Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 18.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ти си луд!нови [re: blood2]  
Автор FilerO99 (ПУТЛЕРИСТ)
Публикувано22.06.14 15:02



Това не е вярно защото повечето ми колеги са слаботелесни скелети.



Тема Re: оххххх...нови [re: FilerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.14 15:09



За пощальон стават тези над 16 години. Не обичам да общувам с хора и аз да ги търся за нещо. Не ми върви и нямам късмет.

Ще ти дам пример. В интернет има доста Affiliate програми. Рекламирал съм на доста места и никой не ми става реферал. Нямам късмет. А други печелят доста, над 100 долара на месец, обаче как лъжат хората, как имат приятели, как ги карат да им стават реферали и да продават стоки, не мога да го разбера. Нямат супер сайтове или нещо такова. Пишат из форуми, омайват ги по някакъв начин.

Същото ще се получи и с пощите. Няма да намеря адреса, или пък нарочно човека няма да го има и ще се чудя какво да правя. Не ставам за рекламиращ нещо или търсещ хора.
Ако е нещо механично от сорта на отиваш там и поставяш това, става. Обаче да търся хора, тях да ги няма или пък да са объркали адреса и така нататък, все аз ще съм виновен.



Тема Re: Къде има почасово заплащаненови [re: blood2]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.14 15:11



Има ли някъде безплатно място навън на пазара, където да можеш да продаваш стоки собствени, както например в другите страни от Европа? Тоест, да може някъде да продам книгите си.



Тема Re: ти си луд!нови [re: FilerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.14 15:15



Но всички ги обичат. И ти писа, че ги обича и им помагаш въпреки, че са пияни и така нататък. Е, мен не ме обичат и харесват хората, защото съм грозен и за това също не ставам за охрана.

Ако аз дойда пиян на работа и се държа така като тях, сигурно ще ме пребият, обаче поради това, че други хора ги обичат и им прощават. Те твоите приятели и жени са ги обичали и са имали, защото хората ги харесват.

На мен никога не ми прощават лесно и не ме обичат, за да бъда охранител. Дори и да убия някой, няма да ме изкарат луд и невменяем, въпреки че не съм нормален. Нарочно, защото не ме харесват.



Тема Re: Ти пък си готиннови [re: FilerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.14 15:27



Ти си готин и ти прощават. Ако аз по някакъв начин бях посегнал на майка си, въпреки че тя искаше всичките да ни унищожи, щях да бъда убит. Обаче на теб ти се размина и теб те харесват и роднините и останалите хора.

Пеперуд ти завижда, на това че си готин и ти прощават. Също така са ти прощавали и много други неща, защото си готин.



Тема Re: А аз съм идиотнови [re: FilerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.14 15:31



Нали прочете какво написа Безсънна. Че на всички други хора по света би простила всичко, само на мен не прощава. Така всички клубарки ме мразят. На другите прощават всичко, но не и на мен.

Определено съм идиот, грозен и хората не ме харесват.



Тема Re: А аз съм идиотнови [re: blood2]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано22.06.14 18:14



Голям кеф да кълчиш написаното. Назад е това, което ми каза на мен. Вбеси ме, навиках се и айде. Егати тежкото престъпление, та да го влача сто дни. Друго твое действие не понасям, ама а обясних, а пак почна хистерията. Живей ти казах.

/Безсънна това, Безсънна онова, после аз съм се била натресла, няма какво повече да ме споменаваш.



Тема Re: Къде има почасово заплащаненови [re: The bad reptile]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано22.06.14 18:25



...пак се ебава с хората... Баси коя ли серия ще е това....

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: А аз съм идиотнови [re: bzzn]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.06.14 18:35



Ти наистина ли вярваш, че ако това беше начина да работя, аз отдавна няма да съм го направил и да съм ходил на лекар за изследвания? И проблемите които имам с лицето и с бавната регенерация, заради незапомнянето на имунната система какво да прави, наистина ли мислиш, че има просто лечение? И вярваш, че ако жена ме обича, това няма да е добре за мен. Аз може да съм идиот, но все още не съм луд.

Ако ми беше такъв проблема, роднините отдавна да са ми помогнали.

Аз отдавна да съм си помогнал. Защото дори алергията на лицето не можах да премахна.

Пеперуд не ми е предлагал работа или жена която да ме обича.



Тема Re: А аз съм идиотнови [re: blood2]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано22.06.14 19:03



Когато имаше на разположение цяла клиника да те проверят с изследвания, си би камшика от тъпотия. Горката ти имунна система страда от твоя акъл. И не ми обяснявай как не можеш да разнасяш рекламни листовки или да държиш метла. Тоя филм съм го гледала и няма да го нищя пак да дразня хората. На теб милион пъти да ти се каже, че не си физически изрод и обикновените неща ги можеш, ти пак ще цвърчиш, че грешим.

Знаеш ли, че вчера дадох на един просяк адрес да иде за работа. Обадиха ми се, че е отишъл, изглежда ужасно, той наистина е в екземи, но се е държал добре с хората, ще чисти един подземен гараж известно време и после някъде ще го наместят. А ти си толкова отвратително надут при уж нещастната си немотия, че никой няма да ти повярва, че би работил, просто щото не щеш. Махам се, че ме нервираш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.