Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 25.04.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема за Споделено  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано31.12.14 12:43





Успешна следваща година!

I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!

Тема Re: за Споделенонови [re: reborn2008]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано01.01.15 22:21





I don\'t care \'bout humans, I got shit to do!

Тема Re: за Споделенонови [re: reborn2008]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.08.15 03:48



Щом поздравяваш ,,Споделено" оттук, аз ще му пожелая лека нощ и хубави сънища.



Тъкмо ще направя още един опит. Отново успешен. Няма нужда да бродя из други клубове. Ясно е, че вратите са се отворили за мен.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: за Споделенонови [re: reborn2008]  
Автор FlLerO99 (SCAN MODE 1080 )
Публикувано09.11.15 21:39



Споделено си отиваА...Споделено си отиваАА...

Споделено си отива - спете спокойно деца!

Destroy/
We need focus?


Тема Re:2016 Е ПОСЛЕДНАТА ВИ ГОДИНА ТУК!!нови [re: reborn2008]  
Автор FllerO99 (t-1<+>)
Публикувано10.12.15 10:48



ПРЕДУЖДЕНИЕ ПОСЛЕДНО ОТ МАЛУМ ЛУКС 666-НАЧАЛНИКЪТ НА АДЪТ ОТ ВРЕМЕНАТА НА РИМСКАТА ИМПЕРИЯ ПРЕДИ ИДВАНЕТО НА ВАШИЯТ СПАСИТЕЛ ИСУС ХРИСТО!!!!СВИРИ АЛАРМА ЗА ВЪЗДУШНО-КОСМИЧЕСКО НАПАДЕНИЕ ВЪРХУ ЗЕМЯТА ВИ!

или се покайте за греховете си ВЕДНАГА....или отивайте в ада да ги плащате и вие и другаря Путкин и всичките руско-комунистически лайнарчета-всичко долу в огъня на котлона!


НИЕ ВЕЛИКИТЕ РИЦАРИ НА АДА ИДВАМЕ С ЧЕСТ, ГОРДОСТ И ПАГОН!


вие 2000 години след опитът на Бог създателят на всички Вселени във всички измерения последен опит направи да спаси човешката измет от греха. Нито сме в космически кораби, ние сме вътре във вас психически и поражението ще бъде вътрешно и най-страшно.


(1)–№<+0=()>f=m.a(destruction])

Тема Re:2016 Е ПОСЛЕДНАТА ВИ ГОДИНА ТУК!!нови [re: FllerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.12.15 10:54



Файле, ти как си? Ходиш на работа, нали?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re:2016 Е ПОСЛЕДНАТА ВИ ГОДИНА ТУК!!нови [re: saksun]  
Автор FllerO99 (t-1<+>)
Публикувано10.12.15 13:36



/настаних един възпитан и ерудиран господин който беше така любезен че в рамките на 5 дни да има глупостта да ми опъва нервите за цигарите и да ми държи сметка за тяхното количество. /следствие на което той остана и без неговите собствени цигари и за малко в рамките на 3те побоя които му нанесох имаше късмет във времето като вместо да му насоча ножът право в лицето взех че сбърках домашният телефон...


Този господин мисля че продължава да подценява каква адска машина може да се превърна след 4 години постоянно недоспиване на фона на 7 дни 7 часа сън плюс 2 литра твърд алкохол и 2 кутии цигари на ден.



Нека да не ескалираме подробностите от конфликтът ни на релиогиознаоснова ама май аз съм сатанист, а той го раздава социалист и християни

правих компромис след компромис с неговата индивидуално насочена тъпотия в овчата му смазана от цигари, труд и алкопол побелява глава ама резултат никакъв.

един път му извадих най-силното нещо за да бяга - Библията- той там видя една Опасност, но следващата дума демони

следва втори опит с моят договор аз си знам с какво и за кого. ефект никакъв-

после работническият уродлив кретен вече просто за него нямаше спасение - моментално счупих гадният диск и скъсах и хвърлих неговото обложка в кофата за боклук 0 пак няма ефект.

А днес междувпрочем Сатаната ми изкочи отново със смях пред погледа ми и ме изненада по моята юридическа част - шефът ми се писал по-хитър от мен и взел че си извадил договорът ни от 1995та Аз направо бях възхитен от глупостта си.

(1)–№<+0=()>f=m.a(destruction])


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.