Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 03.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Видяхте линови  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.06.14 09:19



Какво е във Варна? И не само там. Никога, не е валяло толкова, откак се помня.





Тема Re: Видяхте линови [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.06.14 10:01



Като гледам как стихията е унищожила всичко, усещам колко сме нищожни пред природата и как дребните проблеми изглеждат смехотворни пред това природно бедствие.



Тема Сеганови [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано20.06.14 10:06



погледнах, защото не гледам телевизия и не чета вестници. Вечна им памет на загиналите ! Едва ли ще има виновни и този път за безхаберието...





Тема Re: Сеганови [re: nbb]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.06.14 10:08



Не знам дали е безхаберие. Просто съдба. На такова нещо никой не може да противодейства. Мисля, че Ванга беше предсказала за края на май 2014 година, то стана юни.



Тема Знаеш ли -нови [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано20.06.14 10:10



писала съм тук преди време. Дядото на майка ми и единият от братята й са загинали в наводнение в града ни преди 60 години. Тази болка явно ми е предадена по някакъв начин и открай време се опитвам да казвам на хората, че няма нужда от злоба, завист, ревност и разните други подобни чувства, защото сме толкова нищожни и не сме вечни на тази земя.





Тема Да,нови [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано20.06.14 10:13



съдба, защото не са пострадали всички. Но ако дерето е било изчистено, дали това щеше да се случи ? Може би щяха да си отидат същите хора, но по друг начин. Дали тази трагедия ще ни стресне или отново ще е от ден до пладне ?





Тема Re: Знаеш ли -нови [re: nbb]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.06.14 10:14



Направо ме е задушило нещо в гърлото като гледам. Ще пусна поне 2 смс-а, не им е лесно на хората там. Видя ли в Добрич и на други места също има?



Тема Видях,нови [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано20.06.14 10:16



но какво от това ? И сто sms - а да пуснеш, все тая.





Тема Re: Видях,нови [re: nbb]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано20.06.14 15:21



При такива случаи не е все тая.



Тема Re: Да,нови [re: nbb]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано20.06.14 15:24



Първо ако не беше изсечено и второ ако не се сещаме, че нещо трябва да се поддържа когато вече е късно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.