Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 19.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: golf_troika-86600]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано06.07.14 23:29



Класики в жанра на игрите, но да не играеш Фифа и то да не играеш Фифа с отбор като Милионерите, за мен е кощуство. Но ТИ СИ ПРЕЦЕНИ.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: sladunka medunka]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано06.07.14 23:32



всички създаваме други впечатления, "маце". нема се косиш. :)

----
I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано06.07.14 23:32



кажи ми че играеш фифа с волан! и че те черпим една дерби кола.



----
I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: reborn2008]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано06.07.14 23:35



... ами, важното е, че са облечени, нахранени, с някво гражданско образование и .... толкова, после възпроизвеждат същата матрица... щастливи или нещастни, кви са тези неща... кой задълбава толкова, ти пък...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: yetti]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано06.07.14 23:37



....оки, аре, нема а се косим, пич...



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор golf_troika-86600 (VW Golf 3)
Публикувано06.07.14 23:59



Наскоро си взех гъзарски жсм за 1.90 на месец от М-тел и на него имаше инсталирана ФИФА, но не знам коя версия е и не знам защо Марчо Дафчев не е в националния отбор на България.

Не разбирам защо всички мутри и юпита си купуват ай фоуни и галаксита при положение,че моя телефон има абсолютно същите функции, но ми излиза доста по-евтино. Обичам да следвам принципа,че в колкото по-голяма и луксозна къща те арестуват, толкова повече и по-стари мобилни телефона ше ти намерят. Закон на пресцентъра на МВР.

А и аз ако искам да кажа нещо на някой в Обеля просто се обаждам на живо в ефира на радио Вероника.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано07.07.14 00:02



ми в такъв случай и кажи да ти вземе куче.... и следващия път като вземе да прави нескопосани намеци за внуче се евакуираш за известно време и оставяш кучето на отговорно гледане - като няма внуче ще гледа куче.... аз едно време тъй ги церях разните "мами"чки - м, тъй де, да не си бик за разплод -майка ти ще си има внуче когато ти и жена ти решите, че искате да имате дете.... Децата имат нужда от обичта и грижата на родителите си, тези на бабите и дядовците са просто бонус и не могат да заменят основните!!!
Сам на круиз е мега тъпо.... да те прати на сбирка/конгрес/събор на почитателите на PC игрите...шансовете за попадение са по-големи....
И ако ще адвокатстваш за стика и кажи, че е по добре да въртиш гуми на екрана отколкото в реалността, щото в играта освен да изкълчиш някой пръст нищо друго няма да пострада... а в действителността бая бели се случват....

The best way to find yourself is to lose yourself in the service of others.Mahatma Gandhi


Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: reborn2008]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано07.07.14 00:10







Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: Lucky Eva]  
Автор golf_troika-86600 (VW Golf 3)
Публикувано07.07.14 00:11



Мерси. Преди да споделям чувствата си в интернет живота ми нямаше смисъл.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано07.07.14 08:23



За себе си има право.

Казваш, че не живеете заедно тогава защо не й направиш този компромис- един само, не постоянно.
Ти си й дете, а това са нейни пари. По една или друга причина така е решила, че ще е най- добре.
Ще го запомниш, ако не с хубави спомени / нищо не се знае отиваш с предварителна неразположеност/ то поне с това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.