Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 12.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: The miracle of fuckнови [re: Lucky Eva]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано04.06.14 15:50



Опитай се да бъдеш честна със себе си!

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: The miracle of fuckнови [re: Цар Из род]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.06.14 15:50



Това е успокоително.





Тема Re: The miracle of fuckнови [re: Vitalite]  
Автор carizrodiv-187142 (познат)
Публикувано04.06.14 15:52



Нищо, ти си щракни две три, като и без това си пред огледалото.



Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!

Тема Re: The miracle of fuckнови [re: Цар Из род]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.06.14 15:52



Честна съм със себе си. Никога не изпитвам угризения, че не разходвам енергия. Аз съм енергичен човек, доста от хората тук ме познават наживо, но винаги се опитвам да съхранявам енергията си, когато мога, а не да я пилея.



Тема Re: The miracle of fuckнови [re: Lucky Eva]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано04.06.14 15:55



Говориш тотални глупости относно тематика, която чисто и просто не разбираш.
Самата представа, че спортът е "пилеене на енергия" е мега малоумна. Няма как да ти го обясня това. Не искаш и респективно няма да разбереш.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: The miracle of fuckнови [re: Цар Из род]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.06.14 16:03



Да, като бях в училище винаги бях № 1 в класа в бяганията. Дойдоха от някакви отбори да ме канят, отказах. Като бях студентка отказах да тренирам за Академик и ЦСКА на 400 метра, тъй като надбягах 2 състезателки, които ни бяха в потока и бях със много добро време. Отказах с мотива, че ми е скучно, после си имах неприятности заради отказа си с преподавателя. И това, при положение, че никога не съм тренирала. Имам някакъв спортен талант по рождение. Но съм си такава, скучни са ми тренировките. Или трябва да е нещо временно и много динамично. Меркурианка съм, а не венерианка.

Това ми иска душата.

Редактирано от Lucky Eva на 04.06.14 16:05.



Тема Re: The miracle of fuckнови [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.06.14 16:15



И понеже се скарах люто с преподавателя, а той беше величие в спортите среди на ТУ, наложи се от лека атлетика да се прехвърля в плуване, където съм посредствена, защото принципно съм с не много едри кости, ръцете са ми много слаби за плуване.

Та така с моите плувни и лекоатлетически неволи.



Тема Re: The miracle of fuckнови [re: Vitalite]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.06.14 16:20



Да, така е, важното е да се чувстваш ок.





Тема Re: The miracle of fuckнови [re: no effort]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.06.14 16:28



Трябва да питаме адекватен, той се занимава с такива неща, дали няма нещо.

Или пусни нова тема, дали някой има и знае нещо за това.

Редактирано от Lucky Eva на 04.06.14 16:30.



Тема Честно казанонови [re: Lucky Eva]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано04.06.14 16:42



всичките ти изказвания по темата фитнес са глупави. А перченето с некви бивши постижения от преди 44-та са върха на сладоледа.
Как се разнообразява тренировка просто не ми се обяснява, щом по презумпция тренировката е нещо скучно. Безпредметно е да ти казвам каквото и да било, защото ти си го отхвърлила предварително. Каквото и да кажа, ти винаги имаш готово оправдание за леността и блокирането на дори и най-малката потенциална промяна. Хората от модела "жив мъртвец" сте ми пределно ясни. Прекрасно познавам позицията ти и психологията зад нея, прекрасно познавам всички въртели и глупости, които си изписала и които евентуално ще последват, смешните евфемизми, които изкарват черното бяло.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.