Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 20.09.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Блъди,  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 09:16



провери дали не можеш да пускаш нови теми. Аз мога, нищо, че в информацията пише, че мога само да чета в този клуб.





Тема Re: Блъди,нови [re: nbb]  
Автор Rosemary (параабсолютна)
Публикувано27.06.14 09:18



хехе, и яз не мога да пускам теми...бай-бай...асталависта, бейбита....




а, можела съм. нещо още спя... нищо, пак асталависта...



Притежанието на нещо е нищо и загуба на време.

Редактирано от Rosemary на 27.06.14 09:20.



Тема Re: Блъди,нови [re: nbb]  
Автор no effort (обективен)
Публикувано27.06.14 09:22



На вас липсла ли ви това окаяно мрънкало, постоянно търсещо внимание и паразитиращо върху криворазбраното ви съчувствие?



Тема Re: Блъди,нови [re: no effort]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано27.06.14 09:31



Но ние сме си го осиновили вече. Поне само мрънка, а не хапе.



Тема Re: Блъди,нови [re: nbb]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.06.14 09:36



Хубаво е, че ти можеш да пишеш, но ми е мъчно за Блъди, за Джъмби, за адекватен и за Изрода. Какво да направим?



Тема Нищонови [re: nbb]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 09:38



Аз искам да пиша в свободен клуб, а този явно не е такъв.





Тема Re: Блъди,нови [re: Lucky Eva]  
Автор no effort (обективен)
Публикувано27.06.14 09:54



За изрода и особено за джъмби не знаех, че са блокирани да не пишат...

Не е хубаво без джъмбито.



Тема Всенови [re: no effort]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 09:55



в един момент се надявам да осъзнае, че той си предизвиква нещата, които му се случват. Аз не губя вяра в това.





Тема Налинови [re: no effort]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 09:56



е пуснала тема или е от преди клубът да стане VIP ? Аз например мога да пиша в някои теми, в други не мога.





Тема Re: Всенови [re: nbb]  
Автор no effort (обективен)
Публикувано27.06.14 09:57



Основната му цел е да досажда и да мрънка, да се храни с енергията и вниманието ви, ползвайки ви за кошче за отпадъци. Естествено, че не желае да се справи с истинските си проблеми. Така му харесва.



Тема Е,нови [re: no effort]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 09:59



аз не пропускам да му кажа мнението си по въпроса и напоследък упорито ме избягва. Но аз не се спирам пред такива неща.





Тема Re: Блъди,нови [re: no effort]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.06.14 10:02



Дори е много гадно.





Тема Re: Нищонови [re: nbb]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.06.14 10:04



Роксана предизвика всичко, Роксана унищожи приятната атмосфера в клуба.





Тема Re: Всенови [re: no effort]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.06.14 10:05



Той не може да се справи с проблемите си, а сега е още по-изолиран.





Тема Re: Всенови [re: Lucky Eva]  
Автор no effort (обективен)
Публикувано27.06.14 10:06



Той не иска да се справи с проблемите си, не че не може. Просто му харесва да бъде това, което е - паразит на внимание, досадник и боклук.



Тема Не,нови [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 10:32



тя е провокатор, а вие се вързахте.





Тема Re: Не,нови [re: nbb]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.06.14 10:36



Е какво, да се оставим да ни обижда и да ни вменява вини, за които и не сме сънували. Тя не е човек дето ще те разбере. Има много нисша душа и развит ум, такива хора сътворяват чудеса от гадости. Има и психически проблем, не го знам точно какъв е, но със сигурност има. Сега е отишла да доразбие и психото.





Тема Да,нови [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 11:02



ако някой се върже, със сигурност ще го направи. За мен това е човек, който не знае как по друг начин да получи любов и внимание. Защото от нея съм научавала много ценни неща, докато не се всели лошото в нея.


Не знаеш ли как да се справиш - не приемай нищо лично и то се връща към този, дето го праща.



Тема различнитенови [re: nbb]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано27.06.14 11:14



... абсолютно точно... не трябваше да се връзваме на Роксана и изобщо... но тя си постигна целта...сега ще си пише в Психоанализа... или ще отиде в друг клуб умрял,но свободен клуб... така или иначе ще я последват хора, уж за да се позаяждат... което аз не разбирам, но задължително се случва... така и с Блъди, с Файла, появят ли се те се появяват един куп хора да им обяснят какви са тъпи, неадекватни и какво ли не... ей, на сега е спокойно,но ги няма да изказват мнението си спокойно с уравновесени хора...

странно, но факт... на какво мислите, че се дължи...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема На егото,нови [re: sladunka medunka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 11:15



което винаги си търси враг.





Тема Re: На егото,нови [re: nbb]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано27.06.14 11:25



... ами, много деструктивно се оказва, както видяхме... но защо явно по слабите , защо не някой як и здрав, изпълнен с елементарна житейска логика, винаги слабите... ей, Блъди, той изпитва ежедневния натиск и стрес от собствените си негативни мисли, кому е необходимо да увеличи натиска върху него ... не разбирам, но не ми се струва нормално... и не бива да е норма... по това си личи що за хора сме... толерираме агресорите, а натискаме лабилните... не е нормално за едно общество ... и не показва добра тенденция...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Не мислянови [re: sladunka medunka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 11:28



така. Блъди трябва да се научи да се справя сам с живота, да викне най-после неволята.

Вселената е по-умна от нас и щом нещо се случва, явно така трябва да бъде. Вчера попаднах на едни вселенски принципи, ще ги потърся да ги пусна тук.



Тема Re: На егото,нови [re: sladunka medunka]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.06.14 11:28



Защото сме егоисти, не разбираме слабия или различния, нямаме емпатия, не можем да се поставим на негово място.





Тема Разбери,нови [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 11:31



това не му помага. Знаеш ли колко хора бях направила зависими от себе си, защото ги смятах за слаби и че не могат сами да се справят с живота.

Добре, че ме тупнаха по дебелата глава, та видях как съм постъпвала с хората на филмова лента.



Тема Re: Разбери,нови [re: nbb]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.06.14 11:35



Добре, че поне ти можеш да пишеш. Аз се уплаших и за тебе.
Според тебе, къде сбърках с Роксана? Мъча се да си направя анализ за себе си и ми трябват и чужди мнения. Кажи защо се получи това?



Тема Re: Не мислянови [re: nbb]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано27.06.14 11:42



... и дали като го обиждаме, плюем и натискаме, ще постигнем тази цел, на неговата измислена независимост... а ако не може да се справя сам ... да всички агресори си имат оправданието за агресията...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: На егото,нови [re: Lucky Eva]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано27.06.14 12:19



...и още малко, имаме нужда от слабия, за да се почувстваме значими, упражнявайки силата си върху него... коллко е лесно да навреш в ъгъла един лабилен човек... и колко трудно е да се справиш с агресорите, по лесно е да им правиш мили очички, за да те оставят на мира или да им съдействаш, за да се почувстваш значим и силен, един от тях...



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Не мислянови [re: sladunka medunka]  
Автор no effort (обективен)
Публикувано27.06.14 12:20



Всеки може да се справя сам с живота, дори и инвалидите го правят. Така че наистина най-добрата услуга, която можем да направим на такива патологични вампири-паразити, е да ги бием и тъпчем, докато им дойде акълът.

Защото в случая не ние сме агресорите, а те.



Тема Re: На егото,нови [re: sladunka medunka]  
Автор no effort (обективен)
Публикувано27.06.14 12:22



Точно агресорите са слаби и лабилни хора, също и страхливи. Агресията идва от страха.



Тема Re: Не мислянови [re: no effort]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано27.06.14 12:22



... не ми се спори с тебе... безсмислено е...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: На егото,нови [re: sladunka medunka]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.06.14 12:25



Това, което описваш е най-разпространеното поведение.





Тема Re: На егото,нови [re: no effort]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.06.14 12:26



Има една приказка, че безсилието поражда насилието, и физическото и психологическото.





Тема Re: На егото,нови [re: Lucky Eva]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано27.06.14 13:03



...ами, ок... аз не го приемам...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: На егото,нови [re: sladunka medunka]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.06.14 13:07



И аз не го приемам, затова често си навличам беди на главата, вместо да си живея мирно и спокойно.



Тема Re: На егото,нови [re: Lucky Eva]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано27.06.14 13:15



... мирно и спокойно... в зависимост от агресори... може, аз не мисля, че е мирно и спокойно, живеенето в зависимост от агресори... но сега си уморена и мислиш,че си сгрешила, чувстваш се раздвоена и неподкрепена... липсва ти тонуса, който дава присъствието на провокатора, гневът, който предизвиква... гневът зарежда с енергия, верно негативна, но все пак...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: На егото,нови [re: sladunka medunka]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.06.14 13:21



Честно да ти кажа, наистина ме беше изморила, по едно време четях и си казвах, ето това се пише за мене, но това всъщност не е за мене, защото това не съм аз, което тя описва и се опитах да се абстрахирам. Но не беше лесно, в един момент си казваш, да аз се абстрахирах, но другите не са, те не ме познават и може да й повярват. Нали знаеш за лъжата повторена сто пъти, как действа на хората. Но, хората май не са глупави, те усещат инстинктивно нещата.



Тема Re: Всенови [re: no effort]  
Автор jjewel ()
Публикувано27.06.14 14:56



Ами много си прав, ама все се намира някоя лелка да го вземе под крилото си. Не че му помага така - той все си остава същият, ама тя явно си повдига самочувствието на благодетелка по този начин. А колко пъти са му предлагали реална помощ и е отказвал... абе няма оправия това същество, само се чудя защо му обръщат толкова внимание... Според мен точно липсата на внимание би го оправила, такива като него имат нужда да бъдат оставени да изпаднат до дъното, да видят, че вече няма кой да им се хваща на въдицата и от кого да смучат енергия, и ще се оттласнат сами от него. Иначе се вижда, че години наред се върти в омагьосан кръг, не напредва и на милиметър, а тормози хората около себе си. При това е здрав и прав, т.е. от съжаление няма нужда, нито от помощ.

Редактирано от jjewel на 27.06.14 15:03.



Тема Re: Блъди,нови [re: nbb]  
Автор jjewel ()
Публикувано27.06.14 15:09



Ако му забранят за 1-2 месеца писането по клубове, току-виж си намерил да прави нещо по-смислено, отколкото да се оплаква - примерно да си намери работа. Не мислиш ли, че това може и да му повлияе добре? Понякога прекаленото глезене на някого всъщност му прави лоша услуга.

Редактирано от jjewel на 27.06.14 15:10.



Тема Re: На егото,нови [re: Lucky Eva]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано27.06.14 15:18



... не само това, едва ли някой и се връзва на думите, но си права всякакви хора има... идеята, че върви след тебе , меси се във всички разговори, не можеш да говориш без тя да се намеси, след всеки пост в темите, задължително следва неин ... във всеки момент може да свърши нещо непредвидено...едно същество, за което никакви социални правила не са валидни и никакви норми... може да ти каже всичко... и да ти направи всичко... затова : извън стените на града, в гетото...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Не,нови [re: sladunka medunka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 15:20



но като непрекъснато му даваме енергия, той няма да тръгне да търси как да си я набавя сам. А мисля, че знае, защото съм чела в някои клубове какви хубави съвети дава. Поне според мен де.





Тема Не моганови [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 15:21



да пиша я стари теми, затова си пуснах нови.


Написах ти в другата тема къде сгреши според мен. Не трябваше да ревеш на Киро при най-малката проверка дали наистина си готова за свободата, която казваш, че искаш.



Тема Така е,нови [re: jjewel]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 15:23



подкрепям те с две ръце.





Тема Именнонови [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 15:26



Нали аз така направих със СъН и Алиса. Могат да си пишат каквото си искат, аз знам коя съм. Когато не го приемеш, то се връща при тях и стават все по-агресивни. И докога така ще издържат...





Тема Re: Именнонови [re: nbb]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано27.06.14 15:37



... е Рокси бие всички и е доказано, че издържа много... и ако не беше Ева, щеше да е някой друг...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Именнонови [re: sladunka medunka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 15:45



Затова не приемаш нещата лично.





Тема Re: Всенови [re: no effort]  
Автор Rosemary (параабсолютна)
Публикувано27.06.14 15:57



той обаче не е виновен, че му харесва.

факт е, че му харсва.

факт е, че не е виновен.


как от харесване на едно да започне да харесва друго е тънкия момент. за пси клуба е дискусията, но като не стана...

някой си има страх от паяци. и той не знае защо. най-дребното паяче го плаши.
след терапия се научава, как да влезе в стая и да не забелязва паяците. но лекото страхче остава там някъде в него.

та това тям някъде ако промени блъди, ще се оправи.

дано да успее да го намери.




Притежанието на нещо е нищо и загуба на време.

Редактирано от Rosemary на 27.06.14 16:02.



Тема Re: Именнонови [re: nbb]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано27.06.14 16:06



...ок, съгласна съм, но не беше само Роксана, преди това беше атакувана яко от Изрода и Прасето.... много се събраха в един момент....



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Не моганови [re: nbb]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.06.14 17:15



На Киро съм му писала една единствена бележка да спре нерегистрирания трол, отговорът му го публикувах публично, тогава беше написал, че няма да слага модератор и клубът ще е свободен.

Вече съм сигурна, че тя е стояла и зад двата трола. След това атаките й продължиха, което значи, че тя целенасочено унищожи свободата в клуба. Тя се е досетила, че Киро рано или късно ще блокира произволите й, защото това му е работата. Е, Файла му е писал и той направи клуба ВИП. Така Роксана постигна целта си.



Тема Re: Блъди,нови [re: nbb]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано27.06.14 20:54



.... я ..? Вярно няма скорошна тема с лоши гени, виновни жени и хора нежелаещи приятелство.... Ужас...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Хайде,нови [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.14 23:02



нищо фатално не е станало. Важно е да има купон.





Тема Re: Хайде,нови [re: nbb]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано28.06.14 10:50



Да, за тебе не е станало нищо. Защото атаката на Роксана беше срещу мене и то без всякаква причина. На чужд гръб и сто тояги са малко.





Тема Re: Така е,нови [re: nbb]  
Автор jjewel ()
Публикувано28.06.14 11:53



Хехе, обикновено хората тук не са съгласни с това и очаквах да започнеш спор.





Тема Е,нови [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано28.06.14 17:28



нямах това предвид, но няма значение.





Тема Таканови [re: jjewel]  
Автор nbb (весела)
Публикувано28.06.14 17:29



виждам нещата и аз след дълго наблюдение, но дали наистина е така...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.