Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 20.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема The miracle of fuck  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано03.06.14 18:33



или чудото на ебането. Нека да продискутираме тази основополагаща за човешкия живот тематика.


Това от една страна. От друга страна имам въпроси:

Как да превърнем всички жени между 15 и 55 във фитнесманиачки редовно публикуващи селфита в интернет, така че да се научат да боготворят собствените си тела?



Как в последствие да въвличаме така перфекционираните жени в редовни, горещи оргии за всеобща наслада и щастие, където ние спокойно да можем да боготворим техните тела?

Вие сте?

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!

Редактирано от Цар Из род на 03.06.14 18:33.



Тема Re: The miracle of fuck [re: Цар Из род]  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.06.14 18:45



Тук има няколко фундаментални, катарзистни, сериозни теми...
Това леко ме обърква, тъй като не знам от къде да започна...много въпроси, много отговори...

Може ли някак да синтезираме цялото това знание, което ни предстои да научим?



Тема Re: The miracle of fuck [re: Baldrian]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано03.06.14 18:48



Карай ги едно след друго!

След това ще видим, можем ли да синтезираме.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: The miracle of fuck [re: Цар Из род]  
Автор FilerO99 (burning black )
Публикувано03.06.14 18:58



Ама ти не разбра ли? Младите български жени са асексуални, не харесват секса и ако нямат изгода въобще не правят никакъв секс.



Тема Re: The miracle of fuck [re: Цар Из род]  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.06.14 19:02



"чудото на ебането. Нека да продискутираме тази основополагаща за човешкия живот тематика"

та то започва още преди него Царю...чудото така завършва за да започне пак...
и тук е моят първи въпрос към теб като експерт...всеки акт ли е чудо за теб?
тук моля за сериозен отговор...

"Как да превърнем всички жени между 15 и 55 във фитнесманиачки редовно публикуващи селфита в интернет, така че да се научат да боготворят собствените си тела?"

Тук трябва сериозна маркетингова стратегия...дали ако не започнеш като личен принос всеки ден да публикуваш по едно общо селфи между теб и една фитнесманиачка от различните възрастови категории тук и навсякъде където пишеш...не накараш всичките си близки приятели да правят същото...не подготвиш няколко беседи на тема "Селфито- признак на алфа жената", няма да помогнеш за каузата...


вече обичта към собственото тяло е важен нюанс, но само това си е за отделна тема...

"Как в последствие да въвличаме така перфекционираните жени в редовни, горещи оргии за всеобща наслада и щастие, където ние спокойно да можем да боготворим техните тела?"

тук е черешката на тортата...как? тук вече трябва да дойдат екпертите по всемирната любов...за подходящи такива мога да те упътя към активно пишещите в момента в Психото...



Тема Re: The miracle of fuck [re: FilerO99]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано03.06.14 19:04



Масовата българка наистина не е добре в главата, но не виждам защо кръга трябва да се стеснява толкова жестоко. Далеч по-голямата част от жените на планетата не са българки. Тази на снимката например е рускиня.
Аз говоря по принцип. Но съм и сигурен, че и българката може да се превъзпита по сугестивен път. Давай идеи в тази насока!

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: The miracle of fuck [re: Цар Из род]  
Автор FilerO99 (burning black )
Публикувано03.06.14 19:08



Превъзпитанието на младите български жени може да стане само като те се оставят да живеят в мизерия да им дойде акъла в главите. Ако и това не помогне - да се махат от България!



Тема Re: The miracle of fuck [re: Baldrian]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано03.06.14 19:16



Не знам дали всеки акт е чудо, не съм присъствал на всички актове до сега. Но нещо ми подсказва, че по-голямата част са си чиста мизерия и нямат нищо общо с чудо. От друга страна съм убеден, че превръщането на жените във фитнесманиачки рязко ще увеличи процента на чудото наречено "здраво ебане".



Не могат да се публикуват "общи" селфита. Това е контравъзпитателно. Губи се елемента на гордост и самоинициатива, които в този случай са основоположни.

Не се фокусирай прекалено върху последния въпрос. Имам подозрението, че той ще се реши по естествен път, когато са решени предишните.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!

Тема Re: The miracle of fuck [re: FilerO99]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано03.06.14 19:17



Не знам. Според мен мизерията ще доведе само до повече мизерия. Трябва да има и по-интелигентен начин за въздействие.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: The miracle of fuck [re: Цар Из род]  
Автор FilerO99 (burning black )
Публикувано03.06.14 19:22



По интелигентен начин за въздействие ли? Извинявай, но кой сериозен мъж ще си губи времето с такъв долнаж и боклук какъвто представлява млада българска жена? Това само луд човек може да го направи и да се вкара в беля с нея. Разбери че младата българка не харесва секса, харесва парите и е най-добре да не види нито пари, нито секс, нито да има семейство и деца.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.