Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 20.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Мускули, масанови  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано09.07.14 17:59



Днес в обедната почивка отидох с колегата , който се занимава с фитнеси и разни такива, да си купува хранителни добавки и химии и останах потресен. Отиваме в магазина, той си взе протеини на прах, хапчета и инжекции. Нещо си заобсъждаха с персонала, кое как се употребява и си занимахме. Потресът ми е от това, че тези лекарства (особено това с ампулите, което я ясно, че са хормони) законно ли е да се продава в магазин ей така, из под рафта?

Вие бихте ли си били някакви такива неща, за да може после да показвате мускули?



Тема Re: Мускули, масанови [re: deepsilver-212398]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.07.14 18:09



Днес слушах по радиото за някакво момиче, което непрекъснато ходи по болниците, защото си е било витамин Е в устните за уголемяване и красота и има страшни последствия сега, никой не знае дали ще се излекува. Хора разни, красотата изисква жертви, когато не е дадена по рождение.

Аз не пия лекарства по никакъв повод, добавки също, смятам ги за нещо изкуствено и ненужно.





Тема Re: Мускули, масанови [re: deepsilver-212398]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.07.14 18:12



Ето линк към момичето с обезобразените устни, днес самата тя говореше по радито, за да предпази други хора от подобни ефекти.





Тема Re: Мускули, масанови [re: deepsilver-212398]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано09.07.14 18:21



Ех, суета, суета!
Който не харесва сам себе си прави какво ли не, за да се хареса сам на себе си.
Всяко нещо трябва да има разумни граници.
И аз не си харесвам лицето, ама не съм почнала да го тероризирам. Просто преценявам, че трябва аз да свикна с него, а не то с мен.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Мускули, масанови [re: Lucky Eva]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано09.07.14 18:31



Ебасимо



Много гадно.



Тема Re: Мускули, масанови [re: deepsilver-212398]  
Автор rumen77 ()
Публикувано09.07.14 18:36



Масивните мускули са толкова тъпо нещо. А човек да взима химия за това, според мен е идиот. Не е лошо човек да си поддържа мускулатурата с тренировки, но без химия, да се правят качествени мускули, да не се набляга толкова на масата, колкото на силата. И ако човек изпитва удоволствие от самите тренировки. Иначе е като една кифла, дето прави всичко, само да се показва. Виждал съм такива мъжаги как работят тежка работа, те затова обикновено я избягват. Силата им се изчерпва за един час, стават вир вода и не могат да си поемат въздух. А до тях някакъв чичка с цигара в уста, 60 килограма тегло, не спира, не знае умора. В залата е друго, там им трябва сила за 20 секунди, да си направят малоумната серия и после почиват, но в живота е различно. Трябват издръжливост, дълготрайност, както за физическата сила, така и за психическата устойчивост. Всичко трябва да е практично, а огромната мускулна маса не е. Освен ако не си охрана в някоя дискотека да респектираш децата.
Даже и за разни мутри да се сетя, в нашия град възможно най-вървежният за всички времена, не беше масивен. Беше природно много здрав и издръжлив, но иначе нещо средно като маса. Що шамари отнесоха анаболните момчета от него, не е истина.



Тема Re: Мускули, масанови [re: deepsilver-212398]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано09.07.14 18:40



Преди време по същия повод ме накараха да потърся въздействието на протеините /белтъците/ върху организма.
Това което намерих за синтетичните и натрупването на мускулна маса се оказа никак не добро, въпреки рекламата. Влиянието върху черният дроб е твърде лошо.
Днес има много различни начини да минат като хранителни добавки /без рецепта/ и като какво ли не под наименованието "рационално хранене" "очистване от токсини", "анти стрес" и какво ли не друго.

Имаше преди време решение без рецепта много от лекарствата да не се дават. След известен период отново можеш да си купиш всичко с пари.

По този повод искам до кожа, че преди около 10 години почина зъболекарят при който ходех и остави две деца сирачета.

Не пазя линковете които намерих, но единият мисля, че беше руско изследване.

За тази мания, защото според мен е мания, по- добре да се изкажат мъжете или по- младите жени. Определено не харесвам културисти и "дебели вратове".



Тема Re: Мускули, масанови [re: rumen77]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано09.07.14 18:50



Напълно споделям това мнение , а този "спорт" - фитнесзалата никога няма да го разбера-малоумна работа-отиваш , слагаш някакви тежести 1,2,3,4,5,6,7,8...почивка 1 минута , после пак същото. Къде е огровия момент? Къде трябва да се мисли и да се определя стратегия? Яката скука. За вманиачените тийн посетители на залите, няма да говоря...излишно е. Хубавата страна на тези съоръжения е, че са неангажиращи и леснодостъпни-за 3 лева слагаш слушалките и си бягаш на пътека, когато си пожелаеш. Иначе разходка в планината ми е 7000 пъти по интересна.



Тема Re: Мускули, масанови [re: ALONE911]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано09.07.14 18:54



Според мен , това което се случи днес-20 квадрата магазин, в който ампули с тестостерон са в кашон и на земята под рафтовете и моя човек да каже дай ми 30 ампули, след което да му бъдат продадени от продавача, който видимо и определено, според бедния му речник не е доктор,, да не говорим, че няма касова бележка, няма нищо ...и той после да си ги инжектира...е незаконно и възможно да се случи без последствия само и единствено в България.



Тема Re: Мускули, масанови [re: deepsilver-212398]  
Автор rumen77 ()
Публикувано09.07.14 18:59



Сещам се за най-известният ни културист, Цвятко, сега забравих фамилията му. Умря доста млад, а черния му дроб бил станал на реване. Отвън човек-скала, а вътре кофа с боклуци.
Иначе аз се чувствах доста добре след тренировка, някакъв тонус и т.н. Единствено затова го правех, пък и беше доста разпространено 90-те. Сега се натоварвам достатъчно в работата и прекъснах отдавна.Но познавам доста хора оттогава, които не изпитваха никакво удоволствие от това. Правеха го само защото си мислеха, че всички ще ги харесат като си сложат някоя тесна тениска и им се виждат бицепсите. И това хубаво, ама не помня да свалиха много мацки пак. Ако бяха положили всичките тия усилия, дето на някои им разклатиха и здравето, в някаква друга посока, примерно в себепознанието, колко по-бързо щяха да си оправят живота и навярно много хора да ги харесат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.