Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 24.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Как балансиратенови [re: FilerO99]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.07.14 23:19



Че - какво им има на 50те години?


Е, самолетът не винаги излита, ама да не сме песимисти, все пак..
Ти деца искаш ли?



Тема Re: Как балансиратенови [re: impulce]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано10.07.14 23:24



Нямам ясно изразено отношение по въпроса дали искам деца или не, но със сигурност със заплата 400 лева финансова възможност за деца нямам и нямам и намерение да направя нещо по въпроса за по-висок доход.

Относно излитането на самолета мен сега като на свободен човек времето не ми стига та какво остава ако съм семеен? Нали имам двама изключително свестни мои приятели които са семейни та техният живот от моя гледна точка е направо ад откъм лично пространство, лично време и претоварване със семейни ангажименти.

Аз съм на принципа давам си почти цялата заплата вкъщи и никой повече за нищо да не ме търси. На мен ми се сервира, на мен ми се отсервира, друг слага дрехите в пералнята.





Тема Re: Как балансиратенови [re: Lucky Eva]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.07.14 23:26



Тъй, де - за вътрешното усещане говоря..
Чак запалих една цигара. А не пуша от толкова време! Големи Радини вълнения - ще кажеш, че желан любовник се е задал, а не - яко бачкане.


Майтапя се..ама..
Да, малко ми е гузно. Компенсирам с някакви подаръци/гозби - мозби..на този етап.



Тема Re: Как балансиратенови [re: impulce]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано10.07.14 23:33



Това семейния живот си е откачено отвсякъде. Много ми е кеф, че не ми е на главата това-толкова мога да кажа по темата.





Тема Re: Как балансиратенови [re: deepsilver-212398]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано10.07.14 23:36



Според мен семейният живот е за хора със страшно много пари. Говоря за милиони.

Второ понеже жените много бързо остаряват от семейният живот няма смисъл освен ако не си ги сменяме жените през 10-15 години.





Тема Re: Как балансиратенови [re: impulce]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.07.14 23:37



Не се обвинявай, приеми, че така е писано и така е станало. Детето ти е много силно, казвала съм ти, ще се справи с всичко.





Тема Re: Как балансиратенови [re: FilerO99]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано10.07.14 23:40



Между другото имам един приятел и някой ден ще напиша за него, защото е хубаво да се знае за българите зад граница, които са пожънали мега успех и медиите нищо не казват за тях, та като бяхме съученици се заби с една ожениха се след бала два месеца и като разказваха, че той ще въде спортист, а тя жена на спортист, никой не им вярваше, аз също. Ама си стана точно така, избягаха, роди им се дете и може би моя човек, за това пожъна мега успех-щото се надъха заради семейството. А момичето само детето и къщата си гледа, ама си прав де- имат адски много кеш.



Тема Re: Как балансиратенови [re: deepsilver-212398]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано10.07.14 23:46



Виж какво, не се сърди, но за мен емигрантите са мръсници, предатели и слуги на чужди вражески сили. За мен това което е направил твоя приятел е долно и представлява фалшив успех който не си заслужава уважението отникъде. Избягали били, ами когато един кораб тръгне да потъва плъховете първи го напускат!

Относно финансовата страна - не мисля че с общ семеен доход под 1500 лева може да се гледа семейство в България. Второ много важно - като гледам добре уредените ми финансово приятели които понякога стигат до 3000 лева на месец чист приход за какви грозни чудовища са се обвързали и направо лошо ми става.

Трето твоят приятел жените са му дали любов когато е бил млад а при мен това не се получи и затова сега им го връщам:след като са ме игнорирали на младини то сега аз ги игнорирам на старини.





Тема Re: Как балансиратенови [re: FilerO99]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано10.07.14 23:51



В никакъв случай не мога да се разсърдя, ама и аз не бих стоял някъде, пред възможност да се реализирам и да сбъдна мечтите си , заради някакъв криворазбран патриотизъм. То с принадлежността към родината е малко като с жените-оправдано е да я обичаш, ако и тя те обича, а не съм много съгласен, че българия ни обича.

Иначе моя човек е някакъв ултра частен случай и не е представителна извадка, да-знам един милиярд примера на пълни провали в това отношение.



Тема Re: Как балансиратенови [re: Lucky Eva]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.07.14 23:51



Да, вярно. Така беше. Не искам да се отдалечаваме.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.