Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 21.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Всяка хубава жена иска да ме ебе!  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано13.04.11 12:06



Грозните и те,но за тях не ми пука.
Когато попитам някоя пичка дали съм красив ако каже "ДА" ми е навита,ако сведе поглед и се замисли-значи е влюбена в мен, ако каже "НЕ" значи лъже. Досега никога не са ме лъгали!





Тема Re: Всяка хубава жена иска да ме ебе! [re: XEN]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.04.11 12:14



Грешиш!

Ако каже "да", е тактична и не желае да те обиди.
Ако сведе поглед и се замисли, пак е тактична, но се бори с желанието си да ти каже истината.
Ако отвърне "не" е искрена до болка!



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Всяка хубава жена иска да ме ебе! [re: saksun]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано13.04.11 12:17



Аз никога не греша. И казах "хубава жена"..преди да даваш безценни мнения, първо кажи колко са ти мерките,годините, дали имаш изпъкнали скули и крива уста, руса ли си или обикновена...



Тема Re: Всяка хубава жена иска да ме ебе! [re: XEN]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.04.11 12:22



Засегна ли се?

Не бива. Просто знай, че не всяка хубава жена непременно трябва да има сексуални желания спрямо теб.



Какво означава да имаш "крива уста"?

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Всяка хубава жена иска да ме ебе! [re: saksun]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано13.04.11 12:30



Положението е такова! Аз какво съм виновен че дори в момента поне 2 мастурбират на мен ,че после ми го и споделят! Дори тия които уж не са ми навити полудяват когато ме ме видят с друга. Много странно нали. Тъпото е,че ме искат само за сериозни връзки и ми задават въпроси от сорта на 4Ама ти цял живот ли ще ме обичаш", "ще ми бъдеш ли винаги верен"...защо просто не мога да съм пича за 1 нощ ебати.





Тема Re: Всяка хубава жена иска да ме ебе! [re: XEN]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.04.11 13:11



Ха, пич за една нощ ли?

Дори в първите 5 минути, като произнесе няколко думи, става ясно, че е далеч от понятието за мъж, такова, каквото е за мен.

При това е масово явление, не изолирани случаи.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Всяка хубава жена иска да ме ебе! [re: saksun]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано13.04.11 13:33



Това е така защото съдиш за хората по първите 5 минути, което те обрича на едно вечно разочарование от всички. И за какво изобщо ми навираш представите си за мъжа, след като мен най-малко ме интересува това. Нито те познавам,нито ти мен. Това му е хубавото на дир. тук чета неща и избивания,които никога не чувам очи в очи от някого.





Тема Re: Всяка хубава жена иска да ме ебе! [re: XEN]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.04.11 13:36



А ти защо си пуснал тема тогава? Не ти ли е ясно, че ще ти отговарят хора, които изобщо не те познават?

Ами уточни: " Моля, да ми отвръщат само люде, които са ме виждали поне!"



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Всяка хубава жена иска да ме ебе! [re: saksun]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано13.04.11 13:45



Пуснал съм тема защото съм манекен и така ми идва, но също така ми е ясно,че хората които ми отговорят ще избият 1001 комплекса както винаги. Със сигурност не целя виртуални срещички или познанства с това, нито искам да ти обяснявам как всъщност не съм повърхностен и малоумен,защото може би съм точно такъв и точно тва ви кефи. Осъзнал съм ,че разговори за философия ,поезия и политика не ви вълнуват,мен също.



Тема Re: Всяка хубава жена иска да ме ебе! [re: XEN]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано13.04.11 13:52



Друг е въпроса,че ти пишеш в тоя клуб заради хора като мен,тетрис,тор,файла,блуфен, понеже преди да пропишем, тук имаше 2 теми от 1 потребител точно. Когато ни баннаха и зкаключиха клуба, пак умре. Тва треа да ви е ясно! Сигурно щото сме много безинтелресни и грозни флуудите тука.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.