Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 02.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: The miracle of fuck [re: Цар Из род]  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.06.14 20:03



на сериозните неща- чудото на секса и обичта към собственото тяло ти отговорих сериозно...



затова ти казах, че са много нюансите и е нужно синтезиране, тъй като става манджа с грозде...



Тема Re: The miracle of fuck [re: Baldrian]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано03.06.14 20:06



Да изчакаме тогава други мнения и селфита на фитнесманиачките.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: The miracle of fuck [re: Цар Из род]  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.06.14 20:07



ок





Тема Re: The miracle of fuck [re: Цар Из род]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.06.14 20:09



Като намеря подходящ обект за любов, правя всичко възможно да изглеждам перфектно, то си идва от самосебе си. Иначе, за какво да се хабя?



Тема Re: The miracle of fuck [re: Lucky Eva]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано03.06.14 20:13



Т.е. здравето, самочувствието, красотата и радостта от личните постижения сами по себе си не са стойност. Фитнесът е някаква форма на безмислено хАбене.
Дано да не го вярваш това на сериозно!

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: The miracle of fuck [re: Цар Из род]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.06.14 20:18



Е, аз не съм дебела, но мога да бъда и тип манекенка. Като се влюбя и хормоните ми забушуват, ставам манекенка.


Никога не съм ползвала фитнес, вижда ми се пресилено, ходиш да се потиш на публично място, евентуално с цел да те забележат или да "забършеш" нещо. Познавам такива и мъже и жени. За да изглежда човек перфектно не е нужно да ходи на фитнес. Може и вкъщи да си тренира и да ограничи яденето. Аз, например, като се влюбя и спирам изобщо да ям, карала съм на по банан и яйце на ден.

Редактирано от Lucky Eva на 03.06.14 20:19.



Тема Re: The miracle of fuck [re: Lucky Eva]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано03.06.14 20:29



Че аз сума сумарум съм тренирал много повече в къщи, отколкото в зала. Както и да е, самата идея за забърсване на нещо във фитнес зала е един ужасно смешен предразсъдък. Тъпо е това изказване, сори. Такива глупости се случват само по холивудските филми. Отиваш, за да тренираш. Това е!

След като килограмите ти се лашкат насам натам плюс минус 20 кг, за перфектност не можем да говорим. Можем да говорим само за посредственост. Манакенка ставаш само в собствените си фантазии. Ако не вкусиш от чара на фитнеманията, няма как да ти се обясни тази очевидност.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: The miracle of fuck [re: Цар Из род]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано03.06.14 20:33



Е, как от 10 ги увеличи на 20 не разбирам. Преувеличаваш. Сега съм около 60, като се влюбя и за 4-5 години поддържам 48-50 при ръст 167. Трябва да ти кажа, че хич не обичам публични прояви - да ям на закусвалня дори не обичам, заради обкръжението. Във фитнеса обикновено са въздух под налягане.



Тема Re: The miracle of fuck [re: Lucky Eva]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано03.06.14 21:07



10 кг. разлика в твоя случай се равняват на 15%, което е много. Преходът от приятеля Прасчо в "модел" на Освиенцим е идиотщина. Ти разбираш ли защо не се поддържаш между 50 и 52 килограма с мускули там, където трябва да ги има и всички останали бенефити на редовната тренировка?

И отново коренно погрешно поставяне на фокуса (което се прави, когато човек си търси оправдания за леноста и бездействието) - какво значение има каква си във фитнеса? Как да ти обясня, че тренировката е нещо, което човек прави преди всичко за и заради себе си, а не поради някакви външни обстоятелства? И пак - има фитнес зали и фитнес зали. Но дори и те не са необходими ако човек е правилно мотивиран.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: The miracle of fuck [re: Цар Из род]  
Автор FilerO99 (burning black )
Публикувано03.06.14 21:12



Омразата към противоположния пол е най-голямата мотивация за тренировки във фитнеса за да изглеждаш СУПЕР, жените да те харесват и да ги унищожаваш психически и да им отмъщаваш за злините които са ти причинили.

Satan sitting there is smiling:hahahahaaaaa...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.