Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 02.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: The miracle of fuck [re: Lucky Eva]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.06.14 13:20



Аз само не разбирам защо поставяш темата по този начин - тези, които спортуват са единствено влюбени в тялото си, не четат, не се разхождат и т.н. Предполагам, че фитнес центровете мотивират хората, които не могат да си наложат да тренират самостоятелно вкъщи, и разполагат с база, която не могат да поддържат у дома.
Общо взето и аз сама се поддържам - като изключим подстригването на връхчетата на косата - това не бих се осмелила сама да направя.

И басейн си нямам. Още.



Тема Re: The miracle of fuck [re: Vitalite]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.06.14 13:25



О, аз свикнах да се подстригвам сама. И знаеш ли как - всеки ден постригвам по малко от връхчетата, екстра ми е, вече 5 години не съм стъпвала на фризьор. Много ми е било неприятно в салон - само клюки и фризьорката ти манипулира косата и все не уцелва това, което искам, поне при мене. Едва изтрайвах 2-3 часа да стоя там, въпреки, че четях разни глупави списания. На козметик също хич не обичам да ходя, чувствала съм се като опитна мишка. Абе, нали съм 1ца от другата тема, не обичам да се оставям в ръцете на хората.





Тема Re: The miracle of fuck [re: Lucky Eva]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.06.14 13:29



Моята фризьорка е чудесна - подстригва ме веднъж на шест месеца, и косата ми през това време все си изглежда добре. Освен това е много дискретна, и не ме занимава с клюки. Точна е - отивам в определеният час, никога не се налага да чакам, работи внимателно, и така. Доволна съм.





Тема Re: The miracle of fuck [re: Vitalite]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.06.14 13:31



Това е добре, и аз имах такава, но тя замина за Холандия преди 10 години и после 5 години се мъчих при разни. Затова свикнах да правя всичко сама, почти експерт съм в тази област, ако реша мога директно да открия фризьорски салон, но не ме влече.





Тема Re: The miracle of fuck [re: Lucky Eva]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.06.14 13:34



Това добре - но понякога е хубаво човек да се поостави в други ръце.





Тема Re: The miracle of fuck [re: Vitalite]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.06.14 13:35



Такава съм си от малка, индивидуалистка, имам венера в 12ти дом, такива хора не се доверяват лесно за външния си вид на трети лица.



Тема Re: The miracle of fuck [re: Lucky Eva]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.06.14 13:38



При мен нещата стоят по различен начин - нали съм родена под знака на Венера.

Усетът ми е вроден, дори не се налага да се доверявам.



Тема Re: The miracle of fuck [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.06.14 13:38



Досега не съм спазвала една предписана диета или някакви предписани упражнения. Всичко си измислям сама, и диети и упражнения. Като имам мотивация, действат безотказно.



Тема Re: The miracle of fuck [re: Vitalite]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.06.14 13:39



Да, сигурна съм, че е много различно. Виж Лили Иванова, и тя е под Венера, поддържа се много и тренира и на нейната възраст.





Тема Re: The miracle of fuck [re: Lucky Eva]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.06.14 13:41



Ами, чудесно. Ти си една "фитнес маниачка" под прикритие.








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.