Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 23.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано06.07.14 21:11



Според вас...
Ето и ситуацията-след 10 дена имам рожден ден и майка ми се е ентусиазирала. В смисъл от години не живеем заедно и съм я освободил от родителско финансово рамо, не за друго, ами припечелвам доволно и не ми се налага. :) Обаче тази седмица се е активизирала да ми вземе нещо, което да ме изкефи и от хубаво намерение , малко си отива на момент, в който прехвърчат искри. Аз знам с какъв бюджет разполага и си е решила да ми подари някакъв криуз. Обаче за същите пари може да ми вземе нечовешки джойстик за комп. игрите ми и аз и казах да инвестира в техниката, че това ме кефи, не някакъв круиз, дето нито ми се плава , нито ми се слушат екскурзоводи , нищо не ме грабва . (круиза е 4 пъти по-скъп от джойстика) . Обаче се започна с мрънкането как съм си прекарвал времето в мой си свят, как така никога няма да съм и доведял снаха, защо не съм ги зарязал тези неща и да се забавлявам като възрастен, как на 32 години би трябвало вече тя да има внуче. Не съм по скандалите и не изпаднах в полемики, но се подразних. Кеф ми е да се занимавам с мойте си хобита и някак криуз ми е зверски натоварващо.

Но това е мойта гледна точка, на вас ви е ясно какво има предвид майка с нейната , интересува ме ей така, колкото да се намираме на приказка- има ли право, според вас?

И изобщо що пък трябва да влизам в клишето-не съм на вълна любовен живот, приключения и задомяване и толкова, не разбрах каква точно е драмата.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано06.07.14 21:15



Според мене, майка ти смята, че си си ограничил средата и ти е необходима нова среда, където тя предполага, евентуално, че можеш да срещнеш някоя приятна дама. Пък и да се поразходиш. Приеми круиза, може и да е права, че циклиш на едно място.



Каква зодия е майка ти? Само, ако искаш ми отговори.

Редактирано от Lucky Eva на 06.07.14 21:16.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: Lucky Eva]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано06.07.14 21:20



Зодия Дева е.

Аз лично вярвам в свободата и смятам, че след като игрите, техниките и тези ми занимания ми носят щастие и купон, да ходя на круизи и подобни не е нужно. Аз си представям мечтата на майка ми да се сбъдне и да срещна някаква дама на круиза и да започна да и говоря за компютри и игри. Ще прецакаме и нейния круиз.





Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано06.07.14 21:21



Тя поради сравнително сходни причини майка ми ме отряза от доста солидна сума пари , а това да ние да живеем в измислен виртуален свят го направиха от нейното поколение и те носят вина за това.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: FilerO99]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано06.07.14 21:25



Е,виртуален свят е пресилено...на теб ти е кеф да си пишеш твоите си неща тук- живи и здрави, на мен ми е кеф да си джиткам игри и програми, ок. И ти и аз имаме (за теб предполагам, не те познавам) приятели и живот извън виртуала, така ,че е малко пресилено да се определим така. Плюс това- ти нали си ходил и по клубни срещи-ето как виртуала се превръща в реал. Това ти е кеф, това си направил.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано06.07.14 21:26



Принципно девите са много грижовни, те приемат за свой дълг да се грижат за близките си.


Е, не бива да превръщаш хобито си в мания. Като те чета, ми изглеждаш интелигентно момче и мисля, че освен за хобито си, можеш да обхващаш и по-екзистенциални теми. Ако момата ти хареса достатъчно, може и временно да пренебрегнеш хобито. Само дано ти хареса някоя. Но, ако се ограничиш да стоиш само пред игрите, със сигурност няма да намериш жена там. А, времето така бързо тече...



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано06.07.14 21:27



Почти на 100% съм съгласен с твоето мнение.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано06.07.14 21:31



Добре де..вземи си компа на кораба.


Ако ти изтъпее пътешествието (което лично за мен е неразбираемо, ама ти си знаеш) - ще се потопиш в света на собствените си удоволствия.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: Lucky Eva]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано06.07.14 21:32



Аз честно да ти кажа грам не се притеснявам от това, че няма да срещна жена и да създам семейство. В смисъл не горя от желание да го правя, но си признавам, че една от причините е, че стане ли време за семейство, ангажиментите ми ще надделеят и няма да имам време за хобитата си, което е тревожно. Понеже не се познаваме, те моля да не си изградиш мнение, че съм социопат, нямам проблем с жените , даже ако трябва да си дам самооценка, съм се справял добре. Имал съм 12 приятелки през живота си, към които съм подходил сериозно, но сме се разделили по различни причини.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано06.07.14 21:36



Ох, ти си някъде 81-82 набор, точно около твоя набор +/- 5 години, все мислят като тебе и поголовно остават стари ергени. Ама спрете, бе хора, стига с този илюзорен свят, България има нужда да създавате деца. Не знам на какво точно се дължи, ама имам много примери такива.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.