Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 13.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Всяка хубава жена иска да ме ебе!нови [re: saksun]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано11.05.11 14:13



според статистиката правия член е мит.... а надървения прав хуй е утопия.... Тоест кривата уста в предимство... особено за "дълбоко гърло"



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Всяка хубава жена иска да ме ебе! [re: lYl 13]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано11.05.11 14:17



... баси разсмя ме...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Всяка хубава жена иска да ме ебе! [re: XEN]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано24.05.11 10:09



Баси, как издържаш?


На мен ми се повдига, като видя лигопотичащите погледи, които ме минават цялата и то не само на мъже. Бляк. А онези срамежливорозовеещите .... е нямам думи значи, къде ми бъркат.

Няколко мой познати, манекени, станаха гейове заради тази отврат.



Тема Re: Всяка хубава жена иска да ме ебе! [re: Villy.]  
Автор XEN (желаеш го)
Публикувано03.06.11 13:12



Донякъде ме кефи, защото това дава обяснение на иначе необяснимото им поведение.



Тема Re: saksun е права [re: XEN]  
Автор -=FileO99=- (оперативная )
Публикувано26.06.11 08:26



Саксън е права не за друго, а защото българката е асексуална и не се интересува нито от любов, нито от секс.



Тема Re: saksun е права [re: -=FileO99=-]  
Автор Ангел Ненов (непознат )
Публикувано02.07.11 17:40



Ами не всички българки са така. Има интересуващи се само от секс, има и такива интересуващи се само от любов (многооо малко са), но повечето наистина са по-скоро асексуални. Факт! Забелязал съм го при сравнение с други народности, където си личи сексуалното им излъчване и поведение :)
А тва дали всички жени те желаят или не кво значение има, като ти си избираш, коя те кефи и коя не? Никога не съм се замислял за това колко и какви жени ме желаят, боже ! Които ме харесват супер, които не ме харесват да се оправят!
Мисля, че мъжа трябва да има свое собствено АЗ и ако аз се харесвам, то и други ще ме харесат





Тема Re: saksun е права [re: Ангел Ненов]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.07.11 14:10



Някои се интересуват от любов и свързан с нея секс. Доста силно се интересуват при това.



"Разни хора, разни идеали."

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Всяка хубава жена иска да ме ебе! [re: XEN]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано06.07.11 15:53



Няма нищо необяснимо, но определено това не е обяснението.





Тема Re: saksun е права [re: Ангел Ненов]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано06.07.11 22:18



"Никога не съм се замислял за това колко и какви жени ме желаят, боже ! Които ме харесват супер, които не ме харесват да се оправят!
Мисля, че мъжа трябва да има свое собствено АЗ и ако аз се харесвам, то и други ще ме харесат"

Добра позиция е това и предвид, че е пълно с женски вампири, паразитиращи върху ниското самочувствие на уж мъже.

Най-кофтито за един мъж е ниското самочувствие, това го превръща в парцал, който всяка по-отракана путка може да разиграва, както си иска. По моите наблюдения ниското самочувствие не е задължително свързано с бедност или лош външен вид, ами просто е някаква сдуханост, дето човек като си я носи, колкото и богат да е, все ще си е патологичен путкопоклонник.



Тема Re: saksun е права [re: бeз ycилиe]  
Автор fiy (няколко сме)
Публикувано13.07.11 10:20



"..По моите наблюдения ниското самочувствие не е задължително свързано с бедност или лош външен вид, ами просто е някаква сдуханост, дето човек като си я носи, колкото и богат да е...."

тотално правилно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.