Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:38 02.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Безпокойството  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.06.14 18:41



Безпокойството дали ще закъснеем, дали ще се справим с нещо, безпокойството какво ще последва, ако не се справим, какво ще каже този или онзи, как да признаем, че поради зависещи или независещи от нас причини не е станало.

Ей това го преодолях от едно известно време. Казвам си, че няма да се притеснявам и става. Преди се притеснявах за много неща. Притеснявах се дори, ако не стане нещо, без да зависи изобщо от мене. Исках перфектно да се получи нещо, но често поради ред причини, не ставаше. Сега разбирам, че разликата от това да се безпокоя и това да не се, е само моето лично възприятие.

Дълго време наблюдавах много близък човек, който умее да не се безпокои, не се притеснява нито като удари кола, нито като го окрадат, нито за нищо и взех да прихващам помалко от това.

Защото аз много се притеснявах за всичко. А сега, направо се чувствам като дебил. Съвсем по различен начин, едно такова удовлетворено как няма да се притесня за едикакво си. Даже ми е смешно как съм се притеснявала преди. Не знам как го постигнах, но стана някак изведнъж. Не знам на какво се дължи дори. Сигурно е на някой астрологичен аспакт. Порастнах ли, достатъчно опит ли добих вече.

Вие как мислите?

А вие безпокоите ли се често?

Редактирано от Lucky Eva на 12.06.14 18:56.



Тема Re: Безпокойството [re: Lucky Eva]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано12.06.14 19:15



Зaвиждaм нa тези, дето не се притеснявaт зa глупости. Aз зaсегa прекaлявaм с рaботните проблеми...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Безпокойството [re: Arhangela]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.06.14 19:19



И аз се притеснявах много заради разни поръчки, които поради липса на някой от артикулите, примерно, не мога да изпълня, или пък някоя от колите се развалила. А напоследък не ми пука. Обаждам се на клиентите, обяснявам им, без изобщо да се притеснявам и те приемат затруднението ми. Почти не ми се случва да не го приемат. А преди, като се притеснявах, ме усещаха и тогава беше по-лошо от сега.



Тема Re: Безпокойството [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано12.06.14 19:40



не съм го постигнала...това е разумен подход, тъй като част от нещата не зависят от нас, но...





Тема Re: Безпокойството [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.06.14 19:42



Трябва да пробваш. Удивително се чувстваш. Нямаш представа колко е облекчаващо. Усещането, че ще стане точно същото, но без притеснения и безпокойство.





Тема Re: Безпокойството [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано12.06.14 19:45



знам...аналитично го знам, но не сме само разум





Тема Re: Безпокойството [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.06.14 19:47



Всъщност, пак се изпитват чувства, но повече позитивни, отколкото негативни.



Тема Re: Безпокойството [re: Lucky Eva]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано12.06.14 19:51



Аз се паникьосвам,не се безпокоя. И не е често, а постоянно.
Помагай! Сещай се как си го превъзмогнала това безпокойство и давай акъл, че вече сама не се търпя.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Безпокойството [re: Mrany]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.06.14 19:56



Случвало ми се е. Например, че съм си загубила мобилния - търсиш го, нещо сякаш те прерязва, не знаеш къде е. Нещо такова ли?



Тема Re: Безпокойството [re: Lucky Eva]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано12.06.14 19:59



За жалост все още ми случва да се тревожа. И действително нищо не се решава като зависимост от това дали се тревожиш или не.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.