Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 27.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Какво в дир бгнови [re: sladunka medunka]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано08.07.14 19:42



Е това не мога да си го представа. Макар, че има някаква логика- пишат си, пасват си , един вид опознали са се, схема си е.



Тема Re: Какво в дир бгнови [re: deepsilver-212398]  
Автор Baldrian ()
Публикувано08.07.14 19:42



има- да...двойки, бивши такива, семейства, разводи благодарение на дира...приятелства и хубави познанства...

абе всичко, което може да се случи между много хора навън се случва и тук





Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Baldrian]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано08.07.14 19:49



...даже и хард не е... просто изказът му такъв директен... а Транса беше много балансиран и умен мъж, лека му пръст... много ми липсва... Пипи просто си тръгна един ден... а Галеончик, ех, Галеончик, готин тип...но и него не виждам отдавна...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Какво в дир бгнови [re: deepsilver-212398]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано08.07.14 19:53



... ами, то от дума на дума... от кафе на кафе... просто са извадили връзката от дира в реалния живот... и аз немога да си го представя... никого не познавам от нета, макар че има хора, с които си хортувам години вече...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Baldrian]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано08.07.14 19:56



навик и весели спомени:)



Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Baldrian]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано08.07.14 19:57



Едно, че на мен не ми се е случвало, ами и нямам приятели, дето са завързали такива контакти...дето е заобиколено с програмисти около мен.



Тема Re: Какво в дир бгнови [re: sladunka medunka]  
Автор Baldrian ()
Публикувано08.07.14 20:30



забелязала съм, че хората се връщат- дори и след по-дълга почивка...дано твоите приятели се обадят скоро...



Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Baldrian ()
Публикувано08.07.14 20:31



не е малко, въпреки че звучи носталгично сякаш





Тема Re: Какво в дир бгнови [re: deepsilver-212398]  
Автор Baldrian ()
Публикувано08.07.14 20:32



ами аз например имам някакви готини контакти от дира. познавам и хора с връзки от тук, вкл. и семейство...всичко се случва и навсякъде. неведоми са пътищата



Редактирано от Baldrian на 08.07.14 21:25.



Тема Re: Какво в дир бгнови [re: Baldrian]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано08.07.14 21:31



Аз също си имам приятелка от тук.
Не съм я виждала в действителност, но ми харесва като човек.
От друг форум /вече не пиша там/ също имам доста ценен приятел. С някои от тях си пишем в Фейса, други се загубиха.
Всичко е като в реала. Дори ми се струва доста "по-чисто". Повечето хора са честни зад анонимността.
В началото не можех да приема някои неща казани толкова директно, но след това установих, че просто така хората мислят и в реала, но редица нещо ги възпира да изразят това мнение.
Не мога да отрека, че има и случай който ме изуми. След това се опитах да бъда малко по-внимателна в изказванията си. Е, не успях защото това си е вече изграден характер, но поне научих, дори късно, доста неща.
Наивността се заплаща, но аз за щастие нямам много дългове.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.