Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 20.09.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: Lucky Eva]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано07.07.14 09:38



А, на някои просто им става начин на живот без причина.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: ALONE911]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано07.07.14 09:40



Мисля, че е доста плашещо да ти стане начин на живот. Това, сякаш избутва реалността на заден план.

Но, мисля, че винаги има някаква невидима причина.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: Lucky Eva]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано07.07.14 09:52



Невидимата причина е промяна на ценностите и начина на живот като цяло.

Аз много от нещата на сегашното поколение не можех да приема, но след време като поотгледаха приятелките ми децата си просто започнах да ги приемам, ако не поне да не се удивлявам.

Силвера напълно го разбирам. При това меркантилно общество и където всичко можеш да видиш с едно натискане на копче от стола си ще ходи на круиз.
Като капак на всичко ще потроши 2000 лева и трябва накрая да се прави, че му много харесва.

Просто трябва да отиде заради майка си т.е. той прави подарък на майка си.
Нашето поколение по този начин изразяваме несбъднати мечти поради една или друга причина, искаме и вярваме, че децата ни ще са добре ако вървят по нашите пътища или пътища които ние считаме за добри и успешни и т.н.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: ALONE911]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано07.07.14 09:57



Да, така е лесно и измамно. Но, мисля, че има много амбицозни млади хора, дори доста по-млади от силвъра, които въобще не се и сещат за игри. Не можем да обобщим.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: Lucky Eva]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано07.07.14 10:01



От компютърът може да се печели доста и въобще не означава, че не си амбициозен.
Игрите са също бизнес, пък и начин за разтоварване.

Просто различен начин от нашия. Дали го приемаме е друг въпрос.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: ALONE911]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано07.07.14 10:07



Печелят, но не игращите, а тези, които са програмирали и създали играта. Тя е с цел потребителска печалба. Иначе, има профи-геймъри, имам такъв познат, той наистина печели от това, ходи по международни състезания.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: Lucky Eva]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано07.07.14 10:12



Предвид, че си изкарвам хляба с програмиране, не виждам нищо лошо някой да спечели, след като е създал продукт , който носи удоволствие. А профи-геймърите е малко вятър работа, не ги слушай какво ти говорят ;)



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано07.07.14 11:02



Има такъв - иди на криуз.... с нея.... остави я тя да ти подари круиза, а ти на нея също.... на дърти години тва ще ти е един от най - скъпите спомени.... вЕрвай ми... :) на мен баща ми на времето /кога бях прясно 30+/ ми подари обиколка из Мароко обаче аз си го замъкнах с мен и си беше суперизживяване ...



The best way to find yourself is to lose yourself in the service of others.Mahatma Gandhi


Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: reborn2008]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано07.07.14 15:24



Добра идея, но не мисля, че Силвър е подготвен за това.

Иначе, такива неща са спомени завинаги.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано07.07.14 17:45



и аз съм на мнение, че круиз за 2 бона нема да ти хареса, всъщност едва ли би харесал на когото и да е... предпложи и да ти подари друга почивка за тия пари или по-малко дори, далеч по-качествени неща има от круизи за далеч по-малко пари.

----
I only had a Corona
Five cent deposit



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.