Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 15.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Така или иначе ще го направянови [re: sladunka medunka]  
Автор ShoKoLaDa (лятооооо е!....)
Публикувано19.07.14 15:11



И точно така се нараняват хората...
Защо за него може да е силно сексуално влечение, но за нея може да е нещо повече, и когато той го задоволи, започва да се държи и мисли по друг начин...а тя?
Не говоря по темата...макар, че и за нея става, защото много се впечатлих от думите му..тя каза, че има чувства към мен, но аз го приех за куртоазия... Е, браво!...не и е вярвал тогава, а сега някакво интервю го е накарал да повярва и замисли...ми глупост е това!
Той няма вяра в нея, разбираш ли, за какво повече да говорим...както и да е..не ми се говори повече по темата, защото някак ми е кофти да обсъждам човека и чувствата му... Той си знае... : )
А за братовчед ми, не знам...изперка! Онзи ден говорих с него, сериозно, дано му е останало нещо в главата и дано не загуби това което има, заради бръмбари в главата..и то само в неговата. Разбирам, че и него го тресат съмнения, ама да се справя сам с тях, защо тормози жената, като тя го обича и иска да е с него...
Наистина понякога грам не разбирам мъжете...
Както и друг въпрос..."Погледнах се в огледалото и това което видях не ми хареса, защо искаш да си с мен?"
Е, как да отговориш на такъв въпрос, освен с едно "майната ти", колко и грубо да звучи...той сам няма увереност във възможностите си, силите си, та някой друг ли да му ги създава...винаги несигурните мъже са ме дразнели..ама много...
Абе отплеснах се...сори за спама... : ))...макар, че пак съм по темата де...





Тема Re: Така или иначе ще го направянови [re: sladunka medunka]  
Автор ShoKoLaDa (лятооооо е!....)
Публикувано19.07.14 15:17



в едно съм сигурна, никой не трябва да убива чувствата си, а да ги изживее! ...
------------------------------------
На думи всичко е лесно...


Но спирам...
Да е жив и здрав Силвър и да успее да вземе най-правилното решение....или да се пусне по течението...но каквото и да реши, му пожелавам само усмивки и красиви споделени емоции... : ))



Тема Re: Така или иначе ще го направянови [re: ShoKoLaDa]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано19.07.14 15:52



... Шоки, съгласна съм, че хората се нараняват... но бива ли заради това да нямат връзки, да не правят секс... напротив, всичко трябва да се преживява, особено силните страсти... ако не я изживееш, не участваш във връзката няма как да знаеш как ще се развие... може пък да не се наранят, може пък да разберат, че са един за друг... или че не са... но без да са си го позволили няма откъде да го знаят...да оставим безплодните мъдрувания в стил популярна психология, които са много модерни и жестоко експлоатирани в подобни форуми, но .... няма смисъл да се пазим от живота, а да го живеем... а гледам напоследък всички се ограничаваме в това, да мъдруваме(което не е критика към теб или към някого конкретно, просто споменаване в хода на мисли )...верно е, че е по безопасно, но... противоречи на природата ни...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Така или иначе ще го направянови [re: sladunka medunka]  
Автор ShoKoLaDa (лятооооо е!....)
Публикувано19.07.14 16:00



Да, и ти си права...


Ама нали знаеш защо е така....просто не успяват да ни завихрят качествено, та да няма мисъл.. ....а ни оставят да мъдруваме... : ))))
Дааа, жив е живота и ще си го живеем разбира се...ааа философстването е просто губене на време...иначе за нищо друго не става......а на мен лично много ми вреди..и знам ли защо го правя...май имам доста свободно време и трябва да го уплатня по друг начин....



Тема Re: Така или иначе ще го направянови [re: ShoKoLaDa]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано19.07.14 16:04



... ех,ти... ти както сега имаш време, така утре с радост би го загубила да търсиш Магдален , примерно... и подозирам, че наоколо ти всички живинки се чувстват живи и обгрижени... аз затова и си говоря с тебе... щото ще ме разбереш... жив човек си даже и по постовете ти личи...



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Така или иначе ще го направянови [re: sladunka medunka]  
Автор ShoKoLaDa (лятооооо е!....)
Публикувано19.07.14 16:35



Разбира се, че те разбирам и то перфектно.....


Ааааа Магдален е тук от сутринта, май се е разлюбил любовчията, цял ден спи на дивана, хапва, гали се и пак заспива, заради него не мога да пусна прахосмукачката, да не го събудя, а пък и се страхува от нея...та като излезе навън, ще свърша и това...
А моите животинки имат пълна свобода...и явно това им харесва...защото Петър ходи по мен като кученце, а Магдален навън само на мен се дава, иначе бяга, но щом чуе гласът ми е веднага идва...Кефи ме доверието, което ми имат....
Таа така, Сладунке, любопитството и интереса към живота го имам...а съответно това го прави и жив, див и щастлив/понякога/ ... : ))))..



Тема Истинатанови [re: sladunka medunka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано19.07.14 18:05



не може да бъде само личен опит. Душата обича истината и няма да го остави на спокойствие.





Тема Re: Истинатанови [re: nbb]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано19.07.14 18:21



... Коя истина?... За какво говориш , девойко... Ти развяваш някакъв твой личен опит като много ценен, дето даже в книжките го нямало... Аз сано казах, че написаното в книжките е също нечий безценен опит, дето преди да го опишат в книжките и него го е нямало там... И изобщо се опитванм да ти разбера аргументите и казването... Каква истина, за какво говорим и кой на какво противоречи..." Душата обича истината и няма да го остави на спокойствие", хайде обясни това сжн малко повече думи...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Отдавнанови [re: sladunka medunka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано19.07.14 19:45



не съм девойка...


Не подчертавам моя опит, а му казвам да намери неговата си истина. Да пита себе си какво иска, а не мама, баба или не знам кой още. Сега по-ясна ли станах ?
Установих, че колкото съм по-многословна, толкова по не ме разбират хората. Все си мисля, че който трябва ще ме разбере и затова не се обяснявам много-много.



Тема Re: Отдавнанови [re: nbb]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано19.07.14 23:30



... Не мисля, че има нещо лошо в обясненията и в питането, това е начинът да се разбират хората помежду си.... Инак съм съгласна с тебе...но точноза това е темата, как да намерим нашата истина, без да взривим светът около нас...



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.