Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 04.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Противоречиш си.нови [re: ALONE911]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано25.06.14 13:50



Мда - като те гледам - не знаеш кой е критерия де е агресията.


Който има нужда да вземе нещо - става агресивен. Който нема нужда да зима и си го има - и се отбранява - той не е агресивен - а просто се отбранява.


В исляма има ноо ясно и кратко определение - от самия Мухамад...




Едит:

The myth that warfare is only justified in Islam under the condition of self-defense is disproved by the account of the Battle of Badr, in which Muhammad sent his men out to raid caravans, then deliberately provoked a battle with the Meccan army sent out to defend them. The case for aggressive warfare is also supported by the fate of the three Jewish tribes of Medina, who were cleansed because they had rejected Muhammad’s claims of prophethood (and because the Muslims wanted their possessions).

Consider the fate of the Banu Mustaliq, an Arab tribe:

"The Prophet had suddenly attacked Bani Mustaliq without warning while they were heedless and their cattle were being watered at the places of water. Their fighting men were killed and their women and children were taken as captives" (Bukhari 46:717)





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxan*na на 25.06.14 13:54.



Тема Re: Противоречиш си.нови [re: Roxan*na]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано25.06.14 13:56



Да станеш агресивен трябва и да го можеш и то основно. Иначе ако всеки който има нужда от нещо става агресивен, то определено нямаше да можем да се покажем от дома си, пък и трудно да живеем в него.

Има и хора които са агресивни по природа. Виждала ли си различни деца - бебета.



Тема Re: Противоречиш си.нови [re: ALONE911]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано25.06.14 14:04



Жено - нема начин бебе да те агресира.


Агресията ВИНАГИ е на страната на оня, който е яхнал силата.


Затова е дефинирано друго понятие - понятието на

.


Можеш да проявиш благородство САМО ако си силен. Другото е поза, интрига.


Кой може да бъде силен. Който има Бог на своя страна.


Няма човешка сила която може да се протовопостави на Бог.


Кога Бог е с теб? когато сърцето ти е чисто. Не може да има интриги, заклинания, Киро, и прочие фалшименти и привидности.




Киро защитава една заплатка. Мними материални интереси. Модераторите му използват интриги, фатки, лъжи, постановки.


Какво защитават потребителите. Исконните си права. Съществуването си.


Потребителите си го имат - по дефиниция - иначе нема как да са потребители.


Кой какво си има. Заплатката преминава. дир я го има я го нема. Киро неска е тук, утре е пенсиониран - спорет мене той това гони и затова е толкова нагъзен.



А потребителите? нема как да са толко лоши. Нема как да са сичките толко лоши. Нема как сичките да са толкова единни срещу кировата заплатка и гъзни интереси.


Или отричеш мнозинството и интересите на мнозинството?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Противоречиш си.нови [re: Roxan*na]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано25.06.14 14:05



Агресивни стават и хората не издържащи на физическа болка, хората претърпели тежки травми, хората към края на живота си. Една от причините е загуба на сили- слабост.

Ислямът е религия която дефинира агресията от позицията на своите религиозни основи. То и християнството има такава теза, но твърде противоположна. Тук обаче разбирам, че говорим за по общи неща - ти, аз ,той, тя как възприема понятието "агресия". Има и пасивна агресия.



Тема Re: Противоречиш си.нови [re: ALONE911]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано25.06.14 14:10



Абе жена.

История от 10 години гонения на потребители.


изгониха ги. Не е трудно - просто натрапваш неприятности.


Кфо ти говори. Тея са психично болни. За едната мизерна заплатка.




Кой е длъжен да страда. Никой разбийсе. По кфа точно причина мене требе да ме ебе за параноята и финансовите нужди на админа и мурдераторите му.


Същото за ен на броя потребители.



Това си е наше конституционно право. Никоя и ничия заплатка не мое да оправдае нарушение на Конституцията.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Противоречиш си.нови [re: Roxan*na]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано25.06.14 14:10



Считам, че възгледите ни са твърде противоположни за да можем да комуникираме нормално.

Жено, можеш да се обръщаш към съпругата си / ако си мъж/ или към някоя която ти позволи.

Не вярвам в Бог.

Не ме интересува кой защитава Киро ако потребителя не е пряко свързан с мен и аз да имам отношение към него.
Ева я засичам за сега само в този клуб и за мен е умерен потребител.



Тема Изобщо не е вярно,нови [re: ALONE911]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано25.06.14 14:12



съвсем спокойно мога да проявя агресия и да ти отнема пространство - тук не говорим за безпомощност въобще. Отново Куелю-възпитанието в действие, уви... агресията както всичко друго е просто инструмент и се използва по предназначение.



Тема Re: Противоречиш си.нови [re: ALONE911]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано25.06.14 14:12



Агресивни стават и хората не издържащи на физическа болка, хората претърпели тежки травми, хората към края на живота си. Една от причините е загуба на сили- слабост

Това не е агресия - това са крясъци за помощ.


Който те е учил на

- е бил лош учител.


Твърдя го най-отговорно - орицата в бълхарията са зомбирани....и самите те го позволеват....


В дефинициите сте още зле...и всичко, което следва, е ментална салата на продрискани и болни мозаци....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Противоречиш си.нови [re: Roxan*na]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано25.06.14 14:14



За мизерна заплата не е необходимо да си психично болен защото такива не назначават за мизерни заплати. В Дира съм от 2011 година и предисторията не ме интересува. За потребители които са баннали и с които съм поддържала отношения съм се изказала пряко.
Всъщност той е само един - Дядо.



Тема Re: Противоречиш си.нови [re: ALONE911]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано25.06.14 14:16



Да - тя категорично ше защитава репутация - това й е необходимо, за да се регистрира за заплатка към дир......




Точно тоя ник й е необходим - за да вземе модераторското флагче точно към което....и да налее парички в банковия си акаунт....

А ти разбийсе - остава съмнението, че щом не се поддаваш на логика - то се поддаваш на лоялност - и че си също впрегната...то независими никове почти не останаха...на пръсти се броят в целио дир.... след 10 годишна история на гонения...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.