Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 16.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: ALONE911]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано07.07.14 08:28



Защото и самата идея е мега глупава-аз разбирам ситуацията, ама да се изхарчат 2000 лева, за да си губя времето на място , чрез дейност, която ми е неприятна не е ок. Още повече , че и ме е грях да я оставя да инвестира в това, при условие, че на нейната заплата - 2к са мега много кеш. Чак се учудвам как ги е отделила. Честно казано мисля за някакъввариант , дето и вълка да е сит и агнето да е цяло, че да не я засегна.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: Lucky Eva]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано07.07.14 08:31



Така е по- лесно.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано07.07.14 08:33



За създаване на семейство не е граница, но е граница да се научи кога трябва да направи компромис.
От компютъра няма да ги научиш.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано07.07.14 08:39



Искам само да ти кажа, че с тези игри вероятно бягаш от нещо, което е някаква празнина в живота ти. Не знам какво разочарование изживяваш. Вероятно е някоя раздяла или недоверие в жените. Всеки човек, който се впуска така стремглаво в някакво хоби, бяга от нещо. Някои бягат от това, че не могат да се реализират като работа както им се иска, други от това, че са разочаровани от партньори, трети от отчаяние от обществото, в което живеят. Четвърти от това, че не могат да си осигурят желания от тях жизнен стандарт. Празнината и скуката е обратното на любовта, не е омразата. А това е илюзорно запълване на времето. Лек ден!





Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано07.07.14 08:40



Не знаеш дали ще ти е безинтересно, но знай, че такива случаи се помнят дори с насмешка.

Парите са много, но на твоите години не мога да измисля вариант. Ако предприемеш по- евтина и кратка екскурзия, а другите ги употребиш за друго, то майка ти няма да е много щастлива.

Подаръци се правят първо за собствено удоволствие, въпреки, че трябва да е обратното. Всички родители особено майки считат, че са прави и, че точно това е щастието на техните деца.

Няма начин, направи компромис заради майка си.
Убедена съм, че няма да разбереш думите ми, но може би след време...



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано07.07.14 08:54



Иска ми се да разбереш, че щом майка ти е отделила толкова много пари, при положение, че доходите са й скромни, значи тя определено смята, че ти много си зациклил в игрите и това е отчаян неин опит да те спаси. Може би доста илюзорен и от нейна страна, че може така да те трансформира като начин на мислене. Мисля, че от нейна страна това е вик за помощ към теб. Ако си купиш с нейните пари, това, от което тя се плаши, мисля, че много болка ще й причиниш.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано07.07.14 09:00



Майка ти е моето поколение.

Разликите между нашето и вашето поколение наистина се оказаха големи поради в повечето случаи обективни причини.

Приеми екскурзията.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: Lucky Eva]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано07.07.14 09:11



Аз пък мисля, че няма лошо човек да си има хоби. Честно казано в момента не изпитвам никаква отрицателна емоция , просто съм такъв, че гледам позитивно на заобикалящото ме. Това ми доставя удоволствие (да играя комп игри), както много други неща-като мога инвестирам в това . Карам и Уейкборд, доставям си адреналин и с автомобила си, ходя да гледам кино, и т.н. , просто защото това ме кефи. Не изключвам момент да ми се прииска сериозна връзка и семейство- тогава ще му мисля в такава насока.



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: ALONE911]  
Автор deepsilver-212398 (легенда)
Публикувано07.07.14 09:15



В работата миналия месец имахме подобна случка-на един колега фен на формула 1 му подаряват моделче на ферари. Само , дето той органически мрази всичко италиянско-някакъв кофти спомен. Толкова сконфузна ситуация се получи между участващите, че не е истина. Това го разказвам малко като офтопик, за неподходящите подаръци. :)



Тема Re: Направиха ми проблем за подарък-основателен ли е ?нови [re: deepsilver-212398]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано07.07.14 09:16



Човек има такива "дупки" в живота си, когато му е нужно време да си почине от нещо и от някой. Надявам се да ти премине тази мания. Аз веднъж се бях зарибила от 12годишната си дъщеря и храних една ферма 2-3 седмици и все по-навътре навлизах, бяха ме приели в някакъв кооператив и ме натискаха останалите да играя и отведнъж осъзнах една вечер колко затъпяващо съм зациклила. Повече не влязох там, ни кооператив ме интересуваше, ни нищо и така ми приключи сагата. От тази игра разбрах, че за да имаш водеща ферма, играта така е направена, че да даваш пари чрез и-пей или смс-и.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.