Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 24.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Мечти и реални желания  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано13.06.14 10:42



Темата ми е инспирирана от Блъд. Той може би мечтае за жена, за да бъде като другите, да може да я показва, да се гордее, че има човек до себе си. Но, мисля, че дълбоко в себе си не иска жена, защото не е готов за нея.

Случвало ли ви се е да има тотално противоречи между това, за което мечтаете и това, което искате напрактика да ви се случи? Знам, че е трудно за осъзнаване, обаче го има това, според мене. Дори самият човек е трудно да го разграничи и да си го признае пред себе си.





Тема Re: Мечти и реални желания [re: Lucky Eva]  
Автор FilerO99 (оперативен )
Публикувано13.06.14 10:45



Това е много труден въпрос, не съм забелязал при мен да има противоречия между мечти и това което искам реално да се случи. То не случайно съм постигнал всичките или почти всичките си мечти още преди да навърша 36 години - заради синхрона между двете.



Тема Re: Мечти и реални желания [re: FilerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано13.06.14 10:47



Не ти ли се е случвало да се възхищаваш на нещо, да мечтаеш за него, обаче дълбоко в себе си да не го искаш, защото, може би, не си готов за него?



Тема Re: Мечти и реални желания [re: Lucky Eva]  
Автор FilerO99 (оперативен )
Публикувано13.06.14 10:49



По-скоро не, но съм се възхищавал на определени бизнесмени без въобще да съм искал да ставам бизнесмен. Не случайно съм прост охранител, в живота няма случайни неща!



Тема Re: Мечти и реални желания [re: FilerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано13.06.14 10:51



Да така е, има и болни мисли, когато са болни, тогава приемаме за истини илюзиите. При тебе явно не е така, ти си реалист.





Тема Re: Мечти и реални желания [re: Lucky Eva]  
Автор FilerO99 (оперативен )
Публикувано13.06.14 10:54



Да, аз съм твърд реалист и мисленето ми се отличава с голяма степен на реализъм и даже на прогнозност. Навремето като дете бях непоправим оптимист, после в края на юношеството станах песимист, а сега съм точно реалист. Интересното е че това предполага сравнително праволинеен и еднообразен живот.



Тема Re: Мечти и реални желания [re: FilerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано13.06.14 10:56



Това значи, че имаш начини да пресяваш информацията, която получаваш и относително добре да я ползваш.



Тема Re: Мечти и реални желания [re: FilerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано13.06.14 10:57



Защо мислиш, че реализмът води до праволинеен и еднообразен живот?



Тема Re: Мечти и реални желания [re: Lucky Eva]  
Автор FilerO99 (оперативен )
Публикувано13.06.14 11:04



Това значи, че имаш начини да пресяваш информацията, която получаваш и относително добре да я ползваш.

Абсолютно! То за какво ми е иначе този лаптоп и този таблет? Това са дневници, интернет-анализи, мнения на други хора включително на теб самата, мои и чужди прогнози и прочее. Управлението на информацията, правилното управление на информацията е нещо адски ценно и важно в 21 век. Не случай англичаните имат своето IRD което съкращение означава нещо като организация по "управление на информацията". Ако през 19 век парите са били най-важни и най-ценни, то сега в 21 век информацията, конкретната информация е най-важното нещо на света...



Тема Re: Мечти и реални желания [re: Lucky Eva]  
Автор FilerO99 (оперативен )
Публикувано13.06.14 11:06



Именно защото си реалист и не се впускаш в авантюри и поради тази причина си канализиран което води до праволинейност, еднообразност, монотонност и понякога в много редки моменти води до скука.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.