Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 02.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Началонови  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано23.06.14 11:08



Всеизвестна е сентенцията, че когато се затвори една врата, се отваря нова.


Началото е нещо, което е с неизвестен край и трябват много търпение и сили, за да се осъществи в посоката, в която искаме да върви.
Всеки от нас си е казвал, че ще започне ново начало. Дали става въпрос за отношения, за работа, за бизнес, за преместване или за скъсване с някоя от привичките, които имаме, е друг въпрос. Всеки си е казвал - от утре спирам цигарите, от утре почвам да спортувам, от утре почвам да отслабвам, от утре приключвам със стария живот, от утре започвам да търся нова любов, от утре започвам да търся ново поприще, от утре ще намаля влизането си в интернет и т.н.

Кое ви дава сили и мотивация да го направите? Трябва ли вече да сте приключили със старото в мислите си, за да започнете новото? Как узрявате за ново начало? Бързо или бавно взимате такова решение? Ако не успеете, връщате ли се към стария си начин на живот?



Тема Сериянови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано23.06.14 11:13



утешителни проповеди в стил "преебаха ме ама аз ще процъфтя, четейки Куелю" ?





Тема Re: Началонови [re: Lucky Eva]  
Автор FilerO99 (ПУТЛЕРИСТ)
Публикувано23.06.14 11:14



Аз си водя стария начин на живот от 90те години с тази разлика че всичко е модернизирано и че вместо да уча работя. Реално погледнато ново начало не виждам, а само техническа, културна и мисловна модернизация.



Тема Re: Сериянови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано23.06.14 11:14



Що трябва някой да те е преебал? Може сам да си се преебал или пък просто старото вече да не те устройва, да си минал на ново мисловно ниво.





Тема Re: Началонови [re: FilerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано23.06.14 11:16



Е, май вчера четох една нова твоя тема, че си сменил приятелския си кръг.



Тема Re: Началонови [re: Lucky Eva]  
Автор Rosemary (параабсолютна)
Публикувано23.06.14 11:17



Тая машинка дето й викът сърце и онази мастна тъкан в главата дето й викат мозък. Действат засега. Искам аз да спрат, ама те не спират. Та така.

Притежанието на нещо е нищо и загуба на време.


Тема Re: Началонови [re: Lucky Eva]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.06.14 11:21



Бог е началото. Ако Бог не ти позволи да започнеш, все ще се проваляш в начинанията си.



Тема Re: Началонови [re: Lucky Eva]  
Автор rumen77 ()
Публикувано23.06.14 11:21



Може би когато се променят мислите и психологическата нагласа на човек, нещата се променят и идва нещо ново. С воля според мен не се получава, ако човек си е останал същият вътре в себе си.



Тема Аха,нови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано23.06.14 11:22



казваш - цапна те тухла по главата както си минаваше покрай един строеж.
Цялото ти минало изчезна, всички знания и умения - и те. И хоп - нов човек ей-така изведнъж?


вЕрвам! Ама друг път.



Тема Re: Аха,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано23.06.14 11:27



Ти си различен от мене човек, явно. Аз няколко пъти съм почвала всичко отначало - поне 3. Имам такива периоди, в които сменям всичко около мене, с малки изключения.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.