Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 29.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Смесвате линови [re: Lucky Eva]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано30.04.14 14:27



Въобще не ги деля. Аз съм чисто натурална българка.
Нали знаеш, "че на работа говори за почивка, а на маса за работа".



Тема Re: Смесвате линови [re: Lucky Eva]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано03.05.14 23:52



Аз така бях започнал да работя в една организация при която в събота и неделя се почиваше. Но какво се оказа, че шефовете са били сложили подслушвателни средства в отделите. Това се доказа, като открихме един микрофон в слушалката на един занемарен далече от нас телефон. По-късно, какво разбрах, че и мене са ме следели, какво правя и какво върша по всяко време. И така се оказа, че те са били шпиони от всякъде. Аз например не знам, кой, какво следи. Но това да си тръгнеш от работа при платен отпуск и непрекъснато да те следят си е гаси работата. И така се отрязах в тази организация близо 3 години и 9 месеца. После, какво са правили с тези подслушвателни средства от къде да ги знам. То е си е въпрос на мениджмънт и управление.

Редактирано от filmfest на 03.05.14 23:53.



Тема Re: Смесвате линови [re: filmfest]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.05.14 10:20



В много фирми подслушват, но в рамките на помещенията, в които се намират. Не знам как са те подслушвали докато си в отпуска.



Тема Re: Смесвате линови [re: Lucky Eva]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано05.05.14 09:05



С шпиониращ софтуер на Интернет на телефона ми и на Интернет у дома. Но не съм чул и не съм видял-нямам доказателства. Даже и по телевизията мислех да се оплача, но като нямам никакви доказателства те ще си кажат, че ще говоря само за личните си проблеми. Затова нещата не ги докарах до никъде само, където напуснах без нищо да кажа.





Тема Re: Смесвате линови [re: filmfest]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.05.14 11:39



Много гадно.


Аз също, в миналото съм работила в голяма фирма, действаща по подобен начин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.