Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 11.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема А какво ще кажата за връзка с богата женанови  
Автор rumen77 ()
Публикувано26.06.14 15:03



Примерно сравнително богата, иначе средна хубост, човек не бива да е максималист. Но има и нещо друго. Въпреки, че не е най-голяма красавица, това, че е от т.нар. нежен пол, а е проявила изключителна борбеност, воля и много качества, за да успее, голямата й сила на фона на крехкото й тяло, действа доста възбуждащо по някакъв начин. Може би е свързано и с това, че човек подсъзнателно понякога има нужда да бъде доминиран в някакви рамки от някаква външна сила, на която се възхищава. Оттам и разни сексуални фантазии в тая посока. Но сигурно мъжът трябва да е копче, както се казва, да си изпълнява много старателно ролята.



Тема Re: А какво ще кажата за връзка с богата женанови [re: rumen77]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано26.06.14 15:08



... играта на доминиране, трябва да е само игра... когато е ежедневие, действа доста подтискащо и страстоубийствено... тава за любовна връзка...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: А какво ще кажата за връзка с богата жена [re: sladunka medunka]  
Автор rumen77 ()
Публикувано26.06.14 15:15



Да, напълно съм съгласен, то в ежедневието вече ще бъде някакъв психически тормоз, съвсем нямах това в предвид. За мен сексуалните фантазии са нещо много вълнуващо, имал съм какви ли не в различни периоди и настроения, само да не са свързани с насилие. Та теб какво ти е мнението за сексуалните фантазии.
Скоро може би ще трябва да се преориентирам към гзс





Тема Re: А какво ще кажата за връзка с богата жена [re: rumen77]  
Автор blood2 ()
Публикувано26.06.14 15:17



Ти си някакъв извратеняк.



Тема Re: А какво ще кажата за връзка с богата жена [re: rumen77]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано26.06.14 15:18



Сравнително богата или самостоятелна няма само по себе си голямо отражение самостоятелно, но зависи какво е било влиянието върху самата нея.
Човек колкото и сигурност да има се нуждае в известна сигурност и от друг. Доминирането в определена степен изявява тази сила.
Роля изпълняваш само ако не ти допада, иначе си си участник, та дори да си копче. Дори няма нещо да се пуска без копче.



Тема Re: А какво ще кажата за връзка с богата жена [re: rumen77]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано26.06.14 15:21



Смятам, че ако не си от нейния ранг, първоначално ще ти се радва, ако те харесва, после ще те постави ня място и ще се чувстваш потиснат.



Тема Re: А какво ще кажата за връзка с богата жена [re: blood2]  
Автор rumen77 ()
Публикувано26.06.14 15:23



Благодаря за отговора, мислех, че почти никой няма да се включи в темата. За мен насилието е извратено. Както и педофилията, която не е нещо по-различно, и слава Богу нямам такива харесвания. Това, за което писах, не мисля, че е извратено. Преди време мислех като тебе, защото не познавах хората, а и себе си. Но да ти кажа, хората знаят как да се забавляват и не си губят времето, макар, че няма да дойдат при тебе и да ти разправят как са си прекарали вечерта. Може би заради това си останал с впечатление, че мъжете и жените освен 1-2 стандартни пози, не са си и представяли за нещо друго. И ако наистина мислиш така, ще останеш потресен от това колко са "извратени".
Друго нещо, ти също имаш подобна фантазия, макар и да не я осъзнаваш все още.



Тема Re: А какво ще кажата за връзка с богата жена [re: rumen77]  
Автор blood2 ()
Публикувано26.06.14 15:28



Не те разбирам. Жените не искат и не мислят за секс. И не го харесват.



Тема Re: А какво ще кажата за връзка с богата жена [re: blood2]  
Автор rumen77 ()
Публикувано26.06.14 15:30



Може би не мислят за секс с мене и тебе, но това не означава, че не мислят изобщо за секс.



Тема Re: А какво ще кажата за връзка с богата жена [re: rumen77]  
Автор blood2 ()
Публикувано26.06.14 15:31



Гадове. И тогава какво те интересува за какво мислят жените, като не искат да са ти приятели и да те обичат?

Знам, че жените обичат определени типове мъже, а аз съм един от най-грозните в София и никоя жена не ме харесва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.