Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 22.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Как да си изкарам тъпия споменнови  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано18.07.14 15:55



от главата...

?!?!?

Преди пет дена видях един клип в нета , свързан с моя последна бивша любов (същевременно с това и най-грижливо пазената тайна в моя живот) и филма отново ми се появи....не мога да работя дори, добре , че съм отпуск.

И нали разбирате, след като казвам най-грижливо пазената ми тайна , няма как да не се обърна за съвет от Виртуалните ми приятели, за това, някой ако има алгоритъм да го сподели!

Редактирано от deepsilver-212398 на 18.07.14 16:05.



Тема Re: Как да си изкарам тъпия споменнови [re: deepsilver-212398]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано18.07.14 16:06



... с какво ти пречи този филм... с какво те впечатли толкова, какво има в него...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Как да си изкарам тъпия споменнови [re: sladunka medunka]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано18.07.14 16:16



На 14 Февруари 2011 година срещнах едно момиче в Пловдив, тогава имах връзка, която беше ужасна , а в Пловдив бях в командировка ... последва седем месеца "шантава" е най - точната дума за тази "връзка" , но заради особеността и и невъзможността и уж, аз предпочетох да се разделиме и казах, че се връщам при старата си приятелка. Обаче на мен ми беше много гадно и изобщо не съм се връщал при никаква приятелка и после забравих уж. И преди няколко дена гледах в нета разни неща и я видях в един клип и всичко ми се обърна...иначе сме се чували по телефона и по чата и ми е казвала , че има чувства към мене, ама мислех, че ми го казва от куртоазия...а в този клип я питат за връзките и разказва нашата и ми стана много тъпо.

Да изясня, че не е някоя нещо известна , звезда или прочие, просто се е наложило там да я заснемат и то е било по -отдавна.



Тема Re: Как да си изкарам тъпия споменнови [re: deepsilver-212398]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано18.07.14 16:20



...ох, обади и се... явно има нещо което искаш да довършиш... неслучайно клипа ти се върти в главата...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Как да си изкарам тъпия споменнови [re: deepsilver-212398]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано18.07.14 16:22



Тези спомени обикновено така изплуват като ти се случи подобно нещо.

Взел си решение и според теб е правилно. Намери си нещо друго за занимание и след време ще отшуми.
Всеки или почти всеки в живота си има такива хора.



Тема Re: Как да си изкарам тъпия споменнови [re: sladunka medunka]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано18.07.14 16:23



Тя ми изпрати смс за рожденния ден, който също беше тези дни, и си писахме и каза, че пак си има чувства към мен и винаги ще има. Не сме комуникирали от тогава.



Тема Re: Как да си изкарам тъпия споменнови [re: ALONE911]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано18.07.14 16:24



И аз много се надявам да е временно, че да не объркам нещо... най-вече живота и на двамата.



Тема Re: Как да си изкарам тъпия споменнови [re: sladunka medunka]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано18.07.14 16:25



Ако правилно съм разбрал въпросът не е как да избие филма от главата си, а как да направи поносимо страданието по любимата.

Има едно изречение от Кийтс. (от негово писмо до TO CHARLES BROWN., Naples, November 1 [1820]).

Мисля всеки, който е преминал през чистилището на нещастната и то не толкова на несподелената, а на невъзможната любов малко или много се е чувствал по съшия начин:

Every thing I have in my trunks that reminds me of her goes through me like a spear.


Рецепта няма. Срещал съм различни акъли обаче. Може да помогнат. Знае ли човек. Всичко е индивидуално. Помниш ли крадецът на ябълки (и крущи) в нашия си клуб...

Не знам какво стана с него баннаха ли го или сам избяга.

Та той даваше такъв акъл (цитирам по по памет)

"Зареждаш се с филми и си пускаш си един здрав порнак. Докато ти мине..."

Според него около 5-6 часа били достатъчни.

Истинската любов ръжда не хваща обаче. Лъжа е, че времето или каквото там друго лекувало. Така мисля или по-скоро чувствам аз...



Тема Re: Как да си изкарам тъпия споменнови [re: Nerv]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано18.07.14 16:28



Не става така, а това с подното ми е много жалка работа :/



Тема Re: Как да си изкарам тъпия споменнови [re: Nerv]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано18.07.14 16:28



Да малко по-сложно е от както си го представях де!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.