Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 12.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво не може  
Автор Baldrian ()
Публикувано08.06.14 19:33



да скрие нета и по-скоро он-лайн общуването...?
Тези дни един симпатичен клубар заключи, че любовта и простотията не могат да се скрият...И още неща май каза, че не могат да се скрият, но забравих кои бяха...
Какво от личностовите ни характеристики не можем да скрием, макар и зад мониторите?

По принцип не обичам да си дублирам въпросите и го правя за първи път, но тъй като част от другарчетата тук нямат достъп до т.н. вип-клубове, давам темата и тук...

Вие сте!





Тема Re: Какво не може [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано08.06.14 20:20



Любов може да се скрие, самоличност също донякъде. Темпераментът излиза наяве, донякъде излизат житейските ценности, но често не се знае, това, което се пише реалност ли е, фантазия или илюзия.





Тема Re: Какво не може [re: Baldrian]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано09.06.14 08:34



Нищо не можем да скрием / освен външния си вид/, а част от хората не считат, че е необходимо дори и собствения си авторитет на личност да пазят.



Тема Re: Какво не може [re: Baldrian]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано09.06.14 08:55



Аз честно казано нямам никаква представа. Нито знам как ме "виждат" останалите и дали това отговаря на моето мнение за мен, нито знам дали представите, които имам в главата си за хората, отговарят на истината. Аз се опитвам да скрия лошите си обноски и граматика.





Тема Re: Какво не моженови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано09.06.14 15:26



според една теория всяка фантазия е обективна реалност...
тоест след като се е появила като фантазия, то вероятно някъде същектвува като действителност





Тема Re: Какво не може [re: ALONE911]  
Автор Baldrian ()
Публикувано09.06.14 15:27



а това кофти ли е?





Тема Re: Какво не може [re: Phoebe Buffay]  
Автор Baldrian ()
Публикувано09.06.14 15:28



виждат те като образ



няма как да скриеш добрите си обноски и граматиката...



Тема Re: Какво не моженови [re: Baldrian]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано09.06.14 16:01



То въпросът е по-скоро, какво всъщност може да се скрие в нета за разлика от реала. А не какво не може. Психолозите твърдят, че най-лесно се лъже по телефона. А аз си имам една сентенция, че анонимността е вид форма на тероризъм. Докато голата снимка е обратното на анонимността, но тя пък е израз на агресия, като подтекст, който не може да бъде разгадан. С други думи голата снимка не е показност, нито еротика на някоя загоряла личност, а именно форма на агресия. За разлика от нея анонимността, скритото зад нея е апропо форма на тероризъм, макар и лек.



Тема Re: Какво не моженови [re: filmfest]  
Автор Baldrian ()
Публикувано09.06.14 22:32



ле ле...едното тероризъм, другото агресия...

къде е златната среда?





Тема Нищо.нови [re: Baldrian]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано12.06.14 02:29



Обаче може да сваля задръжки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.