Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:39 27.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Baldrian]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано10.07.14 18:07



Аз се регистрирах в клубовете на дира някъде или на 16ти или на 17ти октомври 2001ва година с намерението да си споделя наблюденията на НЛО в клуб НЛО.

Известен период от време ме задържаха мненията на няколко астронома от клуб Астрономия главно Evil Spirit, Bobo и Маркшишки. Те много ми помогнаха да си стъпя на краката с познанията си на тема оптични прибори и тяхното приложение в скайучинга.

Прави впечатление че това което е било моя теория, моя теоретична разработка примерно през месец март 2005та година вече през месец ноември 2013та година е ФАКТ...



Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Baldrian]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано11.07.14 11:47



Аз си цъках в един Интернет сайт за астрология в който имаше линкове към други сайтове. Цъкнах на един от тях и попаднах на клуб Астрология. И понеже тогава се занимавах с астрология и за да не остане тъмнина в мен от нея реших, че е редно да споделя впечатленията си от това, което знам с други хора. И започнах да си пиша с хората. После отидох в клуб психоанализа и психотерапия и там направих едно две мнения, но останах разочарован от това, че хората там бяха склонни да спекулират. И останах да пиша само в клуб Астрология. Другите клубове не ме вълнуваха. Между другото в онези времена мен Интернет изобщо не ме вълнуваше. Бях си купил книги по астрология и ги четяхме с приятелката ми. Когато в един момент тя нещо се сдуха и искаше да остане на саме със себе си. Аз я уважих, не й досадих. Оставих я сама и на самотек. И тъй като нямаше, какво друго да правя реших да сърфирам в Интернет. Беше през есента 2002 г. когато си направих акаунт в сайт за запознанства. Явление за което допреди само бях четял по списанията. Така и аз също взех, че си писах с една пичка. Но с това взех, че изпитах психологически стрес от блудността на мислите ми на които се подавах докато сърфирах спрямо действителността, която ме заобикаляше и се стресирах от това увлечение. И през зимата на 2003 г. отворих тема в клуб Астрология на по-спокойно равнище и атмосфера за разговори. Така, че не са едно или две неща, които ме докараха в дира. Клуба на купонджиите за пръв път го отворих през 2008 г. иначе не знаех за неговото съществуване. Но, като видях, че пишещите изобщо нямат ебавки за това да си правят купона за това се отказах да поствам мнение. После Ева ми каза, че в клуба на купонджиите има нещо ново и да го посетя и започнах да пускам сега мнения и тук.



Редактирано от filmfest на 11.07.14 11:59.



Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Baldrian]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.07.14 17:30



Регистрирах се в Дир-а в много тежък период от живота си.
След две-три животоспасяващи операции, тогава ме очакваше друга със съдбовен резултат. Той закъсняваше. Хистологията също.
Никой не вярваше в благополучния финал. В бялата ми кожа, в гъстата коса, в блясъка на очите... че ще ги има, ще се върнат.
Само една лекарка подсказа, че изходът може да е по-благоприятен, отколкото смятам. Милата, горката тя... загина преди 3-4 години от морбили. Млада жена. С няколко години по-възрастна от мен.
Другият, на когото се опрях, беше д-р Хаус. Много ми помогна. Имаше и серия, посветена на моя случай. Пациентът, хвърли топа там, обаче.

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Какво в дир бгнови [re: FilerO99]  
Автор Baldrian ()
Публикувано12.07.14 18:37



Много познания имаш от тези наблюдения...Според теб къде ще е земната ос след 1000 години...?





Тема Re: Какво в дир бгнови [re: filmfest]  
Автор Baldrian ()
Публикувано12.07.14 18:39



А сега спря ли с астрологията?



Мисля, че поддържаш интерес...Друг въпрос е, че тя няма научаване...

Ский какво става с банките при квадрата Плутон в козирог и Уран в овен...Те са директно под козирог...



Тема Re: Какво в дир бгнови [re: saksun]  
Автор Baldrian ()
Публикувано12.07.14 18:40



Бог те е запазил. Значи си нужна





Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Baldrian]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.07.14 19:09



Мисля, че и аз съм успяла да помогна на някого. Намислила съм смяна на работата си. Вчера един човек ми каза "Както си решите. Но искам да кажа от името на всичките Ви пациенти - останете!"



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Baldrian]  
Автор rumen77 ()
Публикувано13.07.14 08:49



А може би и защото трябва да трупа още опит в тоя живот. Някои хора минават от тук по-бързо, а за други все едно, че това място е много по-важно, в което трябва да свършат много неща и да разберат много други. На които все едно че някакъв безкраен късмет им помага да преживеят големи опасности. Ученето и мъдростта при повечето хора, с времето е свързано с все по-малко болезнен опит, дори ми се струва, че знанията започват да помагат и да се отблагодаряват. Приказката че знанието носи тъга е вярна, но само за един междинен етап от развитието. Сетих се за една картинка по темата, която видях наскоро и много ми хареса:





Тема Re: Какво в дир бгнови [re: rumen77]  
Автор Baldrian ()
Публикувано13.07.14 18:14



възможно е...
вярвам, че има прераждане...също, че трупаме знания и опит...и, да, често по болезнен начин- дори и на принципа на глупака, който учи от собствен опит





Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Baldrian]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано15.07.14 23:00



Това според мен никой не може да го каже сьс сигурност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.