Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 23.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Baldrian]  
Автор rumen77 ()
Публикувано16.07.14 07:17



Всички сме такива, глупави, или по-точно несъзнателни, без горчив опит няма да минем, поне на младини, а при някои сигурно лошотиите продължават и по-дълго.
Преди мислех, че на човек като му е зле, трябва да стигне до някакво знание и тогава тоя период ще свърши и ще дойде нещо добро. Мъчех се да се усъвършенствам. Обаче никога не стигах до нищо. Но все едно, че нещо извън мен знаеше колко време трябва да продължи това и в един момент или постепенно, всичко свършваше като от само себе си. И когато започвах отново да се чувствам добре, тогава разбирах, виждах смисъла на това, което се е случило и как ме е променило. Имам в предвид, че в лошите периоди човек не бива да се отчайва, да си прави радикални изводи, а да е търпелив и ще мине, а после ще му се бъде отблагодарено.





Тема Re: Какво в дир бгнови [re: rumen77]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано16.07.14 10:54



Ние трябва да сме от тези в средата.



Тема Re: Какво в дир бгнови [re: rumen77]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.07.14 20:28



винаги има награда казваш...
все повече си мисля, че ако нещата стават трудно си на грешния път, но за периодите съм съгласна...





Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Baldrian]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано26.07.14 00:22



Мисля, че не си отговорила на собствената си анкета?



Не стана ли време (може и да съм пропуснал, но ми убягна твоя отговор.)

+++

Търсех си място в интернет, където да разменяме мнения за книги. Попаднах на форум "Литература" имаше (много талаш и) една интересна тема на цар Изрод "Сатанист ли е бил М. Булгаков?"

По това време в този клуб все още драскаха интересни никове. Поне двама от тях виждам тук. ДГН някъде зачезна. Лил престана да го навестява... Литература постепенно взе да замира. Преди да достигне финална фаза "умрел х#z" се мина за кратко през "чепомер", но аз бях още новобранец. Докато се усетя да си покажа ... таланта и нямаше на кого:)

После знаеш, преместих се към пси-то, покрай едно твое вясване в литературата. Обаче нивото на спам и безкрайните потоци от монотонно повторение на някои пишещи при вас - разваляха общото впечатление и възможността за дискусия - поне според мен. Абе трудни ми бяхте... Въпрос на нагласа. И за това малко по-късно мигрирах в подходящия като за мен възрастов клуб... Там сме по-големи откачалки всъщност, но не си го признаваме, нито помощ търсим....

Тогава си мислих, че повечето неща в клубовете са такива каквито изглеждат или поне малко - от - малко отговарящи на имената си...

Оказа се обаче, колкото и да е странно, че в нета - освен пълни кукундрели има и доста интересни, и приятни събеседници. По късно с някои се видях F2F и се сприятелихме... Изобщо пъстър и интересен свят. Една отделна реалност... И така с прекъсвания кога за по-дълго, кога за по-кратко по-останах за сега. Но още са ми нови доста неща.

слабостта, тъгата и болката провокират интелигентност и следва да им отдаваме почит - Аiumi

Редактирано от Nerv на 26.07.14 01:00.



Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Nerv]  
Автор Baldrian ()
Публикувано27.07.14 16:26





влязох тематично- период...след това ми стана интересно- мини-общество приличащо на реала с някои разлики...думите говорят, независимо дали предават или крият мислите. част от никовете ми станаха симпатични, интересни или и двете, или обратно...става навик и краста...с част от хората се запознах и общуването доби друг формат. чат-пат поспирам за известно време, но след като пак се връщам явно не е дошло пренасищането...



Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Baldrian]  
Автор jjewel ()
Публикувано28.07.14 01:49



Първо се регистрирах като млада майка, търсейки теми за бебета (тогава бг-мама не беше толкова популярен, първо попаднах на тукашния майчински клуб, който сега запада).
После, няколко години по-късно, като започнах да страдам от паник атаки, пак търсех инфо и сродни души и попаднах на психо-клуба. Защо се задържах там? И до днес не си обяснявам, може би навик. С някои клубари от там си паснахме, но са твърде малко.



Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Baldrian]  
Автор Rosemary (параабсолютна)
Публикувано28.07.14 10:23



Четях от самото му създаване, май 1999 г, сякаш, не помня. Имаше един Клюкарник, и него четях...
През 2009 се наложи да се регистрирам в онко-болните заради баща ми.
И вече се осмелих да пиша и в Пси, където наверемто само четях и се възхищавах. За мен е чест, че хора като СъН и Еооа си пишат с мен сега като с равна.

Та така...

„...С каквато мярка меря, с такава и ще ми се отмери...“


Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Baldrian]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано28.07.14 22:28




Да, все едно сядаш на едни много питиета с бармана..и той ти разлива и те слуша, бършейки чашата.
О, не човек, а госпожица - направо.



Тема Re: Какво в дир бгнови [re: jjewel]  
Автор Baldrian ()
Публикувано31.07.14 21:43



Така е май при повечето...Почваш за кратко и става навик...

Поздрави Джуъл





Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Rosemary]  
Автор Baldrian ()
Публикувано31.07.14 21:45



защото си равна! и това не може да е повод за размисъл...

радвам се да те видя Розмари






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.