Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:55 11.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: The miracle of fuck [re: Цар Из род]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.06.14 21:14



Аз си се чувствам добре. Почти не боледувам, въпреки, че пуша. От 7 години дори не съм боледувала от настинка, не пия никакви лекарства. Така че, за мене фитнесът не е от значение. Движа се много. Но съм чувала, че прекаленото фитнес увлечение води и до здравословни проблеми. Енергията трябва да се пести, не да се разходва залудо.



Тема Re: The miracle of fuck [re: FilerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.06.14 21:24



Мислиш ли, че и някои жени го правят заради същото?



Тема Re: The miracle of fuck [re: Lucky Eva]  
Автор FilerO99 (burning black )
Публикувано03.06.14 21:26



Да и точно поради тази причина аз като видя красива наточена жена започвам с присмеха и подигравките.

Satan sitting there is smiling:hahahahaaaaa...



Тема Re: The miracle of fuck [re: FilerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.06.14 21:30



Аз наистина не мога да разбера защо толкова фитнесът и селфитата са на мода. Не мислиш ли, че и тази мода е кич? На мене на каквато и възраст да съм била и на каквито и килграми не ми е липсвало мъжко внимание. Не знам на какво се дължи, но определено не е на фитнеса или на селфитата. Но, това не е най-важното. Важното е вътрешното равновесие.



Тема Re: The miracle of fuck [re: Lucky Eva]  
Автор FilerO99 (burning black )
Публикувано03.06.14 21:33



Модата е временна, класиката е вечна!

Satan sitting there is smiling:hahahahaaaaa...



Тема Re: The miracle of fuck [re: FilerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.06.14 21:36



Може би излъчването на човека е най-важно. Понякога на вид грозноват човек ти става адски симпатичен и обратно. Днес имах такъв случай с една възрастна дама, беше тромава и грозновата, но като ми заговори, като прояви чувството си за хумор ми стана толкова приятна, че не ми се тръгваше от бизнессрещата, която имах с нея.



Тема Re: The miracle of fuck [re: Lucky Eva]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано03.06.14 23:45



Това са тотални глупости, което си написала. По-добре да не беше отговаряла. Стандартните брътвежи на неуданиците, започващи с "чувствам си се добре" и преливащи от една малодушна глупост в друга откровено ме отвращават.

...

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: The miracle of fuck [re: FilerO99]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано03.06.14 23:46



Твоите циклични малоумия отдавна ги знаем вече. Ако наистина вярваш, че жените са ти причинили злини, си доста по-зле отколкото си мислех.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: The miracle of fuck [re: Цар Из род]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.06.14 23:51



Ти да не си в цикъл покрай тези селфита и фитнеси?

Нещо всички те дразнят. Ти кажи на какво се дължи. Нещо е тясно в душата ти, сигурно си в дупка преди РД.
Без майтап не съм боледувала с години.



Тема Re: The miracle of fuck [re: Lucky Eva]  
Автор carizrodiv-187142 (познат)
Публикувано04.06.14 00:03



Никой не ме дразни. Не знам как ти е дошла подобна мисъл. Но пък щом смяташ, че фитнесът е някаква си мода, при това кич, явно от теб могат да се очакват произволно гламави умозаключения.



Хубаво е, че не си боледувала. Не знам какъв извод трябва да имплицира това.
Според мен разбираш какъв е предмета на темата.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.