Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 17.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Обратните ми изпълнения продължават  
Автор FilerO99 (MIB)
Публикувано02.06.14 22:08



-опитвам се да използвам таблета като основен компютър за интернет и дневници, а лаптопа като резервен. Само честите повреди по таблета ме спират да го направя.
-с колежката от другата фирма се държа ок, но с колегата от нашата фирма се държа зле. Това може да ми коства работата ми.
-сутрин и на обяд ям слабо, вечерта се наплюсквам като свиня и на свиня приличам.
-там където трябва да вадя пари нямам пукнат лев, а там където не трябва да вадя пари вадя пачки. За важни неща като здравеопазване не отделям пари, но за глупости го правя.
-не се чувствам много уютно в ново обзаведеният ми етаж, а искам да живея на другия етаж в мизерията защото там било по-високо и съм свикнал с него.
-като взема заплата ходя с такси на работа и после оставам без пари даже и за билети за градски транспорт.

и много други примери...



Тема Re: Обратните ми изпълнения продължават [re: FilerO99]  
Автор Baldrian ()
Публикувано02.06.14 22:11



защо?
какво ти носи това обратно или просто инерцията е по-силна?





Тема Re: Обратните ми изпълнения продължават [re: Baldrian]  
Автор FilerO99 (MIB)
Публикувано02.06.14 22:13



Имам теория че в страна като България където всичко е наопаки трябва да правиш наобратно нещата по принцип и ще си ок.



Тема Re: Обратните ми изпълнения продължават [re: FilerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.06.14 22:14



Може би хората и събитията те приемат по асцендента ти или ти ги премаш по него.





Тема Re: Обратните ми изпълнения продължават [re: Lucky Eva]  
Автор FilerO99 (MIB)
Публикувано02.06.14 22:16



Асцедента ми е рак, а както много добре знаеш раците правят всичко наобратно. А преди не бях такъв да правя всичко наобратно.



Тема Re: Обратните ми изпълнения продължават [re: FilerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.06.14 22:23



А може би, въпреки всичко, това ти носи колоритност и дори успехи.





Тема Re: Обратните ми изпълнения продължават [re: Lucky Eva]  
Автор FilerO99 (MIB)
Публикувано02.06.14 22:24



Колоритност не знам, но успехи със сигурност.





Тема Re: Обратните ми изпълнения продължават [re: FilerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.06.14 22:41



Да, човек като постъпи по някакъв начин, всъщност не знае какво точно печели и какво точно губи, просто защото не знае изхода какъв би бил, ако е избрал друг начин на действие.



Тема Re: Обратните ми изпълнения продължават [re: Lucky Eva]  
Автор FilerO99 (MIB)
Публикувано02.06.14 22:46



Всичко е тактика. Например навремето когато играех компютърни игри с реални противници, а не с ботове отдалеч стрелях с пистолет, а на близко с автомат и тази тактика винаги ми носеше победа защото противникът първоначално не можеше да ме уцели с автомата и после вадеше пистолет докато в същото време аз му вадих автомата от късо разстояние...

И много други примери които много добре мога да обясня ако имаш желание да четеш...





Тема Re: Обратните ми изпълнения продължават [re: FilerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.06.14 22:48



Да, защо не. Но утре ще ги прочета.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.