Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 28.09.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Грях  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.04.14 21:59



""грях" означава "да пропуснеш целта".Като всяка дума,която означава нещо;нея са я използвали в миналото при стрелбата с лък. Този който е следял попаденията се е провиквал "грях" при неуцелване на мишената. Интересно е че Библията използва същата дума,а значението на думата е същото. Адам е първият човек,който е съгрешил спрямо Бога,заедно с жена си Ева. Вместо да изберат да ядат от дървото на живота,те ядоха от плода на дървото за познаване на доброто и злото. Т.е те не улучиха целта. С греха,дойде и смъртта,защото заплатата на греха е смърт. Естеството на първите хора стана грешно и те го предадоха на своите деца и оттам по рождение то преминава на всеки човек до днес. Бог създаде човека, за да общува с него. Човекът съгреши спрямо Бога и беше изгонен от рая."



Днес се бях замислила какво е грях. Понякога имам усещането, че нещо вътре в мене, необяснимо, но справедливо, ми определя рамките кое е правилно и кое е грешно и когато вътрешният ми глас го опредили като вярно, то аз съм спокойна, че действам според това, което съм определила в себе си като правилно. Случва ми се нещо вътре в мене да ми казва, че греша, някакво усещане и тогава се чувствам грешна. Сякаш знам за какво ще получа наказание свише и за какво не. Не знам как е при вас. Какво е грях за вас? Как се чувствате, като грешите, въпреки вътрешния си глас? Имате ли усещането, че ще бъдете наказани в бъдещето от Бог, заради нещо, за което знаете, че сте сгрешили? Как се справяте със съвестта си? Когато сте сгрешили спрямо някой и го знаете, срамувате ли се сами от себе си?



Тема Re: Грях [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано10.04.14 22:01



След два часа идвам да обсъдя с теб греха, купона и всичко свързано с тях...



Мисли му ако си заспала.



Тема Re: Грях [re: Baldrian]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.04.14 22:05



Нищо не обещавам.





Тема Re: Грях [re: Lucky Eva]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано10.04.14 22:08



Звучи ми като някакво суеверие.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: Грях [re: Цар Из род]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.04.14 22:10



И аз се чудя какво е.

Ама като объркам нещо и знам, че рано или късно ще си платя. Даже, ако си платя, знам заради какво е било, къде съм сгрешила. Не ти ли се е случвало?



Тема Promeni [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.04.14 22:18



si ubejdeniata - ne si greshna, a syvyrshena.





Тема Re: Promeni [re: nbb]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.04.14 22:19



Сигурно така ще е супер. Егото ми ще порастне. После Блъд пак ще каже, че имам голямо его.





Тема Tova [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.04.14 22:22



e samata istina i niama nisto obsto s egoto. Znam go ot siguren iztochnik.





Тема Re: Tova [re: nbb]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.04.14 22:22



Ти как я караш на почивката?



Тема Obuchenieto [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.04.14 22:24



prikliuchi, veche e samo kupon. Naminah da vi vidia kak ste.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.