Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 02.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Дарки,  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.06.14 10:15



Дарки, на какво мислиш, че се дължи това, че тук, в този клуб, всички, които ти си обявил за отцепници в психото, тук са толерантни, не обиждат и клубът тук се разраства, а в психото е доведен до колапс?
Дай да поанализираме.


Аз те намирам за умен човек, имаш голям интелектуален потенциал, но някак грешно разбираш душите на хората и често си правиш грешни заключения.
Можеш ли да го осъзнаеш?
Нека и другите участници си кажат мнението по въпроса.

Редактирано от Lucky Eva на 12.06.14 10:21.



Тема Re: Дарки, [re: Lucky Eva]  
Автор DarkSide ()
Публикувано12.06.14 10:22



нищо не съм обявявал, това са си твои фантазии, очевидно имате нужда да се бунтувате и отцепвате, имате нужда от лоши хора срещу които да се борите и за които да клюкарите за да си осмисляте живота - ми забавлявайте си се както можете, всеки си намира съответстващи на нивото му занимания





Тема Re: Дарки, [re: DarkSide]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.06.14 10:25



Ти си го доказал с поведението си, че ни смяташ за отцепници, понеже триеш наши мнения, заличаваш теми, банваш хора, а толерираш само 3-4 откровено агресивни потребителки.



Тема Re: Дарки, [re: Lucky Eva]  
Автор DarkSide ()
Публикувано12.06.14 10:27



ми такива са ми зодията и аксцедента - a срещу зодия и аксцедент не се рита





Тема Re: Дарки, [re: DarkSide]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.06.14 10:36



Направи някакъв пробив в системата и мини на по-високо ниво.



Снощи що ми изтри мненията в темата на федерер? Не те устройваха лично, нали? Затова ги изтри, за да не се изложш ти, нали? Затова, че държиш психото под обсада, взел си произволни теми от миналото, които Роксана е пускала в дира, извадил си им съдържанието и си ги закарфичил горе и заблуждаваш потребителите, че тя ги е пуснала? Защо още държиш клуба под обсада?

Редактирано от Lucky Eva на 12.06.14 10:48.



Тема Re: Дарки, [re: Lucky Eva]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано12.06.14 10:58



На това, че грешно разбираш, че ако някой е бил на твоето мнение или те е подкрепил в определена ситуация му дължиш същото не зависимо от условията.
При такава ситуация ставаш зависим от другите най- вече когато не си сигурен или намираш нещо изначало неправилно в действията си.

Не решаване на конфликта в Психото доведе и за съжаление продължава да довежда до такова развитие на нещата въпреки излизането на преките участници.

Свършиха се тези които можеш да хванеш за врата и да ги развеждаш и съответно всеки нов или трябва да пее в същия глас или директно се нахвърлят върху него. Сред вълци. Клубът загуби въобще първоначалният си облик и се превърна в място където всеки се изтъква или изтъква на другия колко трябва да е морален.
Когато имаш проблем за Психото моралът е последното нещо, особено афиширания такъв, което помага. Клубът се е превърнал в назидание и осъждане, а не във взаимопомощ чрез разбиране на другата гледна точка, та дори и неправилна.



Тема Re: Дарки, [re: ALONE911]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.06.14 11:02



Когато имаш проблем за Психото моралът е последното нещо, особено афиширания такъв, което помага. Клубът се е превърнал в назидание и осъждане, а не във взаимопомощ чрез разбиране на другата гледна точка, та дори и неправилна.
Много точно си го формулирала.
Какво мислиш, че трябва да се промени там и мислиш ли, че изобщо може да се промени нещо?

Редактирано от Lucky Eva на 12.06.14 11:03.



Тема Re: Дарки, [re: Lucky Eva]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано12.06.14 11:09



Да бе, глей начи сега Дарки как се дърпа магаре на мост срещу фактите.


В тоя клуб съм писала някога преди ама много години, даже нямам ясен спомен коя година е било - но със сигурност съм писала. После съм хвърляла поглед понякога ей така.

Клубът си беше абсолютно наред без модератор. В мига, в който Дарки беше натрапен - аз видях изборните резултати че бяха нагласени и манипулирани - и в същия тоя миг клуба стана проблемен....



Лично за мене Дарки и кликата му са проблема.


В другата тема си подъвкахме с Ева как се получава че една клика може да побърка една съвсем нормална ситуация с режисирани методи и нагласени и репетирани многократно фатки.


Да беше първия път, в който киров модератор се осира - да кажеш, че айде от нас да мине.



Тоя сценарий го гледам разиграван БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ за всеки клуб поотделно в дир. НЕВЪЗМОЖНО Е ДА СЕ ТВЪРДИ, ЧЕ НЕЩАТА СЕ СЛУЧВАТ ТАКА ПО ЕСТЕСТВЕН ПЪТ.


Все едни и същи никове, все до един са кирови модератори, все едни и същи номера, все едни и същи клики, и даже едни и същи оправдания и думи използват.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Дарки, [re: Roxan*na]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.06.14 11:13



Един вид, щом силата е на тяхна страна, спасение няма отникъде и те ще продължават да безчинстват и създават конфликти, да излъчват отцепници и изобщо да не очаквам промяна?



Тема Re: Дарки, [re: DarkSide]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано12.06.14 11:13



Алоу, лигльото - не чюфстваш ли, че проблем нямаше - а ти си го създаде сам-самичек и всички го видяха и разбраха.



На твойто му се вика да се осереш в бабешкия памперс. Сега сам ше си бършеш собствените лайна.



Ше дода да гледам сеир, когато сам си чистиш собствените ти заковани теми и разбъркания клуб. Лаком гъз кръв сере. Толко зор ли имаше да си покажеш собствената магария деба и мумията вмирисана деба.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.