Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 01.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Четирите Вселенски принципа  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 11:33



.
Приемате ли написаното ?
Сега излизам, защото имам работа навън, но ще намина по-късно да погледна какви сте ги сътворили и ще се включа.
Ползотворен ден !



Тема Re: Четирите Вселенски принципанови [re: nbb]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.06.14 11:49



Принципно го знам това. Но, често е трудно човек сам да осъзнае кой човек какво точно му е донесъл. А трябва да се осъзнае, но понякога другите виждат по-добре от самия човек. Той, по някакъв начин е пристрастен. Това му спира обективността. Аз, например, не разбирам, какво ми донесе Роксана. Защо ме обвиняваше за несъществуващи неща? Какво трябваше да науча от нея? Ограничиха част от приятелите ми в клуба заради нея. Как трябваше да постъпя, за да не се случи това? Имах идея за свобода, но се оказа, че тя донесе робство за всички. Едните са отвън, ние сме тук, но е гадно без тях. Къде сгреших?

Редактирано от Lucky Eva на 27.06.14 11:59.



Тема Щомнови [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 15:17



искаш свобода, ще трябва да свикнеш да се оправяш сама в трудни ситуации, а не за най-малкото нещо да викаш за помощ. Разбра ли какво ти казах ?





Тема Re: Четирите Вселенски принципанови [re: nbb]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано27.06.14 16:05



Нито един не приемам.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.