опитва да свети и се има за Слънце...е не е!



Тема Re:нови [re: coffeemate]  
Автор blood2 ()
Публикувано04.01.16 18:30



Искам и аз клуб, но нямам. А този за приятелите си беше за мен, но адекватен го взе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.