Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 22.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Не са ни плащали заплати от 2 месецанови  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано10.07.14 21:34



На работата ми не са плащали заплатите за май и за юни месец, а вече сме почти в средата на юли и ще им се съберат над 1400 лева да плащат. Според хороскопа на зодия риби през лятото до септември включително за рибите предстои финансова катастрофа. Въпреки това аз продължавам усърдно да работя и хич не мисля за напускане на работата ми защото първо тя за мен е пълен купон и второ защото това най-добрият социален кръг който някога аз съм имал през живота си. Навсякъде досега за 36 годишния ми живот в другите ми социални кръгове са били простащина, мръсни номера, войни и всякаква подобна българщина.

Ако получа първата заплата за месец МАЙ ще я укрия от баща ми и ще се подсигуря за плащане на двата ми кредита и за интернет за период от 5 месеца време за да не се налага да пипам големите са несъприкосновени авоари във валута и в злато. Но ако не я платят положението ще стане жежко.



Тема Re: Не са ни плащали заплати от 2 месецанови [re: FilerO99]  
Автор rumen77 ()
Публикувано10.07.14 21:55



Е, ще прежалиш едно кюлче. С него ще си платиш интернета до края на живота.



Тема Re: Не са ни плащали заплати от 2 месецанови [re: rumen77]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано10.07.14 22:12



не.



Тема Re: Не са ни плащали заплати от 2 месецанови [re: FilerO99]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 22:31



Доре де мма му стара. Служебен нет няате ли? А кредитите може и в натура да изплатиш, особено ако си инвестирал в магистралните услуги...





Тема Re: Не са ни плащали заплати от 2 месецанови [re: Nerv]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано10.07.14 22:34



Имаме служебен нет, но не се знае при тази ситуация дали ще остана на работа изобщо. Колкото до кредити има реална опасност за да не си засягам финансовата система да се разделя с част от техниката си.



Тема Re: Не са ни плащали заплати от 2 месецанови [re: FilerO99]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано10.07.14 22:35



Това само в България го има :/ Наистина , обаче не те разбирам в решението шефовете ти да не ти плащат, а ти да продължаваш да им слугуваш, ама ти си си преценил. Въпреки това помисли дали не е некоректно от страна на работодателя ти и най вече подигравка с труда ти



Тема Re: Не са ни плащали заплати от 2 месецанови [re: deepsilver-212398]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано10.07.14 22:37



За съжаление си прав, разчитам че ще платят поне една от трите заплати за да създам така необходимият ми буфер за кредитите. Той ме спасява за период от поне 4-5 месеца време.



Тема Re: Не са ни плащали заплати от 2 месецанови [re: FilerO99]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано10.07.14 22:43



ако си си взимал на изплащане стоки от Технополис/Техномаркет чрез съответните им лизингови колеги , хич не е добрее и няма да минеш с връщане на техниката, ама дано се разминат нещата :/



Тема Re: Не са ни плащали заплати от 2 месеца [re: deepsilver-212398]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано10.07.14 22:51



При варианта с връщане на техниката какво ме застрашава по-точно?



Тема Re: Не са ни плащали заплати от 2 месецанови [re: FilerO99]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано10.07.14 23:28



Mи дълго е за писане, ама не е много лесно-нали разбираш, че ако беше така щях да взема някой лаптоп на изплащане, за един месец да му стопя лагерите с работа и да го върна или да ми го вземат, щото не погасявам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.