Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 12.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: The miracle of fuckнови [re: Цар Из род]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано04.06.14 20:02



... Осветли ме

, моля

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: The miracle of fuckнови [re: sladunka medunka]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано04.06.14 20:07



Ако действаш по посочния от теб начин има голяма вероятност жената да започне да те разиграва.

Не виждам обаче защо трябва да ти казвам повече от това. Какво се касае жена от методите за разпалване на огъня в гащите (и)?

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: Честно казанонови [re: Цар Из род]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.06.14 20:16



Ти си си наумила нещо и ще изкривиш цялата реалност само и само, за да е твоето.
То и ти си такъв.

Нали знаеш, че по доста пунктове астрологично си приличаме с тебе. Предлагам да се помирим, ти с фитнес, аз без фитнес. Може би, хората които съм срещала в реала и се занимават с фитнес, не са ми харесвали като характери и затова имам горе-долу отрицателна нагласа към хора занимаващи се с фитнес. Може би е било случайност.



Тема Re: The miracle of fuckнови [re: Цар Из род]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано04.06.14 21:47



... Ако не разпалиш огъня в гащите, в главата и тялото и, то вероятността да остане трезва и да те разиграва е почти 100% ... Същата е вероятността, ако и говориш открито и директно, че е парче месо или други подобни неглижиращи личността и убиващи сексапила и неща... Особено, ако се съгласи след това да прави секс с тебе, считай, че трезвостта и няма как да бъде приспана и всичко прави съзнателно, без капчица романтика и свързаност и магия... Въпрос на време е да те хване за нослето... Но ако е омагьосана, приспана, харесвана, докосвана, размазана, шанса да върви след теб и да ти прощава и да те обича и прави секс винаги, когато поискаш е огромен... Избери си...



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: The miracle of fuckнови [re: jumbles]  
Автор Архангел (Архангел)
Публикувано04.06.14 22:11



... хич не си права.... Във всичко има чудеса... в ебането също :)
Не ти ли се е случвало докато се чукате зверски да се появи съпругата на господина та да видиш едно чудо та дрънка...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: The miracle of fuckнови [re: sladunka medunka]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.06.14 22:55



Сладунке Медунке, много си права.





Тема Re: The miracle of fuckнови [re: sladunka medunka]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано04.06.14 22:57



Невъзможно е да запалиш гащите на една жена, без да си я вкарал в транс. Жената е единен кибернитичен органисъм и тази частична трезвост, за която намекваш е абсолютно невъзможна!

Говоря така на Джумблес. Т.е. това се отнася до Джумблес в частност и не засяга други жени. И освен това е вярно!



Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!

Тема Re: The miracle of fuckнови [re: Цар Из род]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано04.06.14 23:22



... Аз споменавам пътя, по който да я заведеш до транса... И никъде не говоря за частична трезвост... Ок, извинявам се, че се вмъкнах в разговора с Джъмблес... Ти явно знаеш как да запалиш гащите на една жена, аз исках само да помогна...



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.

Редактирано от sladunka medunka на 04.06.14 23:24.



Тема Re: The miracle of fuckнови [re: Vitalite]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано04.06.14 23:26



... Благодаря...

Споделяме си... Преживяно, осмислено...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: The miracle of fuckнови [re: sladunka medunka]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано04.06.14 23:34



Разбирам аз. Искаш да помогнеш да ти пламнат гащите.



Как си с фитнеса?

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.