Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:32 02.07.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Не си права,нови [re: Arhangela]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано18.06.14 21:16



...наздраве! :-) днеска точно срещнах такъв един човек... и ми припарва под лъжичката още, но сега ще ме оправи хладната течност..

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Не си права,нови [re: sladunka medunka]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано18.06.14 21:21



... пу... пу... да не случваш вече на такива..... и да пий една бира и забрави... Някои неща не си заслужава да се пазят дори в спомените :)

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Не си права,нови [re: Arhangela]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано18.06.14 21:56



... е, то няма и какво да се запомни чак толкоз, ама си остава горчив вкус в устата...благодаря, все си е по друго като ти ударят едно рамо, пък било и то виртуално



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Сега пък ме баннаханови [re: blood2]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано19.06.14 10:26



Блъди как ще обясниш това:



Стана ми много гадно за жената като го прочетох. Наистина ли, след като е направила толкова много за тебе, за отплата ти й пусна онази бележка точно, когато е в критичен момент? Защо го направи? Как искаш после да имаш приятели като постъпваш така с човек, който ти е помагал?



Тема Re: Сега пък ме баннаханови [re: Lucky Eva]  
Автор blood2 ()
Публикувано19.06.14 10:54



Обяснявал съм го някога. Няма отново да го правя. Като не ме разбирате, си общувайте без мен.



Тема Да бе,нови [re: blood2]  
Автор nbb (весела)
Публикувано19.06.14 11:05



не те разбираме. Разбираме те и още как... Безброй пъти съм ти написала, че си енергиен вампир и няма как да издържиш без клубовете, защото тук се зареждаш с енергия. Но можеш да го правиш и по друг начин, защото съм те виждала - можеш да помагаш, а не да рушиш.





Тема Re: Сега пък ме баннаханови [re: sladunka medunka]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано20.06.14 02:14



Няма "чува или разбира". Коментирах случая на живо, на обща среща, пред тях двамата и пред още хора. Жената вече беше опищяла света от него. Той повдигна въпроса ама защо пък тя сега така лошо не го искала и аз си казах мнението защо намирам преследването на жена, която ясно /и нееднократно!/ е заявила, че не иска един мъж, за нередно и нахално. Моите неща са явни, бележки почти не използвам. Всеки може да пусне публично моя бележка без да ме притесни. Вие вярвайте на когото си искате, като гледам колко е лесно, мятане на боб за избор на версия ще свърши същата работа.



Тема Re: Сега пък ме баннаханови [re: blood2]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано20.06.14 02:37



От достъп си лишен единствено заради флуд. Понеже съсипваш чуждите теми с един и същ напоителен хленч.

Аз още мисля, че има надежда за теб, просто не искам да участвам. И намирам, че си вече твърде озлобен. Изтръска глупост - майната му. Нахоках ли те - нахоках те. Доволна съм, че другите видяха и съм ок. Но фактът, че пишеш лъжи и фактът, че постоянно виждам онлайн другия ник как пише и пише, и продължава да пише бележки - ооооо, това няма да ти простя! Не мога да те спра и акъл няма да ти налея, но вярвам, че хората не са толкова тъпи. И в крайна сметка единственият, който тук ще е загубил не само време, ами и всички шансове да стъпи на краката си, ще бъдеш ти. Вместо да ми се депресираш, си налегни парцалите и спри да дрънкаш измишльотини. Тия буквички няма да те нахранят.



Тема Re: Сега пък ме баннаханови [re: bzzn]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.06.14 06:06



.... не е необходимо,Безсънна, явно, че Блъди причинява тотален дискомфорт на хората, с които общува... аз изобщо не го оправдавам или извинявам, само се опитвам да си обясня психопатологичния механизъм на подобни действия... не е необходимо да ми обясняваш, извини ме, ако някакво погрешно впечатление са оставили думите ми за отмъщението му... съжалявам , особено в такъв труден момент , в който се намираш...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Сега пък ме баннаханови [re: bzzn]  
Автор blood2 ()
Публикувано20.06.14 09:40



Пиша с 20 ника и постоянно. Направи всеки клубар има по 1000 съобщения от мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.